nasiona marihuany

Panel LED

Wyszukiwarka Forumowa:

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
siema! czy mógłby ktoś polecić jakiś panel LED niedrogi (!) w cenie między 150/200 funtów(1000zł) pod boxa rozmiarów 60x60x140? w przyszłości mam zamiar go trochę poszerzyć. Jeżeli w tej cenie lepiej nie brać tylko zadecydować się na HPS to mówcie. Wolałbym jednak LED ze względu na to ze w boxie jest ponad 30 stopni z CFL...
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
To na HPSie będziesz mieć 40 stopni

PHYTOLITE nx2, akurat będzie na Twoje plany z poszerzaniem :D
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
właśnie to jedyny który znalazłem w tej cenie, warte to coś czy lepiej wziąć hpsa i pomyśleć nad tym jak to schłodzić :)?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Tu masz polską produkcję: http://ledfarm.sellingo.pl/gold-150w
Światła będzie aż ponadto, clu058 to nie przelewki.

Tu masz bodajże rumuńską produkcję: https://flora-fauna.pl/lampa-led-na...e-3000k-phytolite-do-uprawy-roslin,p4638.html
Daje radę na tej powierzchni, testowałem. Nie zapomnij dokupić soczewki 120*.

Generalnie to za 1000 pln mógłbyś sobie zrobić taki panel, że mucha nie siada. Potrzeba chęci, wszystko masz opisane na forum. Dałem radę złożyć sam, a nie mam nic wspólnego z techniką. :D
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Mysle ze jakbys sie postaral to na 240w-320w, zmiescilbys w budpwie twkiego panelu, aktualnie z takim zasobem pieniędzy staralbym sie o panel na clu058 + red boost
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
Tu masz polską produkcję: http://ledfarm.sellingo.pl/gold-150w
Światła będzie aż ponadto, clu058 to nie przelewki.

Tu masz bodajże rumuńską produkcję: https://flora-fauna.pl/lampa-led-na...e-3000k-phytolite-do-uprawy-roslin,p4638.html
Daje radę na tej powierzchni, testowałem. Nie zapomnij dokupić soczewki 120*.

Generalnie to za 1000 pln mógłbyś sobie zrobić taki panel, że mucha nie siada. Potrzeba chęci, wszystko masz opisane na forum. Dałem radę złożyć sam, a nie mam nic wspólnego z techniką. :D


Mysle ze jakbys sie postaral to na 240w-320w, zmiescilbys w budpwie twkiego panelu, aktualnie z takim zasobem pieniędzy staralbym sie o panel na clu058 + red boost

panowie, wczesniej juz dużo myślałem i przeczytałem na temat budowy tego panelu LED ale ja nie znalazłem nic co tak naprawdę rozumiem. wszystkie remonty na chacie robie sam, ale z elektryką zawsze po kogoś dzwonie ;d totalna ameba w tej dziedzinie. podeślecie jakiegoś linka który najlepiej pokazuje jak wykonać taki panel? wiem jak połączyć ze sobą diody (chyba) i to tyle :D
 
R

RedMist

Guest
Jak chcesz kupić to na amazonie masz cf grow i cfggrow led. Kosztują około 150 funa za 100W. Powinno ci wystarczyć.
 

ChinQuan

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2019
Postów
169
Buchów
0
a jakies opinie o UFO LED Grow Light 300W?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
Jak chcesz kupić to na amazonie masz cf grow i cfggrow led. Kosztują około 150 funa za 100W. Powinno ci wystarczyć.


chyba wezme Mars Reflector 96 600W bo przeglądałem tematy i widzę że ludzie robią na tym dobre plony :)
 

Kizylkaya

Member
Rejestracja
Lip 23, 2019
Postów
7
Buchów
0
Wybaczcie, że się w tracę ale czy oswieci to boxa 120x120?

MEIZHI LED Pflanzenlampe 600W LED Grow Light Vollspektrum Wachstumslicht LED Grow Lampe with Daisy Chain für Zimmerpflanzen, Gemüse, Blumen
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Wybaczcie, że się w tracę ale czy oswieci to boxa 120x120?

MEIZHI LED Pflanzenlampe 600W LED Grow Light Vollspektrum Wachstumslicht LED Grow Lampe with Daisy Chain für Zimmerpflanzen, Gemüse, Blumen

Oświecić, oświeci ale czy cokolwiek ci na tym wyrosnie to ch*j wie, ludzie staraja sie unikac takich paneli bo nigdy nie wiadomo co siedzi w srodku, celowałbym na twoim miejscu w pewniaka na cobach lub jakis przetestowany panel.
 
J

ja85

Guest
Masz na alieexpres coby (tanie) podpinasz bezpośrednio pod kontakt 220/240v dajesz tylko wiatraczek i radiator. Za1000zł zrobisz panel tak duży że wystarczy ci na2 namioty spokojnie . Popatrz opinie ludzi którzy to kupili i sam oceń najłatwiej podpiąć (yxo) bez lutowania naprawdę warto i tanio
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Finalnie, nie pakowalbym sie w te diody z alli, po co ladowac 1000zl w takie gowno jak mozna zbudowac panel 100x lepszy nawet ma starszych citizenach lub kupic mars i nie bawic sie w ruletke.
Mozesz poszukac ledow na ebayu sprzedawca kingbrite oferuje spoko coby w dobrych cenach, zawsze mozesz sie dogadac co do ceny i wysyłki poprzez e-mail, takie moje zdanie, lepiej polozyc reke na profesjonalizm. Powodzenia.

Ale kolega dobrze pisze, sprawdz fotorelację, opinie i postaraj sie samemu ogarnąć jak chcesz to zrobić, za jakie pieniadze i na jakim poziomie :3
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
Finalnie, nie pakowalbym sie w te diody z alli, po co ladowac 1000zl w takie gowno jak mozna zbudowac panel 100x lepszy nawet ma starszych citizenach lub kupic mars i nie bawic sie w ruletke.
Mozesz poszukac ledow na ebayu sprzedawca kingbrite oferuje spoko coby w dobrych cenach, zawsze mozesz sie dogadac co do ceny i wysyłki poprzez e-mail, takie moje zdanie, lepiej polozyc reke na profesjonalizm. Powodzenia.

Ale kolega dobrze pisze, sprawdz fotorelację, opinie i postaraj sie samemu ogarnąć jak chcesz to zrobić, za jakie pieniadze i na jakim poziomie :3

myslalem o tym, ale czekac na to ch wie ile to bez sensu. zamowilem tego mars hydro 96 600w i zobaczymy. na moje potrzeby (120g+ co 3 miechy)powinien dać spokojnie rade :joker:
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
To ja na takie potrzeby wyrzeźbie na dniach coś z tego



Diody clu048-1212c4-303h5m3-f1
Moc całkowita na jaką będzie stać to cudo to obłędne 180 Waciorów na powierzchnię 76x50x158cm, jakieś 0,38m2. Diody w rzędzie, dwa wenty będą chłodzić, na focie tylko jeden.

Jak anihilujesz zamówienie Marsa i zdecydujesz się na takie rozwiązanie to podeślę ci na priw dane wszysrkich części. Ja domówiłem jeszcze holdemy. W taki sposób zostanie Ci 500zeta na szafę went i filtr a tą lampą i tak chyba dasz radę oświetlenić więkrzą powierzchnię. Dałem za to 500zeta a liczę na jakieś 230gieta z szarży, lecę w easy 2 grow, perlit, coco. Pozdro


E:czas realizacji z polskiej hurtowni 2dni
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół