nasiona marihuany

Pytanie o growbox 35x35x90cm

  • Autor wątku Usunięty 77082
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
i odblysnik jakis tez mogles dac. Nawet z tacki do ciasta, cos oklapniete
 

Hybryda

Member
Rejestracja
Sie 23, 2019
Postów
7
Buchów
0
Przyjacielu, zrób prowizoryczny odbłyśnik pod tą CFL nawet z połowy puszki po piwie :)

ps. nie za ciepło tam ma ?
 
U

Usunięty 77082

Guest
Przyjacielu, zrób prowizoryczny odbłyśnik pod tą CFL nawet z połowy puszki po piwie :)

ps. nie za ciepło tam ma ?

Siema hybryda w tym boxie to jest prowizorka do 10 bo peklu nie mam zrobiłem tam 2x Led 10w zimna barwa i 1x cfl 15w ciepła barwa. Na początku to jedna 10w świecilem później dołożyłem jeszcze jednego leda i ta cfl'ke mała. Panel z kartonu.

Szczerze to te ledy bardziej nagrzewaja boxa niż ta cfl. Z temperatura nie ma problemu bo wloty mam otwarte nie ma nic w tym boxie oprócz 3 żarówek. Zobaczymy co wyjdzie. I nie robilem żadnych treningów

Coś pomyślę może sreberkiem obloze ten karton

Oklapnieta bo spała i jej fazę zaplilem żeby fotkę pstryknac
 

Hybryda

Member
Rejestracja
Sie 23, 2019
Postów
7
Buchów
0
Siema hybryda w tym boxie to jest prowizorka do 10 bo peklu nie mam zrobiłem tam 2x Led 10w zimna barwa i 1x cfl 15w ciepła barwa. Na początku to jedna 10w świecilem później dołożyłem jeszcze jednego leda i ta cfl'ke mała. Panel z kartonu.

Szczerze to te ledy bardziej nagrzewaja boxa niż ta cfl. Z temperatura nie ma problemu bo wloty mam otwarte nie ma nic w tym boxie oprócz 3 żarówek. Zobaczymy co wyjdzie. I nie robilem żadnych treningów

Coś pomyślę może sreberkiem obloze ten karton

Oklapnieta bo spała i jej fazę zaplilem żeby fotkę pstryknac

A masz chociaż jakiś went. komputerowy przy wlocie powietrza ?
 
U

Usunięty 77082

Guest
Nic nie ma same oświetlenie doniczka i namiot. Nawozy biobizza 3pak i tyle narazie. 10 wleci 125w cfl dual odblysnik i wentylator mieszajacy profan 5w cichy bo musi być dlatego nie opłaca mi się kupowac taniego gowna do boxa tylko jak coś to pożądane wyposażenie. Wolę przeczekać jeszczejeszcze 20 dni i mieć klimat jak na Jamajce w boxie. A ta pani co się teraz męczy przy samym oświetleniu musi zrozumieć ze jest eksperymentem
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
mieszający możesz dać z serii AAB silent force, 14 łopatek robi robotę w tak małych boksach a koszt 30zł
wydajność to 100m3 więc naprawdę taki jeden Ci w zupełności powinien wystarczyć
ciekawe czy ogarniesz temperaturę, 125w w boksie 35x35, hmm.. niby cfl się nie grzeją ale zawsze temperaturę oddają, ciekawe..
tej pani co jest eksperymentem zawsze możesz dołożyć jeszcze chociaż z jedną świetlówkę i zawsze efektywność skoczy o 100% w górę

//Edit
właśnie doczytałem że ten wentylator AAB generuje hałas na poziomie niecałych 9dB co czyni go niesłyszalnym dla ludzkiego ucha
 
U

Usunięty 77082

Guest
mieszający możesz dać z serii AAB silent force, 14 łopatek robi robotę w tak małych boksach a koszt 30zł
wydajność to 100m3 więc naprawdę taki jeden Ci w zupełności powinien wystarczyć
ciekawe czy ogarniesz temperaturę, 125w w boksie 35x35, hmm.. niby cfl się nie grzeją ale zawsze temperaturę oddają, ciekawe..
tej pani co jest eksperymentem zawsze możesz dołożyć jeszcze chociaż z jedną świetlówkę i zawsze efektywność skoczy o 100% w górę

//Edit
właśnie doczytałem że ten wentylator AAB generuje hałas na poziomie niecałych 9dB co czyni go niesłyszalnym dla ludzkiego ucha



Zmieniłem wymiar w temacie bo jednak growbox to 40x40x100 od nicebox wyżej tak jak planowane cfl 125w dual jakis odbłyśnik wentylator profan 5w jako mieszający bedzie raczej, tez niesłyszalny jakis magnetyczny silnik ma i jest z klipsem to na rurke przypasuje nie wiem jak z filtrem weglowym i wentylatorem wyciągającym do filtra bo też bym chciał tyko tez mega ciche to musi być i małe. Jakieś propozycje na cichy wentylator wyciagający ?
 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
WENTYLATOR AXIAL-QUIET 100 K DUO - SUPER CICHY !

Był naprawdę cichy puki go eksperymentalnie nie spaliłem :freak2:
 
U

Usunięty 77082

Guest
WENTYLATOR AXIAL-QUIET 100 K DUO - SUPER CICHY !

Był naprawdę cichy puki go eksperymentalnie nie spaliłem :freak2:

siema mordo tez sie zastanawiałem nad tym bo nie ma chyba lepszego. Słychać by go było jakby box stał w szafie ?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Jakbyś dał jeszcze tłumik akustyczny to praktycznie niesłyszalny jest. Sam mam taki wentyl Fi 100 i dwa po 125. A setka na niższym biegu i z miękkim tłumikiem w szafie była tak cicha że czasem sprawdzałem czy działa.
 
U

Usunięty 77082

Guest
Jakbyś dał jeszcze tłumik akustyczny to praktycznie niesłyszalny jest. Sam mam taki wentyl Fi 100 i dwa po 125. A setka na niższym biegu i z miękkim tłumikiem w szafie była tak cicha że czasem sprawdzałem czy działa.

Dzięki smok to juz wiem jaka wentylacja. Nie wiem jaki tłumik tylko do tego i jak tam sie prędkość reguluje w tym axialu?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Dzięki smok to juz wiem jaka wentylacja. Nie wiem jaki tłumik tylko do tego i jak tam sie prędkość reguluje w tym axialu?

Prędkość reguluje sie przekładająć jeden z przewodów z jednej do drugiej złączki-tam jest schemat jak odkręcisz wieczko od wenta. A tłumik jest w growshopach ja kupiłem w Grower.com.pl
 
Ostatnia edycja:

Mark113811

Member
Rejestracja
Sty 10, 2019
Postów
9
Buchów
0
Prędkość reguluje sie przekładająć jeden z przewodów z jednej do drugiej złączki-tam jest schemat jak odkręcisz wieczko od wenta. A tłumik ci mogę wysłać link na priva bo tu nie można wrzucać.
Proszę również o link do tłumika bo nie mogę wysyłać priv.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół