nasiona marihuany

Czy warto jeszcze supercropingiem przedłużać flo ? Proszę spojrzeć.

Wyszukiwarka Forumowa:

Bagienny Trol

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
24
Buchów
0
Sytuacja wygląda następująco nie odwiedzalem spota ponad miesiąc rosliny af bardzo głodne wszystkie w podobnym studium rozwoju juz przy koncu czy warto jeszcze przedłużyć flo supercroppingiem i tankować wody z miodem przez tydzień ze 3 razy teraz powiedzmy po 10 litrów co trzy dni aby przepłukać dobrze dzisiejsza dawke nawozów bo dziś zostały podlane sporą dawką biohumusa litr czystego na 5 sztuk , podsypane dolomitem oraz podlane wodą z burzą kwiatów ze 200% dawki. niestety dopiero możliwe następne odwiedziny wtedy przypadną za 2/3 tyg? Czyli wsumie kwitlyby jeszcze ze 3/4 tygodnie. Dodam że krzaki maja po 85 dni. Nie przekwitnie do tego czasu jeśli nie to jak zginac topy główny zostawić a wszystkie odrosty łamać i podwiazywac sie do niego czy zostawić leżące ? Oczywiście obficie spryskam środkiem na pleśń. Czy lepiej ciąć juz zamin przyjmą te dawke nawozów i nie będą zbyt smaczne. ?
 
Ostatnia edycja:

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
Na tym etapie to se już odpuść. A co do kosy to już mógłbyś sprawdzić pod mikroskopem co wolisz. Z nawozami bym odpuścił bo za dużo one teraz Ci nie dadzą. Lej sama wodę sprawdź kolor trichomow pod mikroskopem tnij susz i pal.

pozdro
 

Bagienny Trol

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
24
Buchów
0
W tym problem ze albo zetne dzis juz bez żadnych podlewan takie jak.sa na zdjęciu i bede suszyl tydzień do wyjazdu albo bede podlewać teraz przez tydzień i będą musiały wtedy zostać na jeszcze 3 tygodnie. Bo nie zdążę wysuszyć zanim wyjadę a martwię sie czy nie spie****i sie susz przez ten czas czy nie zacznie przekwitac, moze zostawić to ale juz bez tego supercropingu na 4 tygodnie jeszcze w tym ,ten co teraz bedzie włączając dzisiejszy dzien porządnie przelewac woda i ściąć jak wrócę po trzech tygodniach. Mam zdjęcia szuszu z jednej z dolnych galezi która byla nadlamana i lezala w trawie . Top z czubka.gałęzi juz calkiem dobry lecz to co są poniżej dosyć luźne a tu jedne z większych razem, ten na prawo jest z samego czubka bocznego odrostu.
 

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
No i fajnie spróbuj sampelka jak Ci będzie odpowiadać to już wiesz co robić.
Powodzenia
 

Bagienny Trol

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
24
Buchów
0
No.właśnie jak dla mnie trochę zbyt niedojrzałe, jak sądzisz po 4 tygodniach nie przekwitnie ? Nie zależy mi na jaraniu zeby miec.je już chciałbym wycisnąć z nich jak najwięcej bo topy ladnie.oblane żywica i szronem :) a główny szczyt ma.jeszcze trochę białych włosów widać je gołym okiem na zdjęciu.
 

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
Najlepiej obserwować trichomy na jakim są poziomie. Mogą być duże opady, nie musza nikt Ci nie wywróży co będzie za 4tygodnie na oucie bo stać się może wszystko i nie będzie nic.
 

Bagienny Trol

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
24
Buchów
0
Zioło klepie dobrze, trochę gryzie raczej dlatego ze szybko.suszone w.gorącym miejscu pod wentylatorem. Jak myslisz LEPIEJ tak robic czy suszyć w tym gorącym miejscu ale bez wentylatora skierowanego nad topy. Muszą byc suszone w tym ciepłym miejscu bo.innego nie ma. Temperatura wacha sie przy 35 stopniach w nocy 20 , lepiej to przez dzień wentylowac co ?
 

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
Nie wiem nigdy tak nie robiłem. Jedno wiem, ze od takiego suszenia super smaku nie wymagaj.
 

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
Nie poprawi. Poczytaj o curringu. Prawidłowe suszenie do odpowiedniego momentu i potem jak zioło nie jest suche na wiór robisz curring najlepiej z workami boveda 62% miesiąc dwa wtedy po wyjęciu worków możesz powiedzieć, coś o docelowym smaku materiału który wyprodukowałeś. To tak w skrócie. Jest tego pełno. Dla Ciebie na szybko water curring. Poczytaj se
 

Bagienny Trol

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
24
Buchów
0
Przy tym ziole lodygi nie strzelaja, nie jest przesuszone i pali sie dobrze. Mysle ze.chociaż troche smak.sie.zmieni.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół