nasiona marihuany

[AF][żyrandole LED][0,22m2] OS'owe kulki

Wyszukiwarka Forumowa:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
- Rośliny:
1x West CoastxPinaple express (od Pana spor'a)
1x Merry n1 (Merry Seeds od Pana Green Farmer)
2x Purple kush Auto (od Pana Pestkomania) dałem tutaj 2x bo nie są to fem 50/50

- Box: 47x47x120 OSB, pomalowany na biało
- Światło: 5x 14W, 4000K, 1250lm, 1x 15w, 6500K 1250lm (na razie 85W 7500lm, ale dołożę na pewno jeszcze jakieś 3 żarówki)
- Medium: 1-14dni 3L, dalej docelowo 5L plastikowe (ziemia uniwersalna)
- Wentylacja: mieszak 120 AAB silent, wyciąg taki sam jak mieszak + mata węglowa (w planach zakup lepszego wyciągu i filtra)
- Nawozy: Indoor try pack Biobizz
- Warunki: temperatura: dzień 26-30*C |noc 22*C, wilgotność ciężko określić bo stacja pogodowa licha
- Trening: LST
- Dodatki: Mikoryza uniwersalna, kropelkowy test pH, stacja pogodowa,podlewał będę odstaną kranówką z wyregulowanym pH na 6.0-6.5

Jeszcze raz wielkie dzięki Panom dobrodziejom za kulki



Wszystkie pokazały już pazurki :)
Temat w budowie...
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
czemu purple niby 50/50 ? u peska na stronie to napisane 50/50 ?!

No i ciekaw jestem merry No1 bo te pestki mi zostay jako jedyne z OSu :D
z Fartem
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
czemu purple niby 50/50 ? u peska na stronie to napisane 50/50 ?!

No i ciekaw jestem merry No1 bo te pestki mi zostay jako jedyne z OSu :D
z Fartem

Rozchodziło mi się, że szansa na kobitke jest taka :)

EDIT:

wróciłem <peace>

Niestety kulki z początku miesiąca spisane na straty :) dziś w kielony poszły nowe także za tydzień wlecą jakieś fotki :)
 
Ostatnia edycja:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siema panie i panowie. Trochę opóźnienie, ale działam. Pierwsze mam sytuację z taką rośliną będzie co z niej czy kiełkowac następne?


Chodzi o liście nie są takie ostro zakończone tylko okrągłe takie.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Rosnie czy sie zatrzymala? Jak rosnie to daj jej zyc, jak nie chce ruszyc to rob co uwazasz. Pokazalbys calosc, bo temat ma juz miesiac a ty wrzuciles jedna fotke ;)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
No względem reszty to raczej stoją. No temat miesiąc, ake z różnych powodów trochę opóźnienie i są dopiero po kiełkowaniu. Planuję przesadzać wtedy wrzucę trochę fot boxowych ;)

Edit

Wxuaz jestem wyautowany panny na parapecie licho rosną mam nadzieję, że uda się je wrzucić do boxa w ten weekend :)
 
Ostatnia edycja:

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Siemka w końcu wszystko ogarnąłem w miarę jako tako. Znalazłem czas na ogródek. Nie wiem jak liczyć w sumie teraz bo stały rośliny sporo na parapecie 2 tygodnie lekko.
Także może zacznę liczyć im dni boxowe poprostu.

Przed wprowadzeniem tak wyglądały


Tutaj już po przeprowadzce


Teraz pewnie postoja w miejscu koło 7 dni i oby wystrzelił jak z profy potem :)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Mały up coś tam rosną :) będę musiał podyspac ziemi i cos lekko potrenowac jakoś na dniach.

Martwi mnie ten osobnik dać mu szansę czy raczej bedzie zajmował tylko plac w boxie?



Reszta wydaje się w porządku:






Ciężko powiedzieć który dzień życia bo nie kontrolował czasu na parapecie ale jednak 8bdzien w boxie tyle mogę powiedzieć.
Podlewane wodaph 6.0-6.5 i nawozy tak 2ml na 1.5l
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Ema czas na upa :) drugi tydzień boxie czyli 14 dni (na parapecie były 7-14 dni jakoś) pokazały wszystkie włoski czyli będą kobitki. Nie oczekuję tu jakiś dobrych wyników bo za***alem początek tym parapetem, ale zawsze coś tam będzie swojego :spalony:

Poprzesadzalem do docelowych, podane woda z wyregulowanym ph i trypackiem biobizz 2ml na 1,5l

Tak w boxie się prezentowały. Pozbylem się też tej schorowanej sztuki ;) no i coś zatrenoeane też jest.



Tutaj od Pana spora






Tutaj panna od Merry Seeds







Tutaj panna od Pestkomania






Spragbione po litrze na głowę i mało. Grzeją się w swoim domu już :bounce:

 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ta ziemia widać, że tragiczna, nawet perlitu nie dałeś, popatrz jak bryła korzeniowa kiepsko rozwinięta. Trochę piz*a, że wydałeś hajs na nawozy, trzeba był kupić worek 20l light mixa i 20l allmixa. Lałbyś samą wodę i by samo rosło. :p

Jak na miesieczne automaty to trochę słabo. Widać jak wpłynęły te dwa tygodnie na parapecie. Jak spie****isz start to później bida. :(

Niemniej trzymam kciuki za resztę grow i życzę jak najlepszych plonów.

Kurde, patrze na ten Twój cooler i przypomniało mi się, że muszę ogarnąć zasilacz do swojego, bo poprzedni spaliłem. :sunny:
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Dokładnie Panie moderatorze z pewnych względów z***ałem start i takie są efekty ;) co będzie to będzie nie ma ciśnienia na ilość.

Wszystkich "dawców" zapewniam, że w kolejnym grow będą też ich pestki już zadbane jak należy tutaj przyznaje się bez bicia, że z***ałem :tiphat:

No wiadomo palenia dużo nie będzie, ale zawsze co swoje to swoje. Zasilacz Zulisco proszę kupić koniecznie bo bez wiatru to się panny nie bujają ;)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Kolejny up :) Normalnie byłby jutro, ale coś czuję, że będę miał mało czasu dlatego jest dziś :good:

Dziś mamy 20 dzień w boxie, jedna panna już ma bardzo ładnie zawiązane kwiatostany, reszta się zbiera co widać na fotach.

Wszystkie w boxie


Jeśli nic nie po***ałem a jest to wysoce prawdopodobne to to jest Merry n1 oznaczona numerem roboczym #2




Tutaj mamy West CoastxPinaple express z numerem roboczym #1






Tutaj natomiast Purple kush z numerem roboczym #3




tutaj kobity w domku już po lekkim prysznicu, popiły 1l pożywki, 2ml/1,5l


W tle widać nowe mieszkanie na kolejny grow DS90 :) Jestem też już po pierwszym odpaleniu nowego światła miałem fote, ale przypadkowo całkiem się usunąłem :/ jakoś w ciągu 2 tygodni zamówię ziemie, donice, wiatrak do nowego boxa. Filtr zamówię na końcu.

Miałem kolejny box próbować swoich sił z odmianami nieautomatycznymi (regi feminizowane?) jednak z racji tego, że z***ałem aktualne Panny czuję się zobowiązany do poprawki i następny projekt będzie z automatami na nowym setupie :)
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Czas na apdejta :)

Podlewanie dziś pożywka w tygodniu miały sama wodą panie. Coś tam sobie rośnie będzie dobrze?

Razem w boxie


Tutaj #1





Już na jedyneczce fajnie kwiaty zawiazuje, szron jest, pachnie tropikami jeszcze takiego zapachu nie miałem od rośliny tak słodko fest :) dodatkowo mega kolor mi się podoba tej panny.

Tutaj #2



Fajnie rozkrzaczona zaczyna wiązać topy :)

Tutaj #3





Lekko 2 szczyty nagiąłem bo wystrzeliły w górę :) 3 też fajnie zawiazuje kwiaty za tydzień wszystkie 3 będą w pełnym kwitniwniu :) więc się zacznie zabawa.

Trochę fryzjera załatwiłem głównie liście ze spodow roślin, które zabierał nie potrzebie power :)


Tutej już w boxie popite 1l na głowę


Wyciąg zaczął buczeć pewnie łożysko sie wyexploatowało jutro może zrobię na prędkości podmianke z mieszkaniem. Jak nie da rady wyciąg mieszać to jakieś stare wiatraki zamontuje co by mieszały do końca grow.
Mam nadzieję, ze jakoś będzie git :)
Następny up gdzieś za tydzień.

Pozdrawiam serdecznie z prędkością usb2.0 <peace>
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół