nasiona marihuany

Rasy CBD: Handel

Wyszukiwarka Forumowa:

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Siemanko.

Mam okazję zorganizować sobie tzw "Konopie Lecznicze" mianowicie odmiany CBD mieszczące
się w widełkach przemysłówek. Patrząc na ceny w internecie, na allego itp 1.5 w porywach do 2.5 euro od grama zdaje się że oferta jest dobra.

Pytanie jakie mnie nurtuje to jak to wygląda od strony prawnej handel takim suszem i ogólnie import ponieważ sprzęt jest uprawiany w Holandii więc będzie trzeba go ściągnąć do Polski. Rozumiem, że cały "rynek" opiera się na interpretacji prawnej tzn jeśli jest dopuszczalne stężenie THC to nie ma problemu by tym handlować tylko czy trzeba założyć odpowiednią działalność gospodarczą czy można sobie dorabiać na boku handlem w stylu allegro? Oczywiście podatki itp sprawy z urzędem skarbowym rozliczałbym kulturalnie jako dodatkowe przychody.

Nie wiem zbytnio w którym dziale to umieścić w sumie wydaje mi się, że osoby od seedbanków mają analogiczną sytuację ale nie będę tam spamował więc wrzucam do knajpy.
Jeśli coś mi jeszcze umknęło bo późno jest to jutro edytuję.

Pozdro
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
po pierwsze to nie rasy tylko gatunki a po drugie za***isty pomysł a myślałeś o olejkach ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół