nasiona marihuany

Northern Light, White Widow, Punk Devil, automaty, kiedy ciąć?

Wyszukiwarka Forumowa:

HempEmperor

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2019
Postów
66
Buchów
0
Yo, jak w temacie, pare automatów, któe są już na ostatniej prostej, ścinkę planuje na za 2 tyg., ok. 12 sierpnia, jednak jestem ciekaw jak wy uważacie? :D
Niżej parę fot:


















































Fotki są różnej jakości, stąd ich aż tyle, po prostu się spieszyłem, nie miałem też czasu na segregacje, więc mogą się niektóre powtózyć, bądź być bardzo do siebie podobne. W każdym razie co wy uważacie, ile jeszcze mam poczekać wd. was? Pozdro!
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Geraldzik xD nie przesadzajmy. Myślę że za 2tyg bd idealne, max3. W końcu to auto
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
w tamty roku tak niechcacy zrobilem ze czasu nie mialem i tak sobie podlewalem i podlewałem az sie skaplem z roslina na oucie doszla i wysuszyla sie bd w ziemi takie auto suszenie :) wiec 4 tyg i bd ok :) do palenia w sam raz
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Miesiac za duzo. Wydaje mi sie, ze je troche przenawoziles albo z***ales ph. Nie lej juz zadnych nawozow i w re 2 tygodnie moze beda gotowe. Btw, obiektyw w lokowce taki u***any czy ty tam nawilzacz powietrza masz odpalony?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
napisz czym nawoziłes i w jakich dawkach bo one w takim stanie to nie dojdą chyba do pełnej dojrzałości, jakiś blok ph bo kondycja roślin zostawia wiele do zyczenia w tej fr.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół