nasiona marihuany

Automat

Wyszukiwarka Forumowa:

SkoszeWszystko

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
26
Buchów
0
Witam posiadam 3xautomaty ak47 feminizowane. Mają już równo miesiąc i są nie dużej wielkości 42 40 i 40 cm. Na jednej juz się pokazują białe włoski ale roślina jest nadal mała. Krzak ma 5 pieter i wychodza tak jakby mowe listki.Czym to jest spowodowane ? Roślina juz nie podrosnie ? Czytałem post niżej chłopak tez ma ak47 i ma podobny do mnie problem.
 

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Zdjęcia zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia
Roślina po przejściu na kwitnienie jeszcze trochę urośnie.
 

SkoszeWszystko

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
26
Buchów
0
Zdjecia jutro dopiero wyślę Ci. Ale zastanawia mnie jedno. Ma już z 35 dni 40 cm i kurde jest 5 pięter teraz widzę ze wychodzą na piętrze jakby kolejne liście. Na górze juz widzę białe włosy. Co jest grane ? Nie powinna najpierw dać jak najwięcej liści a dopiero potem białe włoski ? Kolejna sprawa lac juz planton k ? Leje biohumusa potem wodę i tak cały czas.raz mi się zdarzyło ze miały sucho ale to przez 1 dzień tylko . Coś czuje ze chu...z tego wyjdzie wsadzilem ogólnie 600 zł bo wywalalem nasionka które kielkowaly myślałem ze śmierdzą a to byli wszystko dobrze . Kupiłem kolejne i teraz właśnie taki jest problem jak pisze Ci kolego
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Zaczyna sie nowa era na forum, era nie poczytam a zapytam...
 

SkoszeWszystko

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
26
Buchów
0
Czytam cały czas forum ale jak kur..jest tu tyle madrali a sami zaczynali tak jak każdy :) kolejna sprawa madrzyc się a podpowiedzieć to jest różnica każdy jest mądry jak juz coś mu tam wyjdzie z raz to później za króli się macie :)
 

PaleSquny

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2019
Postów
52
Buchów
0
Jak są włoski to możesz zacząć Planton lać od połowy dawki albo ćwiartki.
Automaty jeszcze sporo rosną podczas kwitnięcia, wiec będą większe o te 10-20cm - więcej z auto nie wycisniesz, wszystkie rosną do 80 cm max.
 

SkoszeWszystko

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
26
Buchów
0
Aha dzisiaj byłem na jednej miejscowie i są właśnie po 42 40 40 a jeden jest 20 cm czyli ten co ma 20cm to się nadaje do wyje...? Bo sadzone byly o tej samej porze co całą resztą. Kolego paleskuny jak lac ten planton? Woda planton woda ? Kupiłem dwa tak jak ten melion94 jeden planton k a drugi planton s to byś mi powiedział jeszcze koleszko jak to lac

---------- Post Zaktualizowany 20:59 ---------- Data pierwszego postu 20:57 ----------

Kolego 2 łyżki od herbaty na 10 l wody tak ? I podlewać tak z litr na donice ?
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
OJEJ. Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź na wiki, ale lenistwo...
Kolego 2 łyżki od herbaty na 10 l wody tak ? I podlewać tak z litr na donice ?
Wszystkie dawki masz opisane na preparacie. Zwykle to jest jakieś pół nakrętki nawozu na jakieś 5L. Przeczytaj jakie dawki są na Twoim nawozie, policz, wlej do wody i podlej 1/5 - 1/3 objętości doniczki. Przykładowo doniczka ma 10L - wlej 2L wody z nawozem lub bez
1/4 jeśli ziemia jest wilgotna
1/3 jeśli ziemia jest przesuszona

Z własnego doświadczenia wiem, że w momencie pojawienia się włosków możesz jeszcze manipulować wzorostem. Jeśli będziesz lał duże ilości azotu opóźni to wypuszczanie słupków i formowanie się zalężni (kwiatów), a roślinki będą wypuszczać nowe liście wiatrakowe i wydłużać się.
Jeśli Weźmiesz jakiś nawóz z dużą przewagą P i K (np, 2-4-4) roślina będzie w sumie normalnie przechodzić przez fazę FLO, w normalnym dla jej genotypu tempie.

Co do różnego wzrostu Twoich roślin - tak bywa, albo gen albo coś spartoliłeś po drodze, przelanie, przenawożenie etc...
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Ak ma to do siebie, że rosną małe. Pamiętam jak miałem je kupe lat temu i przy white russianach nie dość, że były małe to słabiej kopały.
Może napisałbyś od jakiego producenta te pestki? Ja mam u siebie teraz 1 automata to ma z 80 cm i jeszcze nie kwitnie a wysadzany początkiem czerwca i jako jedyny nie dostał gnoju do ziemi.
Koniec końców jak będą miały te 50 cm to zawsze 10g powinno być. Jak na automaty to dość przeciętny wynik.
Wszystko zależy od warunków out.
 

Użytkownik11

Member
Rejestracja
Lip 25, 2019
Postów
16
Buchów
0
Bez zdjęć ciężko ocenić, ale z opisu wydaję się być wszystko w porządku, tak ma być. Jeszcze ci sporo podrośnie.
 

SkoszeWszystko

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
26
Buchów
0
Nie wiem ale to dziwne miały po tyle samo słońca i nic z tego dzisiaj patrzyłem to krzaczki juz pokazują białe włoski i to sporo a dwa są małe i w ogóle jakoś się powoli rozwijają nie wiem czemu

---------- Post Zaktualizowany 15:18 ---------- Data pierwszego postu 15:16 ----------

Widzę ze automatów się nie opłaca sądzić nie dość że tyle latania kurde z podlewaniem bo staram się podlewać żeby nie miały sucho to na dodatek tyle z nimi problemów pewnie ja coś źle robie bo to są moje 1 krzaczki
 

Użytkownik11

Member
Rejestracja
Lip 25, 2019
Postów
16
Buchów
0
ludzie nie podlewają prawie wcale i mają wyniki, trzeba przygotować podłoże.
 

SkoszeWszystko

Active member
Rejestracja
Lip 24, 2019
Postów
26
Buchów
0
U mnie jest ziemia 6 do 6.5 pH jak się nie mylę wywaliłem opakowanie to Ci nie powiem dokładnie ale taka do roślinek i perlit nic więcej nie dawałem

---------- Post Zaktualizowany 16:48 ---------- Data pierwszego postu 16:47 ----------

Jak lac ten planton? Planton k i s mam. Chodzi mi o to czy lac planton k potem planton s czy woda planton woda planton ?
 

Użytkownik11

Member
Rejestracja
Lip 25, 2019
Postów
16
Buchów
0
Ludzie dodają obornik lub azofoskę jeszcze. Zacznij od dawki takiej jak na opakowaniu i potem delikatnie zwiększaj. Nie lej naprzemiennie będzie ok.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół