nasiona marihuany

400W HPS [0.81m2] Ananasy na kwasie od Barney'a : 4x Pineapple Chunk 3x LSD Barneys Farm

Wyszukiwarka Forumowa:

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Witam Serdecznie wszystkich zagladajacych :smokee:


Nowe rzeczy i nowe wyzwania. W tym grow glownymi bohaterami jest 7 panienek, ostatnio bylo 4 i mialem wrazenie ze marnuje potencjal boxa. Wszystie beda trenowane w ten sam sposob ktory dla mnie bedzie swojego rodzaju eksperymentem. Plan zaklada Wuja Bena i lekki lollippoping. Do rzeczy...

Sprzet :

Box: Secret Jardin 90x90x200
Lampa: 400W HPS Dual Spectrum LumenLite (mysle o 600w)
Wentylacja: wyciagajacy went 280m3/h z regulatorem obrotow, 9" went mieszajacy, 140mm went komputerowy wtlaczajacy podlaczony do rury zasysajacej swieze powietrze
Filtr: 5" 400mm Rhino
Nawozy na Wega: Canna Rhizotonic, Biobizz Grow, Biobizz Heaven, Plant Magic Magne Cal+, Fox Farm Big Bloom, Fox Farm Grow Big i Mikoryza ogrodnicza z eBay'a
Nawoy na Flo: Wszystko od Fox Farm - Open sesame, Beastie Bloomz, Cha Ching, Tiger bloom
Medium: Biobizz light mix w donicach 12.5L


Na ta chwile mamy 19 dzien od wyjscia z ziemi. Panny byly pierwsze 10 dni w malych donicach po czym przesadzilem je dodajac mikoryzy do docelowych donic. Ostatni tydzien byl bardzo ciezki dla krzakow ktore rozwijaly sie bardzo powoli... Bylo to zwiazane z upalami ktore siegaly 32 stopni, co skutkowało temperatura w boxie +/- 35 stopni
:zombi: Cale szczecie wszystko wrocilo do normy i obecnie temperatura siega max 30 stopni i 55-60% wilgotnosci.

Tutaj panny w malych donicach w towarzystwie 4 automatow, oczekujac na przesadzenie.



A tutaj stan obecny, kilka z nich jest dosc mala jak na 19 dzien ale nie martwie sie tym, wszystko wyrowna sie po cięciu na wujka.





Nasteny up w poniedzialek, peace



 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Takie maławe jak na 19 dzień, ale na pewno wystrzelą jak tylko się korzenie rozwiną :D
Jeśli masz powierzchnię 0.81 to po co Ci 600W? :)
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Te 600W to sobie daruj.Zagotujesz wsio w momencie.
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Takie maławe jak na 19 dzień, ale na pewno wystrzelą jak tylko się korzenie rozwiną :D
Jeśli masz powierzchnię 0.81 to po co Ci 600W? :)

Przez dobre 5 dni po przesadzeniu stały w miejscu, mam wrażenie że to przez temperaturę 35+...

---------- Post Zaktualizowany 21:23 ---------- Data pierwszego postu 21:20 ----------

Te 600W to sobie daruj.Zagotujesz wsio w momencie.

Chyba faktycznie mnie poniosło...Nie chce znowu sauny w boxie, zastanawiałem się czy te 600w nie wpłyną na wyniki ale jeśli mam mieć więcej problemów to odpuszczę.
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
I tak przy tych 400W masz pewnie z 55k lumenów, gdzie 50k jest na 1m2 a Ty masz 0,81 :)
Jeśli chcesz poprawić wyniki zadbaj lepiej o temperaturę, wilgotność, nawożenie :)
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
I tak przy tych 400W masz pewnie z 55k lumenów, gdzie 50k jest na 1m2 a Ty masz 0,81 :)
Jeśli chcesz poprawić wyniki zadbaj lepiej o temperaturę, wilgotność, nawożenie :)

Wszystko poza temperatura jest pod kontrolną, dzięki za dobre słowo

Btw. Czy to prawda że lampy dual generują więcej ciepła niż HM/HPS?
 
Ostatnia edycja:

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
Dla mnie temperatury na MH/HPS takie same bez różnicy. Polecam założyć mocniejszy wyciągający taki 480m3 wtedy nie będziesz miał więcej temp jak 30c przy hps 400w w tym boksie. U mnie się sprawdza w te upały oczywiście światło jest w nocy.

Pozdro
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Mój to chyba 360/h ale dzięki za pomysł, obecnie trochę tam pogrzebalem i stabilnie mam max 30stopni ;) Cool tuba zrobiła robotę, pogoda też ostatnio lepsza.

---------- Post Zaktualizowany 04:29 ---------- Data pierwszego postu 02:31 ----------

Siemano! Panny w wieku 20 dni przeszły cięcie na Bena. Był to mój pierwszy raz, wiedzę czerpalem z tego forum i myślę że się udało <peace>

Panny przed zabiegiem, 20dzien



A tak to było zaraz po cięciu


 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Szybki up, bez fajerwerków jak to bywa na wegu...

Panny na fotach mają 28 dni i są tydzień po Cięciu. Dwie dziewczyny są lekko z tylu ale powoli doganiaja resztę.







W poniedziałek planuje przełączyć światło, zrobię też kolejnego UP'a.
 

Luis...

Buszuj z wiadra...
Rejestracja
Gru 24, 2008
Postów
103
Buchów
0
Siema:salut: W sobote w wieku 34 dni przestawilem cykl na 12/12 i zaczelismy indukcje :oczy: Krzaki zostaly podlane ostatnia dawka nawozow na wega, kolejne bedzie sama woda i pozniej przy pierwszych wloskach lecimy z koksem!

Ostatni dzien 18/6 :)

 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
A szkoda bo sam teraz bede startowal z pestkami barney'a i zobaczyl bym tego Chunka. Wydaje mi sie srednio stabilna odmiana ale pechy juz w drodze. Dawaj upka kolego chociaz z kosy jak bedziesz w stanie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół