nasiona marihuany

Amnesia Auto Out - choroba?

Wyszukiwarka Forumowa:

growAmato

New member
Rejestracja
Lip 27, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam Was, jestem Waszym starym czytelnikiem i obserwatorem. Nie mogę niestety zklasyfikować dolegliwości mojej damy. Poniżej zamieszczam zdjęcia. Proszę Was o pomoc. Pozdrawiam Was !:headbanger:

 

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Na tym zdjęciu nie widzę żadnej dolegliwości wszytko okej, jeśli jest coś co Cię niepokoi to opisz to i daj dokładniejsze zdjęcia
 

growAmato

New member
Rejestracja
Lip 27, 2019
Postów
3
Buchów
0
Chodzi mi konkretnie o przebarwienia zółte zaczynające się od wewnetrznej strony liści. Te dwie pozatym dziwnie małe wyrosly dwie sztuki w porownaniu do dwoch innych
 

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Co to za odmiana? Ile już w ziemi? Czym to podlewasz? Jakieś nawozy? Więcej info... Ja takimi ,,przebarwieniami" bym się nie przejmował chyba że zaczęłoby to postępować.
 

growAmato

New member
Rejestracja
Lip 27, 2019
Postów
3
Buchów
0
to amnesia automatyczna, w ziemi od kiełka od 20 czerwca, podlewam odstaną****wodą z kranu, raz dostała plangron terragrow, generalnie rośnie praktycznie sama, pojechałem 3 dni temu wyposarzony już****w rocienczony universal soli boster na weg, ale już****zaczeła kwitnąć do tego poziomu co jest na zdjęciach (foto właśnie z tego dnia), ale podlałem.
 

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Na początku kwitnienia ja daję 2-3 razy nawóz na weg ale w mniejszej dawce ze względu na to iż praktycznie zawsze żółkną mi liście i potem już normalnie nawoz na kwitnienie.
A jeśli masz ją w ziemi od 20 czerwca to coś powoli Ci ona rośnie może za mało światła ma?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół