nasiona marihuany

Znalezione nie kradzione? właśnie że kradzione

Wyszukiwarka Forumowa:

jakzałatwicdresó

New member
Rejestracja
Lip 28, 2019
Postów
4
Buchów
0
Witam.

Na terenie na którym działam od lat pojawili się przybysze w postaci kilku "dresów" o IQ chyba 50. Ameby miejskie prosto z szaletu nie zasługujące na nic, bezrobotne szukające tylko zaczepki ścierwa. Kiedyś już z nimi miałem do czynienia okradli mnie z 2 lata temu.

Oczywiście ja mam IQ większe od nich i sprzedali sami siebie gdzie mają spota, najwyraźniej 1 raz dziają bo są na spocie codziennie 24/7 chodzą w kilku jak debile i robią ścieżk nawet rumun by wiedział gdzie jest ich spot.

Musze im te planty zawinąć za to że kiedyś mnie okradli na ulicy, kwestia jest tylko taka że w okolicy mnie widzieli pare razy i wiedzą że gdzieś sie tam kręce.

Zastanawiam się jak to załatwić żeby nie wyglądało to na kradzież tylko na coś innego? jakieś pomysły?

Tylko błagam nie chrzańcie głupot w stylu zostaw jak nie twoje itp. bo ten margines powinien już dawno siedzieć za samą głupote zresztą mam z nimi porachunki za stare czasy.

teraz mam okazje się odpłacić za wszystko.

Jakieś mądre propozycje ?

---------- Post Zaktualizowany 18:45 ---------- Data pierwszego postu 18:44 ----------

od razy mówię że siłowo nie mam z nimi sam szans

---------- Post Zaktualizowany 18:47 ---------- Data pierwszego postu 18:45 ----------

razu* przepraszam za błędy nie wiem jak edytować.
 

jakzałatwicdresó

New member
Rejestracja
Lip 28, 2019
Postów
4
Buchów
0
a nie powinien ? "mądre pomysły" a nie wulgaryzmy pisałem przecież. Po co to wgl piszesz. Jak dla ciebie ktoś kto ewidentnie bije kogo popadnie, okradnie pieniądze innych osób i nie pracuje nie powinien siedzieć to pozdro.

---------- Post Zaktualizowany 19:07 ---------- Data pierwszego postu 19:05 ----------

ps. nie życzę nikomu krat, jakbym chciał już by siedzieli. Ale sprzedawczykiem nie jestem
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Jeśli ich okradniesz to czym będziesz się różnić od nich? Po za tym sprowadzisz na siebie kolejne kłopoty tym bardziej jak Ciebie już widzieli kilka razy w pobliżu. Będziesz pierwszym podejrzanym,dostaniesz wpie**** i znów Ciebie okradną a spota i tak pewnie stracisz.

Myślę,że to jest Twoja lekcja odpuszczania. Wybacz im głupoty i sobie bo będziesz to wiecznie dusić w sobie.
Jeśli są takimi debilami to sami się wkopią prędzej czy później a Ty skup się na sobie,szukaj innego miejsca i działaj dalej.
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Ty też nie masz chyba zbyt wysokiego IQ skoro nie widzisz potencjalnych zagrożeń Twojego rozwiązania które chcesz wybrać. Co jeśli to nie prawilne dresy i grzecznie Cię pod***ią na psy?
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Jak masz z typami na pieńku i rzeczywiście są takimi mało cywilizowanymi ogrami, to wyrwij im te rośliny wymiętol, rozkop glebę i niech to wygląda na zwierzynę. Takie "ekipy growerskie" mogą zaszkodzić nie tylko sobie to jeszcze Tobie jak sadzisz nie daleko nich.
 

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Jak masz z typami na pieńku i rzeczywiście są takimi mało cywilizowanymi ogrami, to wyrwij im te rośliny wymiętol, rozkop glebę i niech to wygląda na zwierzynę. Takie "ekipy growerskie" mogą zaszkodzić nie tylko sobie to jeszcze Tobie jak sadzisz nie daleko nich.

Zgadzam się z przedmówcą.
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Zbierz chłopaków wejdz na spota jak tam beda połamcie im rece to sie kraść oducza a ty bedziesz mial święty spokoj
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ogólnie z tej nielichej historyi wynika, że okradli Cie dresy o iq równym 50 a teraz pytasz publicznie na forum jak im się odgryźć i sam im coś zaj***ć chcesz ... logiczny wniosek się nasuwa, nie bede zdradzał jaki ... masz z nimi porachunki ale nie jestes na tyle bystry, żeby zrobić to co oni :)
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
Masz tam gdzieś koło nich krzaki w tym roku?

Jak nie to ich wypie**** skoro im się Nalerzy xD

Jesli masz to mogą też znaleźć twoje, wszystko zależy od trudnodostępności terenu i czy wpadli by na to aby przebijać się dalej

Opowiedz coś więcej , jak wygląda plantacja dresów z IQ 50 , mają po 5 g z krzaka ? :d
 

jakzałatwicdresó

New member
Rejestracja
Lip 28, 2019
Postów
4
Buchów
0
"Połam ręce" "zbierz chłopaków" nie da sie tak, nie zadaje się z menelnią i nie znam ludzi chętnych do bójek, zresztą mieszkam w za małym mieście na takie coś. Tu się każdy zna z każdym. Wiesz czasem IQ tylko przeszkadza w kradzieży. Robią przypał na moim terenie, za jakiś czas coś wymyślę i jak was to interesuje to dam znać co się wydarzyło.

---------- Post Zaktualizowany 16:49 ---------- Data pierwszego postu 16:48 ----------

Masz tam gdzieś koło nich krzaki w tym roku?

Jak nie to ich wypie**** skoro im się Nalerzy xD

Jesli masz to mogą też znaleźć twoje, wszystko zależy od trudnodostępności terenu i czy wpadli by na to aby przebijać się dalej

Opowiedz coś więcej , jak wygląda plantacja dresów z IQ 50 , mają po 5 g z krzaka ? :d

jak znajdę wiecej czasu to opowiem. Ale to dopiero jak zrobię co mam zrobić.

---------- Post Zaktualizowany 16:50 ---------- Data pierwszego postu 16:49 ----------

ogólnie z tej nielichej historyi wynika, że okradli Cie dresy o iq równym 50 a teraz pytasz publicznie na forum jak im się odgryźć i sam im coś zaj***ć chcesz ... logiczny wniosek się nasuwa, nie bede zdradzał jaki ... masz z nimi porachunki ale nie jestes na tyle bystry, żeby zrobić to co oni :)

Bo nie mogę :) Za spokojny na to jestem.

---------- Post Zaktualizowany 16:54 ---------- Data pierwszego postu 16:50 ----------

Już wpadłem na pomysł co i jak. Dam znać zainteresowanym jak się to skończyło za 2-3 dni.
 

Browik

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
116
Buchów
0
"Połam ręce" "zbierz chłopaków" nie da sie tak, nie zadaje się z menelnią i nie znam ludzi chętnych do bójek, zresztą mieszkam w za małym mieście na takie coś. Tu się każdy zna z każdym. Wiesz czasem IQ tylko przeszkadza w kradzieży. Robią przypał na moim terenie, za jakiś czas coś wymyślę i jak was to interesuje to dam znać co się wydarzyło.

---------- Post Zaktualizowany 16:49 ---------- Data pierwszego postu 16:48 ----------



jak znajdę wiecej czasu to opowiem. Ale to dopiero jak zrobię co mam zrobić.

---------- Post Zaktualizowany 16:50 ---------- Data pierwszego postu 16:49 ----------



Bo nie mogę :) Za spokojny na to jestem.

---------- Post Zaktualizowany 16:54 ---------- Data pierwszego postu 16:50 ----------

Już wpadłem na pomysł co i jak. Dam znać zainteresowanym jak się to skończyło za 2-3 dni.

I jak poszlo?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
szkoda że dopiero to znalazłem bo doradziłbym mu wbić sie im na spota i popryskać wszystko randupem i niech kombinują chłopaki co spie****ili
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Ja bym kupił taśme policyjną zawinął krzaki i tasmą opie****ił spota dookoła i niech debatują co sie stało :).

Nie namawiam do złodziejstwa chyba ze ktoś jest też złodziej to właśnie tak stawia się karmę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół