nasiona marihuany

Awionetka

Wyszukiwarka Forumowa:

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
Przezorny zawsze ubezpieczony więc wole spytać się doświadczonych growerów.

Dziś robiłem objazd po polach rowerem ale tak w promieniu 1km od spota lubie pojedzić dookola czasem i obadać teren Na spota nie wchodziłem bo robię to tylko o 5 rano raz w tygodniu.
No wiec byłem 1km od spota stanolem w porzeczkach i patrze leci awionetka, mały samolocik na wysokości jak latają helikoptery, zrobiła jedno duże kolko nadepną i odleciała dalej i wzbiła się wyżej, potem okrążyła wszystko i przeleciała nad nieużytkiem i krzaczorami w których ma spota, dodam ze te krzaczory to ze 20 hektarów, a oni przelecieli mniej więcej nad spotem ale wyżej niż wcześniej i odlecieli dalej.

Mam tylko 10 panienek i to nie za dużych dobrze zamaskowanych w trawie i między innymi drzewami sosnami itp
W koło tego nieużytku jest pełno pól uprawnych, zboża i ziemniaki. Czy to mogła być awionetka co robi zdjęcia pól uprawnych? czy możne LIDAR?

Awionetka była cała biała bez żadnych napisów i tylko światełka na skrzydłach.
Wiem że za małą uprawa żeby czaili się na mnie samolotem ale wole mieć głowę spokojną
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
moze obczai temat aero klubów wokół Cb ?
wejdz na geo portal swej okolicy i zobacz ważnosc map bo moze aktualizowali , sprawdz tez licytacje ziemi panstwowej gdzie masz spot bo moze wyznaczali działki

biala awionetka ,qwa nie widziałem nie białej :D
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Siemanko
Miałem okazję polatac taka maszyna
Nie ma szans dojrzeć 10 krzaków z góry
Jeśli to by był dron z dobrym aparatem to prędzej Ale nie z samolotu
Śpij spokojnie
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
Dzięki za dobre wiadomości, teraz będę spał spokojnie, jak to mówią trzeba być czujnym i znać teren w 100% żeby odnieść sukces
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja z kolei latam awionetka (biala) i szukam grow. Wiadomo, czasem trza sie zatrzymac i powygladac przez okno, ale jak sie wie, gdzie latac, to na luzie idzie krzaki obczaic.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół