nasiona marihuany

8 dniowe czy nie za małe?

Wyszukiwarka Forumowa:

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Sugestia numer 1, usuń ten link do Twojego kanału :D

Skoro w pokoju masz 31 stopni to w środku nie będziesz mieć dużo niższej temperatury, wszystko wygląda dobrze, 32 stopnie to jeszcze nie tragedia, może zamiast kombinować ze zbijaniem pomyśl nad nawożeniem CO2, to idealna temperatura przy takim zabiegu a plony większe.
 

Green serwis

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2019
Postów
21
Buchów
0
Sugestia numer 1, usuń ten link do Twojego kanału :D

Skoro w pokoju masz 31 stopni to w środku nie będziesz mieć dużo niższej temperatury, wszystko wygląda dobrze, 32 stopnie to jeszcze nie tragedia, może zamiast kombinować ze zbijaniem pomyśl nad nawożeniem CO2, to idealna temperatura przy takim zabiegu a plony większe.

NIE ma mnie w kraju kolego do tego to nie mój kanał spokojnie bezpieczeństwo mam od urodzenia całe życie na rympale czekam na dalsze propozycje mordeczki bo czas leci A to nie zwykle rośliny tylko moje dzieci :)
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Tą rurę od nawilżacza weź przestaw tak, żeby nie dmuchało bezpośrednio na roślinki.
Co do samej temperatury to musisz zbić pare stopni w pokoju w przeciwnym razie jest to nie do ogarnięcia, ewentualnie jeszcze przychodzi mi do głowy żebyś jakąś szybę pod żarówkę dał i jakiś obieg zamkniety coś w stylu cooltuby zrobił żeby to ciepłe powietrze w ogóle nie rozchodziło się po boxie.
Z autopsji wiem, że jak w pomieszczeniu w którym stoi box mamy około 30* to w samym boxie przy odpalonych żarówkach nie do ogarnięcia jest zbicie temp. poniżej 30* - a próbowałem na cooltubach.
Obniżenie temperatury w pomieszczeniu w którym stoi box wydaje się w tym momencie najrozsądniejszym rozwiązaniem.
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Jakie temperatury masz w nocy w tym pokoju? Może poustawiaj period dzień/noc noc/dzień w boxie.
Chociaż mam wrażenie, że tu nie temperatura jest problemem a podłoże.
 

Green serwis

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2019
Postów
21
Buchów
0
Jakie temperatury masz w nocy w tym pokoju? Może poustawiaj period dzień/noc noc/dzień w boxie.
Chociaż mam wrażenie, że tu nie temperatura jest problemem a podłoże.

Przesadzić do docelowych tam jest plagron grow mix ? Czy kończyć to ?

---------- Post Zaktualizowany 21:37 ---------- Data pierwszego postu 20:25 ----------

Jak to jest jak teraz mam takie problemy z temp to będą miał jeszcze większe jak panny wypełnia box ?

---------- Post Zaktualizowany 21:40 ---------- Data pierwszego postu 21:37 ----------

Jakie temperatury masz w nocy w tym pokoju? Może poustawiaj period dzień/noc noc/dzień w boxie.
Chociaż mam wrażenie, że tu nie temperatura jest problemem a podłoże.

NIE mogę w nocy 23:30 koniec 5:30 start i ni chu*a inaczej niestety
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Przesadzić do docelowych tam jest plagron grow mix ? Czy kończyć to ?
Ja zwykle kupuje uniwersalną najtańszą ziemię, mieszam z perlitem i zawsze jest okej :)
Zamów może kilka nasion automatów i kiełkuj, tak czy inaczej coś z tego będzie, miejsca masz sporo.
PS masz perlit? :)

Jak to jest jak teraz mam takie problemy z temp to będą miał jeszcze większe jak panny wypełnia box ?
Na takiej powierzchni raczej nie, w każdym razie nie będzie to aż takie znaczące, poza tym 32 stopnie to nie duży problem jeszcze :D
 

Green serwis

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2019
Postów
21
Buchów
0
Wystawilem na naturę zobaczymy może rusza i potem będą miały łatwiej ogarnąć ta temp info niebawem ku przestrodze do wysokich temperatur:)

EDIT.

Wystawione na zewnątrz 2 doba odpoczynku 13 dzień na tym świecie.

Coś z nimi nie tak ale coś rosną trzymać to czy jazda od nowa ?



















 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół