nasiona marihuany

Pytanie o growbox 35x35x90cm

  • Autor wątku Usunięty 77082
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 77082

Guest
Pytanie o growbox 40x40x100cm

Cześć planuje kupic boxa o wymiarach 40x40x100cm i tu moje pytanie jakie doniczki do tego boxa i czy zmieszcze 3 automaty bez lst w tych wymiarach? Lampa bedzie cfl 125w powinna starczyć.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
5 l doniczki starczą nawet. Jak kupisz jakieś szybkie małe automaty to powinno dać radę bez treningu ale z tego co wiem to z automatami może być różnie, więc jak ci jakiś nie zakwitnie szybko to będziesz łamać najwyżej.
 
U

Usunięty 77082

Guest
Czaiłem sie na 40x40x120 ale w szafe mi sie nie zmiesci. Dobrze by było jakby przy donicy 5l ze 3 automaty weszły
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Cześć planuje kupic boxa od herbgarden o wymiarach 35x35x90cm i tu moje pytanie jakie doniczki do tego boxa i czy zmieszcze 3 automaty bez lst w tych wymiarach? Lampa bedzie cfl 125w powinna starczyć

Powierzchnię masz na 1 rośline a chcesz tam wcisnąć aż 3...hmm wykonalne ale musisz pomyśleć nad rozmieszczeniem doniczek, albo... wszystkie 3 dać do jednej dużej, co według mnie jest najlepszym wyborem bo najlepiej w tej sposób zaoszczędzisz przestrzeń.

polecam odmiane white widow na takie pomysły, rośnie około 30-50cm i kwietnie w okolicach 20 dnia
 
U

Usunięty 77082

Guest
Powierzchnię masz na 1 rośline a chcesz tam wcisnąć aż 3...hmm wykonalne ale musisz pomyśleć nad rozmieszczeniem doniczek, albo... wszystkie 3 dać do jednej dużej, co według mnie jest najlepszym wyborem bo najlepiej w tej sposób zaoszczędzisz przestrzeń.

polecam odmiane white widow na takie pomysły, rośnie około 30-50cm i kwietnie w okolicach 20 dnia


Wiem wiem ze mała powierzchnia fajnie jakby ktoś fotke podrzucił z takiej uprawy w takich wymiarach to by sobie ogarnał temat
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Wiem wiem ze mała powierzchnia fajnie jakby ktoś fotke podrzucił z takiej uprawy w takich wymiarach to by sobie ogarnał temat

Masz mnóstwo fotorelacji, wejdź na mikro indoor.

Nie ma nad czym myśleć, doniczka 30x30x30 ma 18 litrów, akurat Ci tam wejdzie. Sadzisz 3 roślinki w trójkącie i gitara :D
 
U

Usunięty 77082

Guest
Przyszedł box od nicebox 40x40x100 eleganco wchodzi w szafe i jak na moje oko wejda w boxa 2 rosliny w 5l donicach lub 4 w 2l donicach fotka tutaj jest donica 1.3l i jedna lampa ledowa 10w xdd

 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
wystaw to na dwór albo chociaż kilka świeczek tam postaw:lol3:
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Ja juz teraz prorokuje, ze ch*j z tej uprawy bedzie :sunny:
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
w kiblu mam lepsze oświetlenie ;d weź coś zmontuj szybko ;dd :woohoo:
 
U

Usunięty 77082

Guest
Takie coś jest do 10 musi starczyc pozniej cfl 125 dual wlatuje. i tak nie licze na wiele bo miala isc na outa ale najpozniej wyszla i sie nie oplacalo to boxa sobie zamowilem i siedzi marna królowa na tronie. tak poza to jest to ak47 2.0 od bulka ma 50cm wys i jest w donicy 1.3l ;p



pozniej jakies foto dodam bo juz kwitnie
 
U

Usunięty 77082

Guest
Coś tam rośnie 12/12 ustawiłem
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
Ta zarowke Daj w poziomie będzie więcej światła dawała niż tak jak jest teraz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół