nasiona marihuany

[AF][żyrandole LED][0,22m2] OS'owe kulki

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
No i pięknie Panie usb. :D Niedługo będę robił kolejne pestki, także na pewno dostaniesz coś na test. Dzięki!
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Przeschlo i tak z lewej 25g #2 i z prawej #3 35g. Niestety #1 nie złapała się na zdjęcie grupowe bo... No.. Ten... Tego... :zjarany:<wodna>



Myślę, że można przenieść do zakończonych :)
Jeszcze raz dziękuję wszystkim darczyńców i osobą, które dzieliły się że mną swoim doświadczeniem.

Jeżeli o mnie chodzi jestem bardzo zadowolony z wyniku nie dokladalem nowych żarówek także na końcu brakowało w sumie 4 i pięknie wyszło tak czy siak!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Przeniesione. ;)
Będzie następny projekt? Nadal automaty? A może spróbujesz z sezonówkami? Myślę, że pomieściłbyś spokojnie ze dwie kompaktowe indiki albo jakąś hybrydę, LST całkiem nieźle Ci idzie jak widzę.
Pozdro!
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Przeniesione. ;)
Będzie następny projekt? Nadal automaty? A może spróbujesz z sezonówkami? Myślę, że pomieściłbyś spokojnie ze dwie kompaktowe indiki albo jakąś hybrydę, LST całkiem nieźle Ci idzie jak widzę.
Pozdro!

No aktualnie wziąłem się za sezony na większym metrażu na razie jakoś idzie czekać pierwszego plonu że sezonów. Na tą chwilę mogę powiedzieć, że bardzo mi się podobają sezony tak trenowane :)

Tutaj możesz zerknąć jak idzie
https://www.forum.haszysz.com/showt...raz-pierwszy&p=1791750&viewfull=1#post1791750
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół