nasiona marihuany

Zły somsiad marycha rośnie wielka jak haszcz

Wyszukiwarka Forumowa:

Адріан

Member
Rejestracja
Lip 26, 2019
Postów
15
Buchów
0
No posadziłem marihuane AK 47, BaD Azz Kush, Auto Dark Jack ze sklepu tanie sianie i zamiast 60 cm mają ponad 2 m i liście są przy poliwęglanie i wszystko widać od strony mojego sąsiada chu*a nie bez powodu napisałem zresztą "zły somsiad" (więc niech moderatorzy nie traktują tego jako błąd ortograficzny) i kiedy to wreszcie zakwitnie wysiałem gdzieś w marcu

---------- Post Zaktualizowany 18:43 ---------- Data pierwszego postu 18:29 ----------

clear.gif

A tu wszystko widać i jak to sąsiad ujrzy to po mnie
clear.gif

I kiedy zacznie kwitnąć i kiedy zaowocuje
clear.gif

clear.gif


---------- Post Zaktualizowany 18:44 ---------- Data pierwszego postu 18:43 ----------

Jak to edytować zdjęć nie doda
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Polam to nie zobaczy. Jak nie kwitnie, a wysadziles w marcu to nie sa to automaty, ch*j wi co tam masz i czy wogole zakwitnie. Jak za wysokie to polam i rozloz galezie blizej ziemi. Jak masz sasiada za plotem to strasznie chu**wa miejscowke wybrales.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
To pewnie bedzie tak pachniec ze nawet jak nie bedzie widzial to i tak sie zczai ;D
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Gdzie ty byles jak trzeba bylo ja naginać ?
Upewnij sie czy na pewno kupiles dobre nasiona, moze samosieje za***ales na chacie ahah
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
zamiast 60 cm mają ponad 2 m

wiesz, to są wartości orientacyjne w optymalnych warunkach, jeśli Twoje panienki są niedoświetlone to się wyciągają. Naginaj, łam, glebuj, wszystko jest lepsze od przypału.
PS. masz świadomość jak to będzie capić na FLO?
 

Адріан

Member
Rejestracja
Lip 26, 2019
Postów
15
Buchów
0
wiesz, to są wartości orientacyjne w optymalnych warunkach, jeśli Twoje panienki są niedoświetlone to się wyciągają. Naginaj, łam, glebuj, wszystko jest lepsze od przypału.
PS. masz świadomość jak to będzie capić na FLO?

Raczej to chyba nie z braku światła rosną w szklarni od 5 do 19 świeci słońce i mieszkam w najsłoneczniejszej części Polski czyli na Podkarpaciu więc to chyba nie brak światła tylko inna odmiana raczej ale czego dalej nie kwitnie

A co do zapachu ten zły somsiad ma dom jakieś 100-130 m od mojego domu i czy jak zacznie to capić to czy zły somsiad też to poczuje z daleka może pomyśleć że to cytrusy ale jak on czasem lubi szpiegować i jak by podszedł tak z 10 m od szklarni i się wpatrzy to ujrzy co to jest

Chyba że przez to że 3 razy dałem nawóz do roślin zielonych a później 2 razy nawóz do paproci i dopiero na końcu nawóz do roślin kwitnących wszystkie nawozy były płynne do rozpuszczenia w wodzie

---------- Post Zaktualizowany 14:55 ---------- Data pierwszego postu 14:53 ----------

Załatw złego somsiada :lol3:

To nawet nie taki zły pomysł
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Kij z wielkością krzaka... Ty sie martw jak to zacznie kwitnąć bo ten z za płotu sasiad napewno będzie czuł :)
 

Адріан

Member
Rejestracja
Lip 26, 2019
Postów
15
Buchów
0
To dalej rośnie i nie chce kwitnąć a w lipcu odstawiłem wszystkie nawozy co jest nie tak
 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
karmicie trolla wysiał w marcu a co było koniec kwietnia / początek maja hehe i to niby auto
 

Адріан

Member
Rejestracja
Lip 26, 2019
Postów
15
Buchów
0
Ostatnia edycja:

Адріан

Member
Rejestracja
Lip 26, 2019
Postów
15
Buchów
0
Z jednego krzaka zebrałem 130 g z drugiego 70 a z trzeciego 500 nasiona kupowane na tanie sianie i nic z opisem się nie zgadza ale klijenci jak narazie mówią że to dobre odmiany
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół