nasiona marihuany

Panel LED

Wyszukiwarka Forumowa:

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
zanim zamówiłem leda nie wiele osób się udzielało ;D chyba chcecie mnie wk***ić że sam nie złożyłem tylko zamówiłem jakiegoś taniego gotowca <peace>
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
już w czwartym poście padł pomysł złożenia samodzielnie panelu LED, dosyć szybko zacząłeś pisać jaki to nieporadny jesteś i że sobie nie dasz rady tego zmontować, szukałeś odpowiedzi w kwestii panelu gotowego i takowe dostałeś więc pretensje możesz mieć tylko do samego siebie.
ten MARS w życiu nie dorówna mocy jaką mógłbyś uzyskać z panelu LED opartym na diodach COB..
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
sorry [MENTION=92386]wizz[/MENTION], chciałemdobrze :sunny:sam ostatnio zrozumiałem że podstawa to ku**a dobre światło, nie ma co się pier***ić w jakieś żarówki całe życie, wszędzie mi się to wala bo się wypalają. Nie chcę zaśmiecać a mam jeszcze pytanie w sprawie rozmiaru dziur. Jakim wiertłem wiercić otwory? 2,5mm starszy ? Potem wkręcić rubę 3mm na siłę i hooj, czy może mniejsze wiertło 2mm ?
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
już w czwartym poście padł pomysł złożenia samodzielnie panelu LED, dosyć szybko zacząłeś pisać jaki to nieporadny jesteś i że sobie nie dasz rady tego zmontować, szukałeś odpowiedzi w kwestii panelu gotowego i takowe dostałeś więc pretensje możesz mieć tylko do samego siebie.
ten MARS w życiu nie dorówna mocy jaką mógłbyś uzyskać z panelu LED opartym na diodach COB..

:DDDDDD nie mówiłem że jestem nieporadny tylko nie robie elektryki. a i nie będę żałował tego zakupu bo na moje potrzeby myśle że spokojnie styknie ;)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
ja tu jestem niezaradny z tymi wiertłami i śrubkami, pomożecie bo chciałem to dziś ogarnąć a nie wiem jakim wiertłem zrobić te jopy, zapodam chyba 2,5mm, będzie dobrze jak wkręcę potem śrubę m3?
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
tak, będzie dobrze mistrzu :) akurat w tym temacie nie powinieneś mieć żadnych problemów
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Rób dziury takie jak śruba, i tak skrecisz to nakretkami. Tak jest najpewniej
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
No właśnie [MENTION=70054]rolnikTHC[/MENTION] nie widziałem tego momentu bo zapodałeś soczewice chyba :jprd:ale już wiem jak ogarnąć sprawę. ***nę focię jak to poskładam. Dzięki Panowie pozdrawiam over
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
To są te m3 co masz przykręcone clu048? Jaka jest pełna nazwa tych śrub czy wkrętów? :sunny:żeby znowu nie pytali do czego mi to

P. S jak bym chciał cyknąć na śrubki to musiał bym się wcelować między żebra a rozstaw otworów w holderach jest teochę lipny, co nie świadczy że nie da się zrobić
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Skoro wiercenie w amelinium nie jest trudne to nie latwiej i szybciej kupic wkrety-samowierty? Powinno sie trzymac nawet na pchelki, ktore maja jakies 0,5cm dlugosci - odpada wtedy problem z zebrami, wkrecasz na dlugosc wkreta i jeden ch*j czy przejdzie na druga strone. Btw, te polamane wiertla wynikaja z przegrzania/za duzej sily. Na mokro trzeba ;)
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Skoro wiercenie w amelinium nie jest trudne to nie latwiej i szybciej kupic wkrety-samowierty? Powinno sie trzymac nawet na pchelki, ktore maja jakies 0,5cm dlugosci - odpada wtedy problem z zebrami, wkrecasz na dlugosc wkreta i jeden ch*j czy przejdzie na druga strone. Btw, te polamane wiertla wynikaja z przegrzania/za duzej sily. Na mokro trzeba ;)

ja mam diody do radiatora przykręcone na właśnie dwie pchełki, po dwa wkręty na każdą z diod.
i działa bez problemu i, jak już to sam dodałeś - nie trzeba nic nawiercać
warto sobie tylko odrysować miejsca na diodzie żeby je później nabić punktakiem, wtedy jest znacznie wygodniej się wkręcić bez ryzyka uszkodzenia diody
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Panowie w takim razie ja się zakrecilem. Same diody przyklejone na klej termoprzewodzacy. Wystarczy w zupełności
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
Panowie w takim razie ja się zakrecilem. Same diody przyklejone na klej termoprzewodzacy. Wystarczy w zupełności

potem jest problem w przypadku wymiany diody, ten klej podobno wcale kiepski nie jest i w razie WU, gdyby padła dioda to ja odkręcam tylko dwie śrubki i wymieniam diodę a Ty niestety musisz się męczyć z podważaniem i odklejaniem.
uważam że jeśli można coś zrobić wcześniej odrobinę większym nakładem pracy żeby w przyszłości sobie ułątwić pracę to powinno się właśnie stosować takie rozwiązania.
a tak w ogóle to do tego służą właśnie holdery (HOLDEMY! :D ), z tym że niestety ja zamawiając diody nie miałem możliwości dokupienia holderków
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
903
Buchów
714
Odznaki
6
Dobra rozjaśniliście mi sprawę panowie za co jestem wdzięczny., na weekendzie działam, miałem wczoraj ale pośpiech to w tym przypadku zły doradca. Jak ulepię to wstawię fotkę
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół