nasiona marihuany

Poszukuje salvia divinorum bardzo byłbym wdzięczny :)

Wyszukiwarka Forumowa:

FarmerKogutis

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2018
Postów
37
Buchów
0
Witam wszystkich jeśli byłby ktoś w posiadaniu lub mógłby pomóc w nabyciu salvia divinorum bardzo bym był wdzięczny tej osobie na pewno bym się jakoś odwdzięczył
Prosze o wiadomości lub cokolwiek innego z góry dziękuje
Wiem że nie mam FR ani długiego stażu na forum ale to by się zmieniło jakieś FR z salvia na 1000% by było :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85

GandiGanda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2011
Postów
91
Buchów
151
Tak swoją drogą pestki chyba są nieosiągalne przy szałwi, tylko sadzonki. Sorry za odświeżenie, ale swojego czasu sam szukałem. Nawet na darknecie nie widziałem :/
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,170
Buchów
5,061
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Kiedyś były dostępne mikro sadzonki w plastykowych "probówkach" - ukorzenione w agar-agar pewnie z namnażania w stylu in vitro. Idealne do wysyłki.

temacik w temacie: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?24728-Wstęp-do-domowej-hodowli-roślin-in-vitro - łatwo naprodukować masę małych sadzonek : do wysłania w formie praktycznie niewykrywalnej. Ciekawe...

hmm... komercyjnie
dreamwood-shop
szalwiawieszcza

proste słowa kluczowe i jest. Dziwne.
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 57104

Guest
Witam ponawiam pytanie żeby nie pisać kolejnego tematu, potrzebuję jakąś małą niedużą lampę do oświetlania salvi dostałem szczepkę od znajomego i na razie stoi na parapecie w zwykłej donicy w zwykłej ziemi ogrodowej pozdrawiam.
 
U

Usunięty 57104

Guest
W niczym po prostu nie ogarniam uprawiać salvi nie wiem jakie światło mam kupić wyczytałem że potrzebuje niedużo światła do swobodnego rozrostu a posiadam małą lampkę około 10W do oświetlania rośliny czy wystarczy? pozdrawiam.
 

Maślanka

Member
Rejestracja
Kwi 10, 2021
Postów
8
Buchów
3
teraz już śmiało na parapeciku nasłonieczniony najbardziej sobie wybierz ;p i śmiło
masz już salvie czy dopiero będziesz szukał do kupienia ? ?
 
U

Usunięty 79633

Guest
@mikrogrower123 Zawsze możesz użyć swojej CFL, miałeś wymienić światełko po tym grow, daj żyrandoledy na konopie, a CFL na salvie i po problemie, dużo nie musisz kupować.

Choć ja bym tego cfl schował do lamusa i w te miejsce odpalił 2 boxy. Jeden na konopie 90w i jeden na salvie 35w w LEDowych zamiennikach żarówek E27. Jakbyś nie zrobił to wyjdziesz do przodu.
 
U

Usunięty 57104

Guest
Dziękuje Mleko za odpowiedź już wiem co robić a co do salvii to tak mam jedną szczepkę która o dziwo rośnie :) pozdrawiam.
 
U

Usunięty 57104

Guest
Witajcie mam pytanie dostałem dwie ukorzenione szczepki salvi lecz podczas transportu liście zostały pozrywane, poprzesadzałem je do nowych donic oraz zasypałem substratem torfowym, przykryłem je folią jak na załączonych zdjęciach na mniej więcej tydzień lub dwa w celu lepszej aklimatyzacji i mam pytanie czy wszystko robię dobrze i czy coś z tego będzie? po przesadzeniu podlałem i nie wiem nawet co ile podlewać na razie stoi na parapecie nie doświetlam ich pozdrawiam.



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół