nasiona marihuany

Czy już czas na trening LST White Widow AUTO "Green House Seeds"

Wyszukiwarka Forumowa:

Wojczacho_0

Member
Rejestracja
Lip 15, 2019
Postów
21
Buchów
0
Tak jak W tytule czy to już czas na trening lst White Widow AUTO? Jest to 12 dzień życia roślinki. :dancee:
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Witaj wojczacho ogolnie lst najlepiej robic od 3 4 pietra lisci ale dobrze rozwinietych a wiec jeszcze chwila i mozesz robisz . Taka jest moja opinia . Pozdrawiam
 

Wojczacho_0

Member
Rejestracja
Lip 15, 2019
Postów
21
Buchów
0
Witam to znowu ja. Z LST czekam do soboty bo akurat będę miał trochę wolnego czasu. Aczkolwiek tym razem muszę się dopytać o dziwne przebarwienie na liściu. Przejmować się czy nie. Nie mam pojęcia też czy zakładać cały czas nowy wątek z nowymi pytaniami bo nie chcę śmiecić. Jestem zielony na forum jak i w uprawie także proszę o wyrozumiałość. A wracając do przebarwienia liścia
displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 00:04 ---------- Data pierwszego postu 00:02 ----------

Ups zapomniałem jeszcze: LST robić za dnia czy też w ciemni a może to nie ma wiekszego znaczenia? :)

---------- Post Zaktualizowany 00:14 ---------- Data pierwszego postu 00:04 ----------

Używam na razie nawozów BAC Organic Grow mieszany z wodą na oko, kropelke na litr wody raz na 3/4 dni (podlewam niecałym litrem) oraz raz w tygodniu Plant magic Evolution Speds Vegetative Growth (Spray organiczny dolistny). Jakieś z***ki czy cuś? :)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Nie ma znaczenia czy w nocy czy w dzien , za dnia lepsza widocznosc. nie bedziesz sie pi****il w ciemni , jeszcze cos polamiesz .... :)
Tych nawozow nie znam , ale jak na oko lejesz to moze za duzo, po drugie nie lej tam za duzo albo prawie nic nawozow .... roslinka mala pewnie wsztystko co potrzeba jest w ziemi ? kiedy przesadzales do nowej ziemi ? opryski hmm narazie nie potrzebne ja nic nie pryskalem nie spuszczalem sie i wyroslo .. tzn rosnie ,zobacz moja galerie :)

https://www.forum.haszysz.com/solarr/thumbnails.php?album=26066
 

Wojczacho_0

Member
Rejestracja
Lip 15, 2019
Postów
21
Buchów
0
Nie przesadzałem. Wyczytałem że automaty najlepiej od razu w końcowej donicy robić. Dodam jeszcze ,że box ma wymiary 80x80x160, hps 250w na obie fazy, wzrostu i kwitnienia oraz donica myślę że około 10l (może więcej). Ok czyli nawozów nie leje, tylko kiedy zacząć? :D
 

Wojczacho_0

Member
Rejestracja
Lip 15, 2019
Postów
21
Buchów
0
Trening przeprowadzony mam nadzieję pozytywnie. Byłem zmuszony użyć gumek recepturek. Z czasem pewnie wymienie na druty :D
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 18:18 ---------- Data pierwszego postu 18:09 ----------

Mała ma 18 dni :meksyk:
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Cos tam nie gra z odzywianiem, liscie sie przebarwiaja i za bardz blyszcza - odstawilbym naeozy. Co do lst to szczerze mowiac slabo ci poszlo, bo stozek wzrostu powinien byc ponizej odrostow, a te gumki na patykach nie zdadza egzaminu, bo roslina napnie gume i wyciagnie te kijki to saszlykow. Wez te kable i naginaj do samej gleby
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
chu**we lst, glowny szczyt dognij do gleby. Wbij w ziemie np. drut ogrodniczy i lapiac glowny szczyt hakiem ktory wygniesz na tym drucie (nie wiem czy mnie rozumiesz, jestem spizgany i pijany :D ) doginasz go do gleby. Pozdro.
 

Wojczacho_0

Member
Rejestracja
Lip 15, 2019
Postów
21
Buchów
0
Co do przebarwień to światło z boxa chyba tak padało. Drut ogrodniczy niestety dojdzie mi za 3 dni. Jeszcze jutro przejdę się do sklepu może będzie dostępny. Może jeszcze jakiś drut wynajdę na chacie. Rozumiem mordo co do słowa. :D Dzięki za uwagi. Załączam zdj przy lepszym swietle i przy wlaczonej lampie błyskowej
displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 21:50 ---------- Data pierwszego postu 20:52 ----------

Conieco poprawiłem. Szczyt jest haczykiem z drutu od kablówki złapany i wbity w ziemię. Nie wiem czy jest ok? Prosze o szybką odpowiedź nie chcę już jej stresować żeby nie odbiło się na plonie bo to automat :zjarany:
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]zysz.com/solarr/albums/userpics/102420/normal_20190803_213256.jpg[/img][/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 21:53 ---------- Data pierwszego postu 21:50 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 21:54 ---------- Data pierwszego postu 21:53 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Wojczacho_0

Member
Rejestracja
Lip 15, 2019
Postów
21
Buchów
0
Mała aktualizacja. Tak to wygląda na tą chwilę
displayimage.php
[/url][/IMG]


---------- Post Zaktualizowany 17:41 ---------- Data pierwszego postu 17:21 ----------

Sorry, na Tę chwilę :D
19 dzień

---------- Post Zaktualizowany 23:35 ---------- Data pierwszego postu 17:41 ----------

Jak myślicie wyginać, i męczyć dalej roślinę i naświetlać mniejsze szczyty czy już nie ma sensu bynajmniej narazie? Weszła w pierwszy stan kwitnienia jeśli się nie mylę.
 

Wojczacho_0

Member
Rejestracja
Lip 15, 2019
Postów
21
Buchów
0
Co myślicie?
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 13:41 ---------- Data pierwszego postu 13:36 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 13:48 ---------- Data pierwszego postu 13:41 ----------

displayimage.php
[/url][/IMG]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół