nasiona marihuany

[SZYBKI KONKURS Flora&Fauna] Weź udzial w testach mierników Aqua Master Tools!

Wyszukiwarka Forumowa:

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witajcie drodzy użytkownicy!

Przygotowaliśmy kolejną ciekawą akcję, w której dwie osoby zgarną mierniki kombo (pH/EC). Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się z regulaminem, który znajdziesz na końcu tego posta.

Chcemy oddać Wam takie oto sprzęty firmy Aqua Master Tools:

1. Combo Pen P100 Pro (1 sztuka)

combo-pen-p100-pro-4736-en-G.jpg

Combo Pen P100 Pro
posiada nowoczesną, solidną i trwałą obudowę. Ulepszone oprogramowanie zapewnia szybszy odczyt i jeszcze dokładniejsze pomiary. Jeśli dojdzie do uszkodzenia lub zużycia elektrony wymiana jest bardzo prosta. Combo Pen P100 Pro jest idealny do pomiaru EC, pH i temperatury płynnej pożywki dla roślin. Przyjazne dla użytkownika przyciski umożliwiają łatwe przełączanie między parametrami. Miernik jest skalibrowany, a zestaw zawiera baterie - sprzęt jest gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka!

Opakowanie zawiera:


  • 1 x Combo Pen P100 Pro
  • 1 x Instrukcja użytkownika (NL - EN - DE)
  • 3 × Bateria 1,5 Volt AG-13 (pastylkowa)


2. Combo Pen P150 Pro
(1 sztuka)
combo-pen-p150-pro-4728-en-G.jpg


Combo Pen P150 Pro został rozwinięty i oferuje teraz ulepszone oprogramowanie. Główną zaletą tego modelu jest analogowa kalibracja EC. Oznacza to, że roztwór kalibracyjny nie musi mieć dokładnie 25 stopni Celsjusza.
Kalibracja odbywa się precyzyjnie, bez żadnych odchyleń. Należy pamiętać, że roztwory buforowe EC są wyjątkowo wrażliwe na temperaturę (nie dotyczy to roztworów do kalibracji pH). Jeśli dojdzie do uszkodzenia lub zużycia elektrody możesz łatwo ją wymienić. Model Combo Pen P150 Pro jest dostarczany w solidnej obudowie wraz z roztworami buforowymi pH oraz EC, które pozwalają na kalibrację miernika w późniejszym czasie.

Combo Pen P150 Pro jest idealny do pomiaru pH, EC, PPM, TDS, US oraz temperatury płynnej pożywki. Przyjazne dla użytkownika przyciski umożliwiają łatwe przełączanie między trybami. Miernik jest dostarczany w pełni skalibrowany i zawiera baterie w zestawie.


Opakowanie zawiera:


  • 1 x Combo Pen P150 Pro
  • 1 x Pudełko na miernik i roztwory
  • 1 x Roztwór buforowy pH 7,00 50ml
  • 1 x Roztwór buforowy pH 4,01 50ml
  • 1 x Roztwór buforowy 1413 25ml (EC)
  • 1 x Śrubokręt do kalibracji
  • 1 x Instrukcja użytkownika (NL - EN - DE)
  • 3 × Bateria 1,5 Volt AG-13 (pastylkowa)

REGULAMIN
1. W akcji mogą wziąć użytkownicy ze stażem min. 6 miesięcy na forum i 50 sensownych postów
2. Każdy zgłaszający się uczestnik MUSI mieć na koncie co najmniej 2 ZAKOŃCZONE fotorelacje indoor
3. Aby zgłosić się do konkursu należy w tym wątku:


  • umieścić linki do swoich fotorelacji
  • opisać krótko (max 4-5 zdań) jaki masz pomysł na przeprowadzenie testów otrzymanego sprzętu (np. porównanie do innego miernika, który posiadasz, test szybkości pomiarów itd.)
4. Zwycięzców będziemy wybierać kierując się sposobem prowadzenia fotorelacji (zaangażowanie, sumienność, systematyczność)
5. Maksymalnie 30 dni po otrzymaniu miernika, w wątku sklepu Flora-fauna należy zamieścić zdjęcia, relację z testów, własne spostrzeżenia itp.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie
7. Akcja trwa do 06.08.2019
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 65798

Guest
Dobry :) zgłaszam chęć udziału.

Fotorelacje:
1. https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?134967-ORGANICZNA-UPRAWA-GIRL-SCOUT-COOKIES-X-G13-AUTOFLO-BY-GGS-0-09m2
2. https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?139912-MH-HPS-250-400W-in-0-64m2-Regular-Feminized-Seed-Of-Marijuana


Pomysł na przeprowadzenie testów:
Generalnie zawsze mnie interesowało jak wygląda sprawa badania EC dla organicznych płynnych nawozów, niby nie jest wymagane ale jednak chciałbym to sprawdzić jak te wartości wyglądają. Druga sprawa dotyczy tego samego czyli PH - gdzie organika niby to sobie reguluje ale nigdy nie miałem przyjemności profesjonalnym sprzętem to zbadać. Oraz ogólnie to co producent zadeklarował w swoim produkcie będzie testowane czy się sprawdza i czy wyniki są wiarygodne.
Mam też kilka nawozów mineralnych więc też będą przetestowane możliwości miernika na nich.
Pozdro
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
siema
też bym się zgłosił
mój pomysł na wykorzystanie miernika poza uprawami to przeprowadzenie testów różnych wód niegazowanych w celu ustalenia która z nich ma pH najbliższe temu 'idealnemu' czyli w granicach 6.2 - 6.6
pomysł już dawno ktoś zrealizował jednak myślę, że warto by zaktualizować na nowo te dane gdyż legendy głoszą że wiele wód zmieniło już dawno swoje pH a z tego co pamiętam to temat cieszył się nawet sporym zainteresowaniem

posiadam jeszcze drugi miernik, chińczyk z alledrogo więc testy mógłbym przeprowadzać dwoma miernikami i w oparciu o obydwa wyniki obierać jakieś wnioski czy sugestie

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?125318-IN-0-23-LED70w-Back-to-the-old-school-!
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?134950-IN-0-36-LED-HPS-Regularnie-u-Świeżego
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?136740-IN-3xCFL-PCboX-Świeży-pasażer-Nostromo-ak470auto
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Siema @FLORIAN, zgłaszam swoją kandydaturę, a więc:

1. FOTORELACJA NR 1
2. FOTORELACJA NR 2

OPIS DZIAŁAŃ:



Taki miernik posiadam, był używany praktycznie od 3 lat non stop, w uprawie indoor i outdoor.
Mógłbym porównać oba pod względem:
- szybkości odczytu roztworu
- długość prawidłowego odczytu, czyli jak długo miernik wskazuje prawidłową wartość ph
- czas w którym miernik się kalibruje
- mogę również przeprowadzić test, w którym zbadam po jakim czasie woda obniżona przez ocet / lemon kicka powraca do swojego pierwotnego odczytu przed dodaniem ph-
- używam cały czas nawozów mineralnych więc mierzenie ec rozwtoru do polewania jak i również wody wypływającej do podstawek doniczek będzie fajną opcją by realnie ocenić apetyt roślin
- fajna sprawą byłoby ustalić ile ml octu / ph minus dawać przy wodzie, która ma ph 7, albo zrobić wiecej takich pomiarów i odpowiednio tabelke do tego napisać
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Dziękujemy za dotychczasowe zgłoszenia!
Zapominalskim przypominamy, że dziś jest ostatnia szansa aby wziąć udział w testach mierników Aqua Master Tools.

Zapraszamy :)
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157

Nadeszła pora na wyniki. Po długich i ożywionych naradach zdecydowaliśmy, że mierniki zgarniają [MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION] oraz [MENTION=82199]CUBE[/MENTION]
Nie było to określone w regulaminie, ale model P150 dostaje Odcień z racji tego, że zgłosił się jako pierwszy :)

Gratulujemy!
Czekamy na fotki i testy. Zapraszamy do kolejnych akcji.

PS. dane do wysyłki podeślijcie w wiadomości prywatnej za pomocą privnote.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Witam. Jest mi niezmiernie miło za wytypowanie mojej osoby do przetestowania tego sprzętu, tak jak pisałem w opisie działań, postaram się jak najrzetelniej porównać otrzymany COMBO PEN do mojego phmetru, testy już niebawem, pozdrowił i podziękował!
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Witam, jeszcze raz dziękuję za podarowanie tak dobrego sprzętu, na drugi dzień po wysłaniu na priv florkowi adresu paczkomatu, sprzet był na miejscu, tak jak napisałem, będzie testowanko




 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Ale prowokacja z tym logiem GWPremium. xD

Sprzęcik wygląda na solidny, taki z górnej półki. Czekam na testy.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
A o co chodzi z tym żółtym czymś? To do kalibracji?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
To żółte to śrubokręcik do kalibracji, musze obczaić w instrukcji jak to działa, niby po wyjęciu z opakowania jest gotowy do użycia, niebawem testy to powiem co i jak, porównania itp

 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jakbyś szedł na spota to mógłbyś takim sprzęcikiem pomierzyć pH z okolicznych bagienek. Ja kiedyś myślałem że że względu na pokłady torfu woda będzie miała na pewno kwaśny odczyn a okazało się że był bliski obojętnemu. Nawet czasem poniżej 7 więc jeszcze lepiej.
Żul to dopiero prowokacja. Rekin ma falliczny kształt w pysku. Odcień chce powiedzieć że mikoryza ssie :p
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Regularnie mierze co rok wode w bagienku, w tamtym roku było 6.5, w tym roku jest 6.7-6.8

 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Do mnie też paczka dotarła, jeszcze jej nie odebrałem ale wiem ze czeka.
Dziekuje i jak tylko sie ogarne z robota to wrzuce jakies foty
pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół