nasiona marihuany

Pierwsza próba growlu i moje Outdoor 2019

Wyszukiwarka Forumowa:

rqus

Member
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
14
Buchów
0
Witam.
Potrzebuje rady czy musze przyciac liscie i jedli tak to w których miejscach?
Pytanie też typu tego czy warto prrzestawiac rosline? Cały czas rosnie na podwórku ale znajomi mówą że podczas
kwitnienia najlepiej jest trzymać 12/12. Mam możliwość codziennie chowania rosliny ale to bardzo irytujace, bo jeśli zaśpię albo nie zdaze schować to przecież ona zwariuje. Więc czy warte jest zachodu.??? Jeśli tak to dlaczego?|

Moja uprawa to outdoor. jestem poczatkujacy, to moj pierwszy sezon
Sadzenie odbylo sie ok 18 czerwca. Nie nawozilem roslin, dopiero tydzien temu dostalem pakiet (In&Outdoor HESI)



---------- Post Zaktualizowany 13:21 ---------- Data pierwszego postu 13:17 ----------

[/COLOR]




 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Witam.
Potrzebuje rady czy musze przyciac liscie i jedli tak to w których miejscach?

W jakim celu miałbyś je przycinać? Po co?

Pytanie też typu tego czy warto prrzestawiac rosline? Cały czas rosnie na podwórku ale znajomi mówą że podczas
kwitnienia najlepiej jest trzymać 12/12. Mam możliwość codziennie chowania rosliny ale to bardzo irytujace, bo jeśli zaśpię albo nie zdaze schować to przecież ona zwariuje. Więc czy warte jest zachodu.??? Jeśli tak to dlaczego?|

Ale po co? Jak robisz indoor to przełączasz przy sezonach światło na 12/12, ale to żeby skrócić im dzień by zaczęły kwitnąć. Spójrz na relacje outdoor na forum, przecież nikt roślin nie przykrywa codziennie przed słońcem. Jeśli plant zaczął ci kwitnąć, to oznacza że uznał że to odpowiednia pora i dzień jest odpowiednio krótszy i niech sobie kwitnie.


A swoją drogą, jaka to odmiana?
 

rqus

Member
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
14
Buchów
0
Troche za pozno bo juz przycialem ale nie za wiele, tyle zeby fajnie wygladala moze bedzie czula sie lepiej :D
Tak serio to po to zeby przekazala moc do topow zamiast w lisci

To są automaty.
Dwa pierwsze to na pewno automaty, nie wiem jakie dolladnie ale zdaje sie ze royal cheese i quick one - na pierwszym A

A na dole zdaje sie byc bubble gum XL

---------- Post Zaktualizowany 20:49 ---------- Data pierwszego postu 20:38 ----------

W jakim celu miałbyś je przycinać? Po co?

Po to zeby dawala wieksze plony :D Ogolnie to liczylem na jakies 100 minimum z jednej
Moze gdyby startowala z lamp i dobrze eyrosla w poczatkowej fazie to moze by bylo

Ale no okaze sie jeszcze dopiero zakwitla :D

Moze ktos obeznany orientuje sie co to jest to na samym dole?
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
po to zeby przekazala moc do topow zamiast w lisci
A gdzie masz na topy? Na razie ich nie ma to bez sensu przycinać :D

Ogolnie to liczylem na jakies 100 minimum z jednej
Jedna ma potencjał na stówe, zakup jakieś PK, zadbaj by miała jak najwięcej bezpośredniego naświetlenia
 

rqus

Member
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
14
Buchów
0
A gdzie masz na topy? Na razie ich nie ma to bez sensu przycinać :D


Jedna ma potencjał na stówe, zakup jakieś PK, zadbaj by miała jak najwięcej bezpośredniego naświetlenia

Wlasnie dwie kwitną wiec puszczaja topy? ?

Moze nie widac tego na tych zdjeciach wrzuce wieczorem nowe
A co do tej jednej to nie mam zbytnio jak ustawic.. Mam spory ogrodek ale nie tylko jedna roslinke


Na najwiekszym naslonecznieniu postawilem te ktora juz kwitnie,
Moze musze pomyslec o konkretnym przemeblowaniu ?

---------- Post Zaktualizowany 19:13 ---------- Data pierwszego postu 18:38 ----------

clear.gif

clear.gif
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 19:15 ---------- Data pierwszego postu 19:13 ----------

 

rqus

Member
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
14
Buchów
0
Siema, jest ktos kto tu zaglada?

Pogoda do dupy leje az zal patrzec jak na podworku bez swiatla mi kwitna, a to zasluga tego ze trenowalem i sa opoznione o 2 tygodnie tak bylo by w sam raz...
Ale mam lampe bud. Haogen 400 w zawiesilem zeby doswietlic
Mysle ze powinno zwiekszyc moje plony az widze jak zaczely sie usmiechac gdy weszly na salony do cieplego :)

---------- Post Zaktualizowany 14:40 ---------- Data pierwszego postu 14:10 ----------

1.png
 

KidJunkie

Active member
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
31
Buchów
0
Powiem Ci, że moje leżą wkopane na polu ostatnio też przez dwa dni nak***iał tak deszcz, że wiatr o mało drzew nie poprzewracał, jak po ulewach dotarłem na miejsce okazuje się, że są nawet w lepszej kondycji :D
 

rqus

Member
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
14
Buchów
0
Taaak tylko że jeżeli mam je w ogrodzie i wiem ze bedzie kilka dni deszczu zachmurzone i przelotne przejasnienia
to chyba ta lampa jest dobra.
Coś ktoś mysli o tym czy to w dobrą strone pojdzie,
Dodam ze od pozczaatku nie dostawala pokarmu dopiero mam od 3 tygodni i chyba warto odzywiac jezeli mam jak, no a jedyna opcja to trzymac w domu bo jak pada to bez sensu bedzie jakiekolwiek podlewanie przez prawie tydzień

no i mam ona na cały pokój ze słońcem od 10 do zachodu więc raczej strzall w 10 .. jak bedzie pochmurno to lampeczka z rana i przed spaniem... Najgorzej ze wentylacji z filtrem nie mam to mozliwe ze spanie z moimi pachnącymi paniami nie bedzie najlepsze
 

rqus

Member
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
14
Buchów
0
Generalnie chcialem wykorzystac warunki atmosferyczne w moim pokoju bo tam zyc sie nie da bez klimy. Od przedpoludnia do wieczora pelne naslonecznie pokoju. Poczatkowo robilem cos w stylu—Wysoki kawal plyty zeby odizolowaf od reszty pokoju i zaslonki zarzucalem za plyte i to bylo spoko zannim nie urosla metrowa, juz widac z ulicy i wogole niewypal.. no i zapaszek.. royal cheese od wega intensywnie pachnial. Kupilem jakis wegieel aktywny w sklwpie kosmetycznym i bede kombinowal zmontowac samemu
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Ziomek jak tam będziesz je trzymał to tylko sam się na przypał prosisz, jak kwiaty się nabiją to dopiero będzie ***aka:oczy:
 

rqus

Member
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
14
Buchów
0
Moja w tym glowa, akuraat zapach nie wadzi sasiadom :)
 

rqus

Member
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
14
Buchów
0
update
Dzis moje auto dziewczynki wygladają tak. Dwie kwitnace po dwoch redukcjach (oby to nie byl zly pomysl)


A tutaj bubble gum
Feminizowany tez po kolejnej redukcji?

 

wielkitopek

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2018
Postów
81
Buchów
0
jedna uwaga przy zdjęciach uważaj na odbicie w szybach
 
Ostatnia edycja:

rqus

Member
Rejestracja
Lip 29, 2019
Postów
14
Buchów
0
Agent F.B.I.

clear.gif
[/url][/IMG]

clear.gif
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół