nasiona marihuany

Automat

Wyszukiwarka Forumowa:

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Mówimy o outdoor w tym temacie a chyba najdłuższy dzień w roku ma trochę ponad 16 godzin. Chyba że jakoś inaczej chcesz outdoor uzyskać 20 godzin światła...
 

SkoszeWszystko

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
26
Buchów
0
Nie wiem zobaczę dzisiaj patrzyłem to nie pokazują się w ogóle białe włoski na 2 krzakach jak się wkur....to wezmę je wypier. ..i tyle bo szkoda jeździć czas marnować a i tak pewnie nic z tego nie będzie zresztą teraz bd po 12 11 10 stopni w nocy to pewnie spowolni to rozwój roślinki.
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Nie wiem zobaczę dzisiaj patrzyłem to nie pokazują się w ogóle białe włoski na 2 krzakach jak się wkur....to wezmę je wypier. ..i tyle bo szkoda jeździć czas marnować a i tak pewnie nic z tego nie będzie zresztą teraz bd po 12 11 10 stopni w nocy to pewnie spowolni to rozwój roślinki.

Podsyp je jakimś nawozem granulowanym, albo nawozem do kwiatków w pastylkach i wróć za parę tygodni, co Ci szkodzi
 

SkoszeWszystko

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
26
Buchów
0
Byłem na miejscowie i lipa nie kwitną mi 2 roślinki w ogóle nie widać włosków. 2 krzaczki juz ładnie puchna od planktona tylko pojawiły się na jednym liściu żółte listki jakby przypalone trochę może za dużo plantona? Co zrobić żeby zaczęły te 2 rosliny kwitnąc bo kurde szkoda i hajsu i czasu który zmarnowalem
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Nic nie zrobisz ziomek musisz być cierpliwy masz jeszcze cały sierpień jak wtedy nie będzie flo to możesz się dopiero zacząć martwić. Mi bodajże w 2016 maroci zaskoczyły flo 1 września myślałem że nic z nich nie będzie a koniec października sciąłem ładne kwiatki z nich <joint>
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
poka fote jak na jednym listku zrobily sie zolte listki ok
 

SkoszeWszystko

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
26
Buchów
0
Kolego ja Cię rozumiem ze mam jeszcze cały sierpień ale jest taka sprawa ze mogę nie zdążyć zebrać topow o to mi chodzi nie wiem kurde czemu znowu na 2 krzakach listków nie widać jeden ma z 25 cm drugi z 60. Jeden jest tak obsypany topami ze Ci mowie . Leje narazić planton potem woda woda planton . Jak najlepiej lac ? Na 1 listku jest trochę żółtego uschlo czy to od tego ze za dużo leje plantona ?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Kolego wstaw jakieś foto bo tak to czary mary, jeden żółty listek to nie powód do zmartwień o ile roślinka nie jest skarłowaciała:crazy:
 

SkoszeWszystko

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
26
Buchów
0
Nie mam jak wstawić zdjęć kolego wstawiłem ostatnio ale chu*a to pomogło. Nie kwitną znowe jeden krzak kwitnie juz ładny ma mocny zieleń . Teraz byłem drugi krzak jest mały zielony dosyć mocno i pokazuje się na topach brazowe. Czyli ze do wgwalenia ? Co zrobić jak nie kwitną ? Dolomitem posypać ? A może jakieś inne chemiczne nawozu są żeby więcej było gieta ?
 

SkoszeWszystko

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
26
Buchów
0
Panowie kurde roślinki mają już 7 tygodni dwie kwitną z czego jedna pójdzie do wywalenia na pewno bo za mało światła ma a nie chce mi się jej przewozić bo jest malutka. Ale kurde 2 roślinki mam już duże z 70 cm i żadna nie kwitnie a mają już 7 tygodni co to może być. .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół