nasiona marihuany

[af/fv/sez] blvck hermetic outdoor mmxix

Wyszukiwarka Forumowa:

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
kolego uważaj tam na pleche. nawet częste obracanie topów leżących na folii nie zawsze zapobiega pleśni. najlepiej wieszać albo na siatkach (np siatka podtynkowa się sprawdza fajnie).
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
@GreenGhost

Żal mi słyszeć te słowa, wierzę że jeszcze przemyślisz sprawę i może obierzesz taktykę zapewniającą większą kontrolę nad plonem. Myślę że kluczem są wcześnie kwitnące odmiany FV czyli semiauto. A jak jest niedosyt na mocy, to haszu narobić albo malawi cob style...

Szkoda byłoby kolegę po fachu oddelegować na emeryturę skoro jeszcze w pełni mocy sprawczej...
Liczę że wrócisz w 2020 z innym nastawieniem.
[MENTION=66159]Rizzo[/MENTION]

Dzięki za patent z siatką podtynkową, to co leżało na podłodze na folii to już był produkt przebrany i wyselekcjonowany ale i tak przerzucane było cały czas w towarzystwie dwóch urywających łeb włączonych wentylatorów.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1



Witam serdecznie po długiej przerwie.
Sezon outdoorowy skończył się bardzo intensywnymi pracami, jak chyba w przypadku każdego outdoorowca, stąd brak czasu na publikacje postów. Do tego autorozwój mojej osoby postąpił daleko ku przodowi, względem ostatniego czasu. Jestem oswojony ze zmianami na każdej płaszczyźnie - jest to w zasadzie domena naszego świata materialnego - wszystko musi się zmieniać.

Poniżej dorzucę ostatnie zaległe fotki sprzed ścinek ratowniczych późnym październikiem.

X​



Maroc


X​



X​



X​



Red Purps z miejscówki ogołoconej przez zwierza...
X​



Słabo nabrzmiałe kwiaty...

X​



Pozostawione niedobitki Red Purps, odwdzięczyły się pozostawieniem do pełnej dojrzałości.

X​



X​



W powrotnej drodze z ostatniej ścinki tego sezonu...

X​



siedział w worku z suszem częściowo nieotrymowanym.

X​



Dzika suszalnia, mocno prowizoryczna.

X​



Kielich i susz do kadzidła, przygotowane do rytuału dziękczynnego, a także skręty przygotowane z dziewiczego suszu na ofiarę całopalną.

X​

Czas na niepełne podsumowanie. Każdy kto jest zawiedziony brakiem zdjęć z wagi musi z tym stanem się oswoić, ponieważ nie udało mi się odzyskać zdjęć spakowanego i zważonego suszu, ani nie mam ogólnie zbyt wiele zdjeć którymi chciałem się podzielić...

Pleśń w tym sezonie dotknęła prawie wszystkie spoty. Najwięcej strat było na miejscówce - Hermetyczny ogród.
Ogólnie rzecz ujmując myślę, że ponad kilogram odszedł w zapomnienie.
Jednak nie ma co smęcić, bo na samych stratach bilans nie jest zakończony.

Łącznie z automatami w tym sezonie wyszło trochę ponad 1,5 kg.
Zbierałem również trym i cały odrzut jaki udało mi się ocalić od zgnicia i spleśnienia.
Dzieki temu ekonomicznie stoję jeszcze lepiej niż po zbiorze samych kwiatów, bo teraz regularnie robię pierniki i inne wypieki z kokosowo-konopnego oleju.


X​



4-litrowe słoje z olejem konopno-kokosowym i porcja oleju na wadze przygotowana na 23 ciasteczka.

X​

Przyszedł też czas na najlepszy susz.
Okazuje się że Grzesiowa Purple Maroc x Amnesia Haze x White Widow hybrydka zauroczyła mnie najbardziej.
W pierwszych chwilach wyczuwalny efekt z Amnesi Haze. Smak ogólnie bardzo przyjemny, podobnie jak i zapach.
Wygląd chyba sam za siebie już przemawia do zmysłu oceniającego walory atrakcyjności.
Moc jest jak dla mnie wystarczająca.
Teraz i tak częściej vapuje z Fenixa Mini niż spalam blanty, toteż do stanu sfazowania już inaczej jestem nastawiony.

X​



X​



X​



X​



I to co daje radość przy obieraniu topka przed jego skonsumowaniem, czyli niespodziewane nasionka.

X​

Jeśli chodzi o nasiona, uzbierałem kolekcję i z tego sezonu.
Zauważyłem gamety męskie na Auto Trainwrecku i tak je zostawiłem pośród Amnesi Grapefruit i White Widow.
Teraz mam mix af.


Pozytywnie wypadł również test nasion mixu Xardasa z dwóch sezonów wstecz.
Otrzymane S1 z Xardasa dało piękne damskie automaciki.



X​

W chwili wolniejszej postaram się zorganizować Open Seed dla potrzebujących.

Kończąc po mału temat, na przyszły sezon zacząłem zbroić się już w połowie obecnego.
Nowe nasiona, dojdą nowe kamerki, nowe gadżety dla bagiennego wędrowcy oraz nowe rozwiązania tj. planowany system irrygacyjny, bądź studnie.

Na zakończenie chciałbym podziękować wszystkim komentującym, śledzącym moje poczynania w tym sezonie i kibicującym. Dzieki waszemu feedbackowi byłem bardziej zmotywowany do update'owania relacji.
Wielu profesjonalistom z naszego forum zawdzięczam również pewne ulepszenia, rozwiązania dotyczące ogólnie outdoora.

Gratuluję wszystkim którym się udało i życzę siły i cierpliwości dla tych, którym sezon zakończył się fiaskiem.

Jeszcze raz gorące pozdrowienia dla wszystkich hardkorowych outdoorowców!

Tymczasem.
:tiphat:
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Noi super. Teraz pora ładować bateryjki na nowy sezon ? a powiedz mi jaki masz efekt po vapku fenix mini? Mi się wydaje że faza jakby tak wchodzi później i mam taki czysty haj nie czuje się upalony jak np po blancie. A u Ciebie jakie odczucia?
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Fenixa mini mam od niedawna, więc nawet nie bawiłem się z nim w testy adapterów innych końcówek, a chętnie bym sprawdził.
Zdecydowanie jest jak mówisz [MENTION=47201]Samotnik[/MENTION] w kwestii odczucia odmienionego stanu świadomości. Bardziej czysta fazka, mam wrażenie, że nawet bez dodatkowych kajdan na powieki i kończyny wynikających ze spalania dodatkowych substancji podczas tradycyjnej metody palenia.

Czekam jeszcze na inny waporyzer i wtedy jakieś swoje bardziej szczegółowe recenzje nabazgram na łamach forum, bo sprzęt jak najbardziej godny uwagi i polecenia dla każdego konesera, a tutaj o takich chyba nie trudno.

Tymczasem.
:tiphat:

 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Fenixa mini mam od niedawna, więc nawet nie bawiłem się z nim w testy adapterów innych końcówek, a chętnie bym sprawdził.

Zdecydowanie mogę polecić przejściówkę na standardowe bongo :)

Jest dostępna na Vapefully: https://vapefully.com/pl/produkt/fenix-mini-uniwersalny-adapter-wodny/

Są jeszcze dwie inne "końcówki chłodzące", ale żadna nie działa jak wspomniany adapter do bonga.
Używam codziennie i jest to najlepszy sposób w jaki w życiu paliłem - tfu... waporyzowałem :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół