nasiona marihuany

Oswietlenie dla roslinek

Wyszukiwarka Forumowa:

pixtix

New member
Rejestracja
Lip 26, 2019
Postów
4
Buchów
0
Siemanko,

Mam problem mianowicie wykiełkowałem 5 nasionek i wsadzilem je do ziemi. Są drugi dzień w doniczkach ale brakuje im swiatła ponieważ okno mam umieszczone nie z tej strony ktorej bym chciał. Daje im to jakoś 6-7 h słońca w ciągu dnia jak nie mniej wiec pomyślałem, że dam im trochę swiatła elektronicznego wiec podłaczyłem lampke nocną, na okres 10h w tym czasie zdążyły delikatnie urosnąć co z jednej strony cieszy i niepokoi coś za szybko i pytanie bo raczej nie powinienem jej używać ale czy jest konieczność kupowania lampy jak tak to jakiej ile wat i takie tam i czy czegoś nie z***ałem.

Pozdrawiam
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
taka lampa im bardziej zaszkodzi niz pomoze.
Kup sobie kilka, 5-6 zarowek led 3000k (2 sztuki sa po 10zl) oprawki (moze 1zl od sztuki) kabel i kostke. masz panel w cenie 50zl, ktory w zupelnosci wystarczy.
Edit: Diffuser tylko zdejmij
 

pixtix

New member
Rejestracja
Lip 26, 2019
Postów
4
Buchów
0
pierwsze pytanie jak to zamontuje potrzebuje powiedzmy jakiś stelaż czy coś w tym stylu. czy sa oprawki razem z kostka i kablem np ?
i trzecie pytanko co to deffuser nowy w temacie :p

---------- Post Zaktualizowany 22:07 ---------- Data pierwszego postu 22:06 ----------

Z góry mowie nie mam żadnego boxa
 

KidJunkie

Active member
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
31
Buchów
0
Jak i tak docelowo mają trafić na outa to nie wiem czy nie lepiej wykopać małe dołki wsadzić sadzonki wraz z donicami i przykryć to folią stretch na ten czas.
 

pixtix

New member
Rejestracja
Lip 26, 2019
Postów
4
Buchów
0
Jak i tak docelowo mają trafić na outa to nie wiem czy nie lepiej wykopać małe dołki wsadzić sadzonki wraz z donicami i przykryć to folią stretch na ten czas.


W sensie wykopac male dolki na spocie i tam umiescic ?

---------- Post Zaktualizowany 29-07-2019 00:37 ---------- Data pierwszego postu 28-07-2019 23:27 ----------

W sensie wykopac male dolki na spocie i tam umiescic ?

kubeczki jednorazowe tez sie nadadza zamast strecza?
 

PaleSquny

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2019
Postów
52
Buchów
0
Najlepiej butelke po 2-litrowym napoju gazowanym. Odetnij du*ę, zrob wokol troche dziur na powietrze i odkrec nakretke, albo odetnij caly gwint z nakretka.
Dalej juz sobie chyba poradzisz.
Z fartem
 

pixtix

New member
Rejestracja
Lip 26, 2019
Postów
4
Buchów
0
Najlepiej butelke po 2-litrowym napoju gazowanym. Odetnij du*ę, zrob wokol troche dziur na powietrze i odkrec nakretke, albo odetnij caly gwint z nakretka.
Dalej juz sobie chyba poradzisz.
Z fartem

Zrobiłem tak wystawilem to na spota przykrylem tymi butelkami w sensie uzylem du*e butelki i gore butelki bo nie posiadalem wiecej butelek zrobilem pare dziurek i powinno być okej z tego co wiem w tym okresie roslina potrzebuje 4-6% tlenu do rozwoju tylko miec nadzieje ze sobie poradzi ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół