nasiona marihuany

Projekt Growboxa

Wyszukiwarka Forumowa:

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Fajne fajne, ale za te pieniądze można kupić 10 żarówek LED po 10-12W 1300lm każda i masz 13k lumenów
o kurde tez fajna opcja tylko 12w x 10 to 120w czyli troche wpieprzy energii elektrycznej myślę właśnie nad doborem lampek do nowego boxa jak kasa wpadnie więc dobry temat :tiphat:
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
o kurde tez fajna opcja tylko 12w x 10 to 120w czyli troche wpieprzy energii elektrycznej myślę właśnie nad doborem lampek do nowego boxa jak kasa wpadnie więc dobry temat :tiphat:

Ja mam u siebie żarówki LED na weg (6000K) 10W 1290lm, czyli masz, 129 lumenów / W. Dobry wynik :D

PS 120W przy uprawie 90 dniowej to koszt koło 100 zł :)
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3

Światło

CFL lub Ledy zrobić własne np. Cree 3590 cxb 50w i to najlepsza opcja moim zdaniem. Ale jeżeli to twoja pierwsza zabawa to CFL musisz się uczyć i jeszcze raz uczyć.

Wentylacja
Wystarczy jeden wiatrak komputerowy na wylocie a na dole boxa zrób sam otwór i to wentylacja pasywna.

Wilgotność:
Może tak być!


Plan:
Kiełkowanie
- Zrób tak, nalej do szklanki wody i wrzuć tam nasiona, poczekaj ze trzy lub cztery dobry i nasiona same wykiełkują !! Oraz pod żadnym pozorem, nie dotykaj nasion, maja one pływać cały czas na powierzchni! Kiełkowalność 99,9%


Światło
Światło ok. Zrobisz jak uważasz, możesz np. dać od początku roślinę na dwór, a później jak się zrobi zimno, to boxa wtedy roślinę już trzymaj w boxie aż do zbiorów.

Podlewanie
Zależy jak ciepło masz w pomieszczeniu, po prostu patrz jak gleba wygląda. Ja zawsze wkładam palca do ziemii i wtedy bedziesz wiedział czy sucho czy mokro... Musisz się uczyć i obserwować roślinę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół