nasiona marihuany

Panel LED

Wyszukiwarka Forumowa:

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
To ja na takie potrzeby wyrzeźbie na dniach coś z tego



Diody clu048-1212c4-303h5m3-f1
Moc całkowita na jaką będzie stać to cudo to obłędne 180 Waciorów na powierzchnię 76x50x158cm, jakieś 0,38m2. Diody w rzędzie, dwa wenty będą chłodzić, na focie tylko jeden.

Jak anihilujesz zamówienie Marsa i zdecydujesz się na takie rozwiązanie to podeślę ci na priw dane wszysrkich części. Ja domówiłem jeszcze holdemy. W taki sposób zostanie Ci 500zeta na szafę went i filtr a tą lampą i tak chyba dasz radę oświetlenić więkrzą powierzchnię. Dałem za to 500zeta a liczę na jakieś 230gieta z szarży, lecę w easy 2 grow, perlit, coco. Pozdro


E:czas realizacji z polskiej hurtowni 2dni

nie moge juz anulować zamowienia ;s ale mysle ze i tak bedzie niezle. moze nastepnym razem cos sam wyskrobie
filtry wenty itd posiadam juz od lat tylko nie za bardzo uzywałem :p
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
To powodzenia życzę, skojarzyłem że nie z pierwszej łapanki jesteś choć konto świeże. Będziesz robił fr?
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Witam
[MENTION=87004]emceero[/MENTION] Gdzie zamiawiales ledy i zasilacz?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
tme.eu.pl wszystko sprawnie i szybko.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
. wszystkie remonty na chacie robie sam, ale z elektryką zawsze po kogoś dzwonie ;d totalna ameba w tej dziedzinie. podeślecie jakiegoś linka który najlepiej pokazuje jak wykonać taki panel? wiem jak połączyć ze sobą diody (chyba) i to tyle :D

chłopie, skoro remonty robisz sam to tutaj też sobie poradzisz, z elektryką to nie ma zbyt wiele wspólnego bo jak już dokupisz pasujące podzespoły to musisz je tylko połączyć - tu tylko może być potrzeba lutownica.
dosłownie jest to na zasadzie puzzli - jeśli masz już wszystkie elementy to już potem wystarczy je tylko złożyć do kupy, pół dnia montażu i po kłopocie.
osobiście składałem panel 200w do boksa 80x80 i jest kosmos, myślałem że sobie nie poradzę, że zaraz coś się popsuje albo po prostu zjara a ten skurczybyk do tej pory świeci jak szalony i nie chce się zepsuć :)
złożenie panelu to banał tym bardziej że jest naprawdę mnóstwo tutoriali na forumie w zależności od mocy diody, ich ilości oraz mocy zasilacza. na pewno znajdziesz coś dla siebie a jeśli nie to chłopaki podpowiedzą co i jak, od razu zobaczysz różnicę.
no i za 1000,- to składasz porządny panel na dwóch sztangach


tme.eu.pl wszystko sprawnie i szybko.

również zamawiałem stamtąd kilka pierdół do montażu własnego panelu i również szybko miałem wszystkie elementy na miejscu.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
[MENTION=90820]Beerus[/MENTION] a jak wierciłeś dziury? Bo co czytałem to najtrudniejszy moment. [MENTION=75024]delavega[/MENTION] pisał żeby na wolnych obrotach wiercić więc pomyślałem wkrętarką. Da radę tak Panowie czy skoczyć do jakiegoś zakładu i tam zapodać ze statywu elegancko co bym na boki nie porozwiercał?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Zależy jak chcecie to zrobić :) wkręty samogwintujące podobno dają radę. Jeśli chodzi o wiercenie to też pójdzie. Gwintowanie najgorsze jeśli ktoś chce zrobić ładnie, po bożemu hehe przed wierceniem warto punktakiem sobie trzasnąć.
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Tak jak piszę delavega nie ma problemu z wierceniem. Dore wiertło, punktak i dociskajac na wolnych obrotach idzie bez problemu. Popatrz sobie na forum, wrzucałem fr z budowy panelu.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dziękuję Panowie, zaraz zalukam. Kiedyś wierciłem w radiatorze od pc wiertłem 2mm za2zł wiertarką z udarem chyba nawet no i hooj a nie robota, 4 wiertła połamane w piz*u i tylko jedna jopa:pl:
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Na trytytki by połapał i też by chulało :crazy:
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Trytytka podstawa każdego majsterkowicza hehe każde auto jest w nie wyposażone :)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Czekam na holdemy, tym razem bez odpie****ania maniany, pokalałem własne dłonie uczciwą pracą:freak: by uciułać na setup.. Mam nadzieję że easy 2 grow 8,5l dadzą radę utrzymać dwa hojoki bez wody z tym zbiornikiem 47l przez dwa tygodnie
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Texas Holdem to jest poker. Ty czekasz na holdery <peace>
50 litrów na 2 krzaki z tanka? Myślę, że da radę.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Panowie nie mogę znaleźć. Ile litrów wchodzi węgla do filtra primaklima economy 160-240m3? Nie mogę teraz wysypać bo jest Leon H.
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
[MENTION=90820]Beerus[/MENTION] a jak wierciłeś dziury? Bo co czytałem to najtrudniejszy moment. [MENTION=75024]delavega[/MENTION] pisał żeby na wolnych obrotach wiercić więc pomyślałem wkrętarką. Da radę tak Panowie czy skoczyć do jakiegoś zakładu i tam zapodać ze statywu elegancko co bym na boki nie porozwiercał?

normalnie jechałem zwykłym wiertłem do metalu, szło jak w masło, aluminium miękki metal więc tylko rozwiercałem troszkę dziurkę a potem dokręcałem już wkrętem.
raczej się nad tym nie było co spuszczać czy zastanawiać. jak masz możliwość to podłóż sobie coś na opiłki bo to chujstwo później się ciężko wczepia w szczotkę-zmiotkę i ciężko mi było później ją ogarnąć z tego odpadu.
jak dla mnie było to jeden z przyjemniejszych etapów bo nie było się nad czym rozwodzić, szybki odrys otworów wentylatora, diody, miejsce na dwa wieszaki przy każdej sztandze i heja. bardziej mi się zeszło ze skręcaniem chyba niż z całym wierceniem.
w ogóle budowa sprawiła mi dużą przyjemność, nie dość że coś własnoręcznie ulepiłem to jeszcze poszło bez żadnego problemu, najbardziej posrany chyba byłem w chwili pierwszego podłączenia prądu do zasilacza a tym samym zaświecenie panelem, wtedy mała adrenalinka skoczyła hehe :D

co do prima klima to może to Ci coś podpowie:

- filtrowanie: 160 do 240 mÂł/h
- przyłącze: Ø100 mm
- wysokość: 180 mm
- zawiera aktywny węgiel 1050m2/g + filtr wstępny
- wersja: Economy
- możliwość samodzielnej wymiany węgla aktywnego
- minimalna żywotność 8-12 miesięcy
- Waga: 2,8 kg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół