nasiona marihuany

Konopia Siewna - legalna uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

maupkaci

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
73
Buchów
0
Hej, mój przyjaciel zorganizował sobie wszystkie zgody na uprawę konopi siewnej. Kupił jakieś nasiona zagranicznych firm które specjalizują się w tego typu projektach. Ogólnie to gościu się zna na uprawie wszelakich roślin i wszystkie te treningi, metody, i wiedzę o nawożeniu ma w małym palcu. Każdy plant ma do tej pory 2.5 metra, zero niedoborów itd. Problem jest w tym że pierwszy raz ma do czynienia z tymi interesującymi roślinami i w jego szklarni większość okazała się męszczakami czy też hermami... Chciałem się zapytać czy są może jakieś serwisy które oferują nasiona konopi siewnej w wersji feminizowanej? Czy jest może jakaś różnica w okazywaniu płci między zwykłą marihuaną a siewną?? Jak ja sadziłem regularne to dajmy na to na 20, 5 miało jajca... a u niego to znaczna większość jest męska a reszta jeszcze nie pokazała dokładnie płci. Powinien się odwoływać do producenta o lipny rzut? Ogólnie koleś ciężko dosyć tyra i dużo pracy w to włożył i był przekonany że znacznie mniej będzie do wyrzucenia. Pozdrawiam:tiphat:
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Siewna to same hermy bo zbierasz rosliny w całości by pozyskac z nich włokna a nie kwiatostany
i tak jest zawsze
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Kto akceptuje challenge breedowania konopi siewnej do "czystej femki" ? :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Siewna to same hermy bo zbierasz rosliny w całości by pozyskac z nich włokna a nie kwiatostany
i tak jest zawsze

Nie koniecznie, są odmiany rozdzielnopłciowe.

---------- Post Zaktualizowany 22:38 ---------- Data pierwszego postu 22:36 ----------

Kto akceptuje challenge breedowania konopi siewnej do "czystej femki" ? :D

Są już takie pestki, ale nie jestem pewien czy są zarejestrowane do uprawy w UE.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół