nasiona marihuany

2x panel led 50W + 2xżarówka LED GTV 12W. Czy żarówki są zbędne i nie rozpraszają jakoś światła???

Wyszukiwarka Forumowa:

Michok

Member
Rejestracja
Lis 25, 2018
Postów
14
Buchów
0
Witam.
Już wcześniej zakładałem temat o problem z oświetleniem. Udało mi się wpakować do mojego boxa (40x60x100) 2xpłytkę led 50W o fioletowej barwie światła. Oprócz tego przez cały czas mam włączone 2x żarówki LED od GTV LIGHTNING. Panny pięknie obrastają żywicą, no miód malina. Ale zaczeło mnie zastanawiać czy jeśli mam te 2 panele i mają one określoną barwę światła to czy te dwie żarówki, które walą pełnym spektrum i to światło jest białe to czy nie "psuje" to jakoś tego co dają te ledy.
Ogólnie zastanawiam się czy nie wywalić tych żarówek (dają one 1100lum każda) i nie zostawić samych tych paneli.
Jak uważacie ?
Mam taką rozkminę ponieważ dwa szczyty są oświetlane przez światło z tych żarówek i mam wrażenie jakby tam były mniej oszronione, ale nie wiem czy to kwestia właśnie tego światła czy może poprostu później będą dochodzić i tyle.
Dzięki za rady i pozdro.
Postaram się jeszcze dorzucić zdjęcia bo wtedy będzie to może bardziej klarowne.
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Źródła światła (LED, HPS, CLF itd.), mozna ze soba laczyc.
 

Michok

Member
Rejestracja
Lis 25, 2018
Postów
14
Buchów
0
Spoko to nie bede ich wywalał w takim razie bo to zawsze dodatkowe lumeny. Swoją drogą Dante co sądzisz o ewentualnym nagięciu szczytów tak aby były bardziej pod panelem niż pod żarówką ?
 

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
Jesli maja wystarczajaca ilosc swiatla, to nie ma po co ich naginac tylko po to zeby byly wlasnie pod ledem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół