nasiona marihuany

Witam jestem tutaj nowy więc liczę na pomoc oraz szybką odpowiedź.

Wyszukiwarka Forumowa:

Rychusqn

Member
Rejestracja
Lip 28, 2019
Postów
23
Buchów
0
W dniu dzisiejszym moje pomidory kończą 65 dzień autoflowering Afghan. producent zapewniał plony w max 65 dni a na moich pomidorkach dopiero widać małe białe włoski od 2 max 3 tygodni. W czym problem jest to moja pierwsza uprawa nawóz mam słaby ponieważ mam ograniczony fundusz na uprawę. wygląda zdrowo mogę umieścić zdjęcie. w jakim maksymalnym czasie automat powinien dojrzeć od pokazania białych włosków?
Czy mam czym się martwić?
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Raczej nie masz sie czym martwic bo czesto jest tak ze producent nasion podaje nie do konca prawdziwy czas jaki rosliny potrzebuja aby wydac pelny plon
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
producent zapewniał

Jak znajdziesz mi producenta, który faktycznie ZAPEWNIA określony czas pestka-zbiory to stawiam Ci kratę :D
 

Rychusqn

Member
Rejestracja
Lip 28, 2019
Postów
23
Buchów
0
dziękuje za odpowiedź. czy jest możliwość, że kwitną trochę wolniej z powodu przelania wodą? podlewam codziennie dzisiaj 1l na doniczkę dzisiaj wyczytałem aby podlewać najlepiej co 2-3 dni.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
Podlewaj gdy jest sucho...jak nie masz wprawy poczytaj o metodzie "ważenia donicy".
 

Rychusqn

Member
Rejestracja
Lip 28, 2019
Postów
23
Buchów
0
producent również zapewniał, że krzaczki będą miały max do 60 cm a w dniu dzisiejszym osiągają 135 cm
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
No tu akurat to jest loteria...
 

Rychusqn

Member
Rejestracja
Lip 28, 2019
Postów
23
Buchów
0
męczy mnie tylko jedna myśl jako nowicjusza w uprawie... czy jest możliwość, że nic a to nic mi nie wyjdzie nawet najmniejszy topek? :/ szkoda by było dwóch miesięcy w plecy...
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
Tym się nie martw.Jak nie wyjdzie spróbujesz jeszcze raz.Jak masz jakieś wątpliwości to pytaj a w między czasie studiuj forum.Tu jest odpowiedź na każde(prawie)pytanie.
 

Rychusqn

Member
Rejestracja
Lip 28, 2019
Postów
23
Buchów
0
wydają mi się zdrowe na początku tylko coś pogryzało liście, lecz całe szczęście już się zregenerowała miałem 8 krzaczków teraz zostało mi tylko 5, z czego dwie rosną pięknie w oczach, wszystkie mają białe słupki tylko, że jedna z nich zamiast białych ma brązowe słupki ale rozszerza się w szerokości wygląda bardzo zdrowo. jakbym wiedział jak to wstawiłbym zdjęcia :/

---------- Post Zaktualizowany 16:19 ---------- Data pierwszego postu 15:29 ----------

Raczej nie masz sie czym martwic bo czesto jest tak ze producent nasion podaje nie do konca prawdziwy czas jaki rosliny potrzebuja aby wydac pelny plon

a orientujesz się jaki czas jest maksymalny dla automatów?
 

jotka

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
15
Buchów
0
producent również zapewniał, że krzaczki będą miały max do 60 cm a w dniu dzisiejszym osiągają 135 cm

Tylko się cieszyć :tiphat:
Jeśli masz takie, które nie kwitną ewentualnie bardzo wczesny etap FLO
Poczytaj o LST i działaj. Staraj się zdobywać wiedzę nie martw się, ile i kiedy będzie.
A będzie na pewno, z każdym sezonem coraz lepiej.
Nie musisz jej podlewać codziennie, najważniejsze nie być nadgorliwym
nawóz możesz zrobić sam ze skorupek jaj :)

Skąd masz te pestki?
Jakie światło ?
20-30 dni jeszcze będziesz potrzebował, gdybyś wrzucił zdjęcie było by łatwiej coś powiedzieć
 

Rychusqn

Member
Rejestracja
Lip 28, 2019
Postów
23
Buchów
0
Tylko się cieszyć :tiphat:
Jeśli masz takie, które nie kwitną ewentualnie bardzo wczesny etap FLO
Poczytaj o LST i działaj. Staraj się zdobywać wiedzę nie martw się, ile i kiedy będzie.
A będzie na pewno, z każdym sezonem coraz lepiej.
Nie musisz jej podlewać codziennie, najważniejsze nie być nadgorliwym
nawóz możesz zrobić sam ze skorupek jaj :)

Skąd masz te pestki?
Jakie światło ?
20-30 dni jeszcze będziesz potrzebował, gdybyś wrzucił zdjęcie było by łatwiej coś powiedzieć

chętnie bym wrzucił zdjecie tylko nie wiem jak :/ mam nasiona fermenizowane z bulk fermenized uprawa znajduje się na zewnątrz więc światło tzw; naturalne. co do zdjęć proszę o wskazówke jak wstawić to wstawie jestem tutaj pierwszy dzień więc nie wiem jak to zrobić
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
Klikasz w kafelek "galeria"ten obok "forum",potem w menu pod napisem "Galeria konopna"klikasz dodaj plik...dalej to już przedszkole.
 

Rychusqn

Member
Rejestracja
Lip 28, 2019
Postów
23
Buchów
0
Klikasz w kafelek "galeria"ten obok "forum",potem w menu pod napisem "Galeria konopna"klikasz dodaj plik...dalej to już przedszkole.

normal_dzien_60~0.jpg
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,090
Buchów
4,305
Odznaki
2
Zuch chłopak.Widzisz jakie proste.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół