nasiona marihuany

Nie kupujcie ziemi firmy verve. Zmarnujecie sezon.

Wyszukiwarka Forumowa:

Dist

Member
Rejestracja
Wrz 12, 2013
Postów
18
Buchów
0
Siemanko.

Chce was przestrzec przed tym badziewiem. Zawsze używałem zwyklej ziemi czarne worki 80l z castoramy i zawsze miałem drzewa a w tym roku coś mnie kuwa pokusiło by wziąć trochę lepsza i z planowanego kilo to jak 250g będzie z 6 sezonówek to będzie super. Ziemia ta wydaje się nie trzyma wody . Niby pulchna bo jak naciśnie na dołek to widać jak sprężynuje ale no juz sam nie wiem. Widzieliście kiedyś purple maroca po 2 miechach który jest do kolan ? No zenada. Susza nie jest temu winna bo podlewam je dosyć a w 2015 bylo gorzej 5 tyg temp pow 30 stopni i daly rade.Nawozy biobizz uzywam nie przewozilem roślin i zawsze było git. A teraz łapią niedobory. Jak dam trochę więcej nawozów ale zaznaczę ze trochę to widać oznaki przenawozenia... no ku**a brak słów. 4 mój outdoor i na castorama wej o tej porze oglądałem drzewa jak się zbierają do kwitnienia a teraz ? Wstyd. :( pestki różnych breederow wiec to nie przypadek, że trafiła się chu**wa partia. Dołki 30l. Dla porównania balkonowy automat w ziemi z castoramy z racji położenia bloku miał 4 godz słońca i 2l doniczka i się tak rozrosł ze musiałem go wywalić na miejscowe bo zaczęło go widać. Nie kupujcie syfu firmy verve bo stracicie sezon. Zawsze jak szedłem na spota to co wizyta to rogal na ryju a w tym roku tylko wk***ienie. Kupiłem nawet jakieś alga mic bioheaven, ale one już stoją w miejscu jedno topowce, nie krzacza się wogole.
Niech ten post będzie przestroga ze jak wam coś dobrze idzie to nie zmieniaj cie tego myśląc że będzie jeszcze lepiej. Czasem można się sparzyć jak ja i tyle pracy wyj***c na marne i chodzić cały czas na wk***ie.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Mogłeś na próbę kilka worków dać. Ja zawsze tej samej używam,sterlux,ale ciekawa opinia. Nie miałem jeszcze tej Verve.
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Z tego co czytam to ziemie od tej firmy są na starcie wzbogacane nawozami mineralnymi, w opisach każdej ziemi jest zalecenie wymieszania ich ziemi ze zwykłą ogrodową.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Znam tą ziemie i jak byś zrobił tak jak każe producent tj namoczył ją wodą na 24h przed posadzeniem roślin to by było wszystko ok. Ta ziemia jest bardzo miałka, ma niską fakturą co sprawia, że po umieszczeniu jej w donicy praktycznie niemożliwe jest jej odpowiednie wystartowanie i wgl nie wchłania wody. Żeby działała jak należy trzeba z niej najpierw zrobić błoto i dopiero to błoto wsadzić w doniczkę.
 

Dist

Member
Rejestracja
Wrz 12, 2013
Postów
18
Buchów
0
Ale ziemia była zmoczona... zawsze przy wysadzaniu na spota roślin to porządnie dostaly wody by jak to się mówi medium zaczęło działać... dramat z ta ziemia i tyle.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół