nasiona marihuany

8 dniowe czy nie za małe?

Wyszukiwarka Forumowa:

Green serwis

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2019
Postów
21
Buchów
0
Witam mam chyba problem z pannami wydaje mi się że jak na 8 dni to słabo idą lampa hps dual 600w 45 cm od roslin są to LSD super xl mam się czym martwić czy dac im czas i spokojnie czekać?
 

Green serwis

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2019
Postów
21
Buchów
0
Tak się jeszcze zastanawiam czy nie położyć keramzytu na górę miałem zamiar w docelowych to zrobić tylko przy tych młodych mam jakieś dziwne obawy że przez te kamyczki bardziej się będzie gleba grzala. Wiem jestem przewrazliwiony ale szkoda by było coś spierniczyc biorąc pod uwagę ile czasu się poswiecilo na budowę i wchloniecie wikihaszysz :)
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
nie kladz, jesli chcesz podbic wilgotnosc to Allegro/olx i mozna kupic za 40zl 5L nawilzacz żabę, ktora starczy Ci na kilka grow. sprawdzi sie zdecydowanie lepiej niz kombinowanie z keramzytem, a dodatkowo i tak i tak nawilzacz jest potrzebny
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Poza tym kermazyt wcale nie zapewni wysokiej wilgotności w powietrzu.
Co do krzaczków to moje białe wdowy też tak się ociągały, ale przy wypuszczeniu drugiego piętra wystrzeliły :D
 

Green serwis

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2019
Postów
21
Buchów
0
nie kladz, jesli chcesz podbic wilgotnosc to Allegro/olx i mozna kupic za 40zl 5L nawilzacz żabę, ktora starczy Ci na kilka grow. sprawdzi sie zdecydowanie lepiej niz kombinowanie z keramzytem, a dodatkowo i tak i tak nawilzacz jest potrzebny

Nawilżacz jest na pokładzie Eldom Nu5 wyprowadzilem od niego rura która skierowana jest na panny przed wentylatorem mieszajacym


---------- Post Zaktualizowany 16:31 ---------- Data pierwszego postu 16:25 ----------

Poza tym kermazyt wcale nie zapewni wysokiej wilgotności w powietrzu.
Co do krzaczków to moje białe wdowy też tak się ociągały, ale przy wypuszczeniu drugiego piętra wystrzeliły :D

Właśnie to drugie piętro mnie zmartwilo ale jest progres bo zaczynają puszczać skrzydełka mam nadzieję że będzie jak mówicie niech się rozrosna i już to jakoś poleci :) ważne że rolnik się uspokoił buch dla Was mordeczki :)

---------- Post Zaktualizowany 16:47 ---------- Data pierwszego postu 16:31 ----------

Czyli z keramzytu zrezygnować w docelowych donicach ? Dac tylko na dno warstewke ?

---------- Post Zaktualizowany 17:00 ---------- Data pierwszego postu 16:47 ----------

A co sądzicie o tym wynalazku z***y uwagi mile widziane






 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Nie wiem, masz tam perlit widzę w doniczkach, według mnie nic już więcej nie trzeba. Tylko czekać i nie robić głupich błędów które często biorą się z nadgorliwości :D


Jeśli ta instalacja faktycznie działa to super :D ale jakieś mam wrażenie, że te dziurki są za małe, ale jeśli to wystarcza by utrzymać temp poniżej 30 stopni w boxie to spoko :D
 

Green serwis

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2019
Postów
21
Buchów
0
Nie wiem, masz tam perlit widzę w doniczkach, według mnie nic już więcej nie trzeba. Tylko czekać i nie robić głupich błędów które często biorą się z nadgorliwości :D


Jeśli ta instalacja faktycznie działa to super :D ale jakieś mam wrażenie, że te dziurki są za małe, ale jeśli to wystarcza by utrzymać temp poniżej 30 stopni w boxie to spoko :D

Ssie jak szalone znad żarówki i od góry tez wyciąg od okapu Amica :):):) co do temp to ciężko zbić poniżej 30 martwię się o nadchodzące upały ale w zapasie drugi wentylator skieruje na panny i jakoś to będzie bynajmniej taka jest nadzieja :) nie mam jak zrobić wyciągu poza pokój A że duży nie jest sam się też nagrzewa max temperatura jaka miałem to 37 wiem za dużo ale częstsze zraszanie i wentylator chyba daje radę
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Co do pierwotnego pytania, to wbrew opinii poprzedników sadzonki są bardzo małe jak na 8 dni. Wyglądają tak jak w pierwszym-drugim dniu po wyjściu z ziemi. Stawiam w ciemno, że masz tam za gorąco.
 

Green serwis

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2019
Postów
21
Buchów
0
Co do pierwotnego pytania, to wbrew opinii poprzedników sadzonki są bardzo małe jak na 8 dni. Wyglądają tak jak w pierwszym-drugim dniu po wyjściu z ziemi. Stawiam w ciemno, że masz tam za gorąco.

Jeden mnie uspokoił drugi zmartwil nie pozostaje mi nic innego jak czekać . Mogę skierować wiatrak bezpośrednio na panny ? Tak jest teraz A temp mierzona jest w innym miejscu gdzie nie ma takiego przewiewu powietrza w różnych miejscach różne wyniki sam już teraz nie wiem co robić

---------- Post Zaktualizowany 07:40 ---------- Data pierwszego postu 07:34 ----------

Czujka wlozona między doniczki w cieniu 29.8 oslonieta od podmuchu wentylatora kurde nie wiem A jak nie wiem to czas pokaże albo ktoś pomoże:):):)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
poczekaj z 3-4 dni i wrzuc zdjecie, fakt są małe ale wg mnie powinny wystrzelić ...
 
O

OdcieńZieleni

Guest
podnies nawet i o 15 cm, 29c to nie tragedia przeca ... zwilżaj glebe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół