nasiona marihuany

Mszyce na kwiatach a zbiory tuż

Wyszukiwarka Forumowa:

Debren

Member
Rejestracja
Maj 18, 2018
Postów
8
Buchów
0
Witam
Moje pomidorki zaatakowały mszyce (zielone pluskiewki), roślina jest w zasadzie gotowa do zbioru, a oblepiona jest larwami. Co z tym zrobić? Próbowałem odkurzaczem ale larw to nie rusza. Może ściąć i water curing?
Z drugiej strony co zrobić jeżeli przypadkiem do boksu zaniosłem te mendy? Oprysk z miodły, czosnku?
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
oprysk raczej nie usunie ich a tylko uśmierci, może złap parę biedronek i wpuść to moment wyjedzą te mszyce, zawsze to jakiś pomysł i w pełni ekologiczny.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Biedronek potrzeba w ch*j i troche, zeby pozbyc sie dziadostwa. Ja bym proponowal chwile przed scinka umyc rosliny mydlem potasowym. Obfity oprysk pod duzym cisnieniem, zeby mszyce postracac. Po zabiego trza by bylo przeplukac rosliny czysta woda, zeby mydla nie palic. Mozesz kombinowac tez z srodkami na robactwo bez okresu karencji, ja stosowalem target natural - agricolle. Szalu ze skutecznoscia nie ma, ale przynajmniej po wyparowaniu nic nie zostaje. Inna sprawa, ze mszyce sie rozbiegna po scieciu rosliny, jak juz bedzie przesychac.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół