nasiona marihuany

[af/fv/sez] blvck hermetic outdoor mmxix

Wyszukiwarka Forumowa:

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Znajome tereny, jakbym widział swojego spota :crazy:

Na 100% poszły ładnie w te 2 tygodnie ;)

Suchej i ciepłej jesieni, pozdro <peace>
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1




Chorą duszę koją chore dźwięki, chory sound design. :sunny:

Sprawnie podróżuję między miastami i wioskami: autami, nieraz rowerem, czasem nawet pocągami, lecz najwięcej drogi w outdoorze pokonuję pieszo. Gdyby wynalazek "latającego żołnierza" był dostępny, zapewne przemierzałbym łąki i mokradła nie dotykając ziemi lecz zanim będą go mieć cywile, wynalazek przejmie wojsko.

Przedzierając się przez gęstwinę myślę o tym by żaden krok nie przyniósł niespodziewanej akcji. Ile razy niemal wpadłem cały do zalanych otworów w ziemi. Zwykłe przeszkody jak ciernie lub pokrzywy wyrastające ponad głowę stały się już czymś tak naturalnym jak codzienne wchodzenie lub schodzenie ze schodów...

Docierając do miejsca ukrytego parkingu, zdejmuję przepocony mundur, gumiaki, pakuję wszystko na pakę i ruszam, włączając światła drogowe dopiero kilometr dalej.
Zmieniam województwa jak pasy na jezdni. Przemieszczam się nieustannie...


Hermetyczny Ogród


Zdjęcia z 1.VIII. Podczas tej wizyty poleciał oprysk z tytanitu i siarczanu magnezu z mikrokompleksem oraz mieszanką na kwitnienie = burza kwiatów + planton K. Do całej mieszanki dodałem topsinu przeciw niechcianemu wrogowi. Wszystkie rośliny zostały podsypane granulatem Ogród 2011 (lub coś podobnie nazywającego się <rotfl>)
Część zdjęć wykonywana przed świtem więc są słabo doświetlone.

X​


Najmłodsze poletko automatów, tak by było na szybko coś przed wrześniowo-październikowym zbiorem.
Tam są głównie Devil Kissy Auto

X​


Devil Kissy i Cheesey Auto

X​


Trainwreck Auto, Loch Ness Monster Auto

X​


Trainwreck, Amnesia Grapefruit GGS, Kritikal Bilbo x Critical Mass. Automaty

X​


Cheese Auto od Kera Seeds

X​




Black Domina FV

X​



X​


Critical FV Pestka Seeds

X​




Purple Maroc x Amnesia Haze x White Widow GGS

X​


Na następnej wizycie sprawdzę co to za FVki

X​




Amnesia Lemon FV

X​


PM x AH x G13 GGS

X​


PM x AH x WW GGS

X​


Critical FV

X​


Automat lecz nie mogę rozczytać jaki...

X​


Triple XL

X​


Po prawej PM x AH x G13

X​


Peyotl Critical

X​


Auto Ultimate od DP, mały jak inne autosy które dostały ostrą szkołę outdooru/hardkoru

X​




Punk Devil Auto Pan Pestka

X​


Automaty na Zaułku Hermetycznym

X​


Green Crack x G13 Auto GGS

X​


Peyotl Critical , u jego podnóży automaty ze zdjęcia powyżej tak dla porównania.

X​






Devil XXL Gnomes Seeds

X​




Devil XXL pełny widok automatu

X​




White Diamond XXL Auto od Black Diamond Seeds spisany na straty, jednak cośtam będzie z niego do popalenia.

X​


Critical FV

X​





X​




Black Domina FV na Zaułku Hermetycznym

X​



Zdjęcia z Horusa w następnym poście gdyż limit zdjęć na jeden wpis to 45 sztuk.
To tyle w tym wpisie.
Wielkie dzięki za zainteresowanie.
Pozdrowienia z Życzeniami dla wszystkich szalonych outdoorowców!
Dużo słońca, zero pleśni, kilogramów suszu...

Tymczasem.

 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1



X​



Horus


Miejscówka Horus z dnia 1.VIII. Oprysk taki sam jak na Hermetycznym Ogrodzie. Wszystko z topsinem.
Na Horusie rosną głównie Purple Maroc x Amnesia Haze x White Widow + 4 auto Amnesia Gold, jest też jeden Critical.

X​



X​



X​



X​



X​



X​



X​




Horus
z 12 dni później



X​



X​


Najbardziej rozkrzaczony PM x AH x WW dostał FIMa 2 wizyty wstecz.

X​


PM x AH x WW - kwiatostan

X​


Owoc FIMa na PM x AH x WW - GGS (Liście przesiane jakby były sitem, za późno na Karate Zeon)

X​


Położone na LST Critical i PM x AH x WW

X​



X​


Naturalne obcowanie outdoorowe

X​



X​

W następnym wpisie przedstawię ponownie zdjęcia z Hermetycznego Ogrodu.
Wielkie dzięki za zainteresowanie okazywane buchami!
Pozdrowienia z Życzeniami dla wszystkich szalonych outdoorowców!
Dużo słońca, zero pleśni, kilogramów lepkiego suszu, bez oddechu na plecach do końca.
Tymczasem.







X​

[/FONT]
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Widzę że mania outdoora pochłonęła Cię na dobre tak samo jak mnie, nazwy spotów miażdżą system, Gothica widzę przerabiałes, pro gierka jak dla mnie :) Czekam z niecierpliwością na next Updejt wariacik :) Słonka, zdrowia i przysłowiowego farta życzę co nie miara. :tiphat::good:


PS. Wbita na spota przed wschodem i widok pierwszych promieni słońca na szczytach swoich roślin to jest to co kocham najbardziej, bezcenne polecam każdemu, zwłaszcza jesienią jak słonko idzie już po niższej paraboli. :zab:
 
Ostatnia edycja:

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1



X​

Próbuję wydostać się z nierealnie olbrzymiego, mrocznego kościoła. Wiem że nie mogę zostać zauważony, stąd prócz niepokoju towarzyszy mi adrenalina. Pokonuję dziesiątki korytarzy zwieńczonych zakrętami, przemykam setkami schodów, przez cały czas ze zwierzęcą czujnością. Klimat jest nietypowy, zdaje się jakbym był tu sam, lecz udało mi się dostrzec już dwie sylwetki znikające za rogiem. Gzyms jest w zbyt niepewnym stanie abym mógł po nim przejść. Spoglądam przez wielką okiennicę - jest za wysoko na skok, a dookoła niewiarygodnie złożony kompleks sakralny. Muszę dostać się do dzwonnicy. Bezszelestnie pokonuję wszystkie schody prowadzące na wyższą kondygnację. Spoglądam przez otwór do klucza w wielkich wrotach znajdujących się na górze. Kolejny długi korytarz do przebycia. W chwili powolnego rozchylania wrót, momentalnie spostrzegam postać na samym końcu korytarza. Kiedy odruchowo zaczynam się wycofywać, z wielkch wrót dobiega przeraźlwie głośny i natychmastowy metaliczny dźwięk. Sylwetka z końca korytarza odwraca się w kierunku niosącego się korytarzem echa dźwięku. Zrywam się do ucieczki jak spłoszona sarna. Biegnę coraz szybciej tracąc powoli orientację. Docieram na dużą klatkę schodową. Wnet dostrzegam wbiegające schodami postaci z samego dołu, jestem na samej górze więc teraz zaczyna się wyścig. Muszę pokonać dwie kondygnacje zanim ucieknę na któreś ze środkowych pięter. Olbrzymia klatka schodowa odbija echem ***ane odgłosy intensywnej ucieczki. Nie mogę zostać schwytany, więc mimo napływającej fali wycieńczenia, zwiększam tempo, by ci z dołu nie zdążyli wejść przede mną na piętro do którego się kieruję. Odgłosy kilku par butów zbliżające się z dołu z każdą chwilą, podkręcają niepokój. Wreszcie dobiegam pierwszy do wrót i z całej siły szarpię za koładkę. Drzwi ani drgną. Słyszę stukające podeszwy coraz głośniej, odwracam się i przebudzam w tym samym momencie. Czuję mokre od potu plecy. Leżąc nieruchomo przez pierwszą chwilę analizuję, co się stało i gdzie teraz jestem. Zanim wstanę jeszcze przez moment zastanawiam się nad fenomenem zjawiska snu. Organizm zachowuje się jakby to wszystko przed chwilą było na prawdę. Spoglądam na zegarek, za pięć minut włączy się budzik. Wyruszam na spota.


X​

Hermetyczny Ogród


Na spocie podlew + oprysk dolistny. Siarczan magnezu z mikrokompleksem, PK oraz podsypka polifoska. Jako oprysk delikatna dawka substralu + topsin + magnicur (czyli dawny teldor).
Rośliny ociągają się z kwitnieniem ale postęp jest zauważalny.
Zdjęcia wykonane 17.VIII.
Muszę odwiedzić jeszcze raz Hermetyczny Ogród w tym miesiącu, podsypię wówczas jesiennym nawozem bez azotu i zrobię kolejny oprysk przeciw pleśni.
Automaty ścięte z Hermetycznego Ogrodu zaszły trochę pleśnią, miały prawo – zaniechałem oprysku przeciw pleśni żeby degustować „czyste” palenie, niestety przez to zdegustuję go mniej.

Nie robiłem niestety zdjęć z wagi po trymie, kilkadziesiąt jednostek zostało oddane zaraz po wstępnym suszeniu, łącznie z tym co już zważone i udokumentowane, będzie trochę ponad 100jednostek.
Wracając do kondycji roślin, poddać ocenie można samodzielnie.
Zapraszam do oglądania zdjęć...

X


Devil Kissy + automaty Xardas F2

X


Podobny mini spocik z Devil Kissami

X


kwiatostan Devil Kissa

X



X


Trainwreck, Amnesia Grapefruit GGS..

X




Sześć auto serów od KERA

X


Black Domina FV

X




Auto Loch Ness Monster

X



X


Critical FV

X






Purple Maroc x Amnesia Haze x White Wdow

X



X


Zaułek Hermetycznego Ogrodu


X


GG3 x S6

X



X


Critical

X


Peyotl Critical na Zaułku



X


Lewa strona zdjęcia, drugi plan - Black Domina FV x 6

X


Punk Devil


X



X



X



X



X




Auto Ultimate / DP

X



X


Punk Devil Auto

X



X



X




Devil XXL - jeden odrost zciąłem jakiś czas temu, z powodu pleśni, nieskażony materiał wysuszyłem i zapaliłem wczoraj, piękny aromat - bardzo długo wyczuwalny posmak jagodowy, trochę balonowy.

X



X




Black Domina FV - osiąga już 2 metry i indukuje - puszczam je wolno, bez treningu tym razem, bardzo chciałem zobaczyć naturalny pokrój tych genów.

X



X




X


puchnięcia czas

X


Problematyczny połamany Peyotl

X



X

Do następnego update'a
Będą wieści z Loży VII
Powodzenia nadworni growerzy <coolpalacz>
Pozdrawiam.
 

Bagienny Trol

Member
Rejestracja
Maj 24, 2019
Postów
24
Buchów
0
Krzaki za***iste ale powiedz mi czegoś żeś sie nacpal ze masz taką wyobraźnię ? Stawiam na dobre kwasyy :)))) pozdrów dilera
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
O kur... Ale "Prawdziwek". To zes od***al historie. Lecisz po bandzie ale po zewnetrznej stronie !!!



Powodzonka

Przy leceniu po bandzie pozytywne jest to, że nie sposób zgubić drogę <peace>
Dzęki za dobre słowo.


Znajome tereny, jakbym widział swojego spota

Na 100% poszły ładnie w te 2 tygodnie

Suchej i ciepłej jesieni, pozdro

Mam nadzieję, że nie aż tak znajome, byśmy wzajemnie odkryli swoje spoty. <rotfl>
Dzięki za dobre słowo.



Widzę że mania outdoora pochłonęła Cię na dobre tak samo jak mnie, nazwy spotów miażdżą system, Gothica widzę przerabiałes, pro gierka jak dla mnie Czekam z niecierpliwością na next Updejt wariacik Słonka, zdrowia i przysłowiowego farta życzę co nie miara.


PS. Wbita na spota przed wschodem i widok pierwszych promieni słońca na szczytach swoich roślin to jest to co kocham najbardziej, bezcenne polecam każdemu, zwłaszcza jesienią jak słonko idzie już po niższej paraboli.

Już pisałem mistrzu że wiele zauważyłem podobieństw i zgadzam się w 100%, ten widok rozpoczynającego się świtu, jest wart zachodu. Daj znać kiedy będzie można pokonać magiczną barierę, to podskoczę tam do Ciebie przez bagna na blanta. <joint>
Dzięki i piona!:flower:



Krzaki za***iste ale powiedz mi czegoś żeś sie nacpal ze masz taką wyobraźnię ? Stawiam na dobre kwasyy :)))) pozdrów dilera

Dobre kwasy swoją drogą ale jeśli już, to BLVCK MVRKET panie, bo paradoksalnie dilerom mniej można ufać niż dużemu vendorowi, a wyobraźnia to od ćpania rzeczywistości.<coolpalacz>
 

karoleek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
483
Buchów
1,972
Odznaki
5
Możesz zdradzić jakiej fotopułapki używasz? Czy też ile kosztuje??
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1




X​


W trakcie wędrówek natrafiłem na wiele śladów po outdoorach, zawsze wtedy zastanawiałem się, co spowodowało, że miejscówki nie są poraz kolejny obsadzone przez byłych użytkowników growerów. Jaka była historia każdej zostawionej miejscówki…
Zaraz potem nawiedzają mnie kolejne myśli. Jeśli natknąłem się na tyle byłych spotów, to kiedy przyjdzie ten czas, że moje ścieżki skrzyżują się ze ścieżkami innego growera. Wolałbym jednak nie konfrontować się z nikim w trakcie wyprawy do Hermetycznego Ogrodu.

X​


Loża VII z 20.VIII.
Przychodząc na spota zastałem efekt psot jakegoś zwierzęcia. Dwe roślny leżały przewalone, w tym jeden Maroc
był niemal całkowcie wykopany z kopca. Oprysk z tytanitu+ mikroelementy od intermag (siarczan magnezu m.in.) + Topsin. Podsypka z granulatu na kwtnenie + polifoska. Następnym razem zabiorę też dolomit i wapnovit turbo, oprócz nawozów na flo.



X​



Rzut oka na Lożę VII - głównie Red Purps od Female Seeds

X​



Położony Maroc

X​




X​



Dwa Red Purpsy borykają się z trudnościami outdoora...

X​



Igraszki psotników spotowych wykonane na drugim nieszczęsnym Marocu...

X​





Kwiatostany zaczynają się formować powoli...

X​



Połamane łodygi utworzyły zrosty jeszcze lepsze niż zwapnienia złamanych kości. Można zobaczyć wstecz w fotorelacji kiedy zostały połamane, zdjęcia są z 20.VIII.

X​



Piękne porównanie, Red Purps zwykły i obok Red Purps FIMowany i łamany brutalnie.

X​



To w gruncie rzeczy testowy spot więc jest trochę traktowany po macoszemu, zanim nastąpi sezon podwójnej dwudziestki- cały spot (łącznie z tym niezagospodarowanym terenem w tle) zostanie przygotowany pod rośliny Fast Version, pomyślę o jakimś ogrodzeniu od zwierzyny...

X​


Bagna Xardasa


Xardas wyrzuciłby mnie ze swojej hermetycznej szkoły ogrodniczo-magicznej za to, że pozwoliłem by natura bezltośnie uczyniła lincz na bagiennym zielu. Został zasadniczo jeden Critical od KERA SEEDS, z racji na charakterystykę spota, postanowiłem położyć nisko roślinę. Reszta automatów ścięta lub została do napuchnięcia, mimo że i tak kokosów z automatów w tym roku ten spot nie uświadczy, raczej sample odmian...

X​



Jedno zdjęcie, bo nie ma co się, kolokwialnie mówiąc, spuszczać nad taką ilością roślin tylko dlatego, że to spot Xardasa :freak:

X​




Zdjęcie bonus- zbliżenie na owada, który poniósł śmierć - jego ciało zostało znalezione przez lokalnego trymera o 6 nad ranem, wewnątrz topa.

X​


W następnym wpisie oczywiście sytuacja i zdjęcia z Hermetycznego Ogrodu.


Pozdrowienia z frontu partyzanci!

Tymczasem.



P.S.
Myślę, że przy robieniu zdjęć na Hermetycznym Ogrodzie znajdę kandydaturę godną wystawienia do Photo of the month.

 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1

Tym razem wcześniej postanowiłem wstać, musiałem mieć czas na ewntualne wprowadzanie w życie planów awaryjnych, na wypadek gdyby okazało się, że pola kukurydzy są już zcięte. W lekkim nepokoju pakuję cały sprzęt, który urósł z sezonu na sezon ale dzięki temu jestem bliżej growmanndosa, niż nieprzygotowanego januszka w przemokniętych adidasach, jak to było przy samym zalążku uprawy... stare dzieje.

Po zaparkowaniu auta transportowego w ustalonym wcześniej miejscu, błyskawcznie przebieram się w ubiór i osprzęt taktyczny, zabieram torbę z wodą i nawozami i wyruszam. Jeżeli jest bardzo ciemno idę zgodnie ze wskazaniami kompasu, jeżeli warunki pogodowe są dobre nawet nocną porą, wtedy idę na pamięć.
Przeszedłem już blisko kilometr, dźwigając wszystko na spota, kiedy nagle okazało się, że w bagażniku musiał zostać Fruktovit Jesienny. Na początku chciałem odpuścić i założyć że podsypię nim za tydzień przy kolejnej wizycie ale zdrowy rozsądek i zmysł growera wygrały - nie będę głodził roślin a potem pluł sobie w brodę. Decyzja jest prosta - zostawiam cały bagaż w kukurydzy i wracam do auta po fruktovit.

Kiedy do pokonania zostaje mi ostatni rów melioracyjny odczuwam mniejsze zmęczenie, wiem że pokonałem już większość ciężkiej drogi i został mi już ostatni najkrótszy fragment.
Minuty dzielą mnie od tego celebracyjnego momentu każdej wizyty w tym tajemnym miejscu...

Wejście na spota

Wpłynąłem na mokradeł przestwór oceanu,

Kalosz nurza się w zieloność i jak łódka brodzi,

Śród fali top puchnących, śród kwiatów narodzin,

Omijam detoxowe przerwy w jaraniu.:smokee:


Pod rośliny poleciał granulat fruktovit jesienny + polifoska + dolomit, w oprysku zastosowałem mieszankę topsin + wapnovit turbo od intermaga, także deficyty powinny się unormować.


Hermetyczny Ogród 27.VIII


X​


gąsiennice czarne jak devil xxl

X​


Devil Kissy Auto + dwa Cheesey+ jeden Xardas Auto


Devil Kiss

X​


Auto Devil Kiss




Mini poletko kwitnące Auto Devil Kiss + Cheese (dopiero indukują)

X​


Automaty Trainwreck , Amnesia Grapefruit - nie miały lekko, zatem tylko do utrzymania różnorodności odmian palenia.

X​




Auto Cheese od Kera Seeds - jakiś późny auto, indukcja niby trwa ale zanim to się bujnie to minie jeszcze jedno podlewanie, a dokupiłem bloom complex i atami bloombastic i plagron green sensation, więc za parę dni wrócę poprawiić oprysk...

X​


Black Domina




Black Domina FV już kwitnie, można dodać, że od początku rośnie na spotowej ziemi zmieszanej lekko z azofoską i dolomitem.

X​


Loch Ness Monster Auto







X​


Critical

X​


Purple Maroc x Amnesia Haze x White Widow - wytrenowana w odpowedni pokrój. Ostatni raz oprysk na pleśń był na tej wzycie.


Piękny pheno, zaczyna nabierać objętości...












X​


Wizyty z 27.VIII.
C.D.N..
 
Ostatnia edycja:

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Ciąg Dalszy wizyty 27.VIII ...

Jeszcze przed zdjęciami - szybkie pytanie - ile zajmuje wam średnio czasu wizyta na spocie? Ja ile bym się nie uwijał to zawsze 4-5h na dużym spocie, ciekaw jestem jak sprawa wygląda u was (możecie pisać w komentarzach)...

X​



X​


Amnesia Lemon FV



X​


Druga kwatera Hermetycznego Ogrodu

X​




X




X​






Purple Maroc x Amnesia Haze x White Widow

X​


Cannatonik FV

X​



X​



X​


PM x AH x WW - Sativove pheno

X​



X​



X
GG3 x S6
















X​












Punk Devil Auto

X​


Peyotl Crtcal

X​




Hermetyczny Zaułek Ogrodu

X​


Black Domina FV -Bardzo ładna urosła ale chyba za dwa dni pojadę ją nagiąć, bo listowie wkrótce będzie żółknąć...

X​


Peyotl Critcal

X​




Automaty z Zaułka Hermetycznego

X​


Łodyga w niefortunnie połamanym Peyotl Crticalu


tu narośl w automacie na łodydze głównej

X

Ostatnie rośliny zapomniane z balkonu, dosadzone najpóźnej jak się dało, poprostu nie chciałem ich wyrzucać tylko dlatego że na starcie nie miały lekko...

X

Devil XXL Auto (laureat 3 miejsca w konkursie Photo of the month - Lipiec 2019)



X

Powodzenia dla wszystkich szalonych szaleńców na outdoorze!
Szczęśliwie do :harvest:
Pozdrawiam.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Po ilosci zywicy na tych zblizeniach widze ze raczej lajtowe ziolko. Najbardziej oblany zywiaca zaesze byl Passion 1 od Dp. Moze Deuterowe geny pobija mojego faworyty z wielu lat.

Duzo slonka i suchej jesieni.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Siemasz bliźniak ładne marychy bedo

IMG_20190830_090248.jpg
IMG_20190830_090314.jpg



Identyko hehe u mnie to krzyżówka S6/S6 x Hindu Kush z jakimś GGesem pestki z tamtego roku. Pozdro wariacie :dance:
 
U

Usunięty 59382

Guest
Te amnesia Lemon fv to od Pana pestki?? Jak sytuacja z nimi??? U mnie nawet porosły i wszystkie już kwitną a 1 na 3 minimalnie szybszy i mniejszy trochę!wszystko ponaginalem.W następnym up je pokaże :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół