nasiona marihuany

pomoc w doborze vaporyzatora

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
667
Buchów
759
Witamy Cię w naszych szeregach.
I ten, je**ć dym!
Powiedz na osiedlu:oglo:
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
932
Buchów
2,053
Dajcie znać jak z waszymi przełykami przy waporyzacji

Siema Śmigacz!
Wejpuje z Mightiego juz ponad 2 lata i doswiadczylem juz nieprzyjemnych stanow przesuszenia gardła. (Fakt ze Mighty jest lzejszy dla gardla niz vapcap lub fenix mini ale nie jest obojętny).

Wyższe temperatury bardziej wysuszają.
Przyzwyczailem sie juz do tego ze suszy i poprostu sporo sie nawadniam w ciagu dnia.
Adapter do bonga moglby zmniejszyc uboki bo para bylaby chlodniejsza. Mam ale zadko uzywam ;)
Temp wapowania w zakresie 187-200 nie za dlugie sesje okolo 3-6 dziennie i raczej nie odczuwam dolegliwosci od strony gardła.

Znam ten motyw z gulą w gardle. Obstawiam odwodnienie (czesto tak mam po dragach ktore mnie bardzo wysuszają spid/mdma ;)
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
a powiedzcie mi te vapki to wszystkie sa : jedno nabicie jeden wziew ? bo jak rozumiem z waszych wypowiedzi w roznych tematach to sie na raz wziewa jedno nabicie ?
jak we dwie czy trzy os to dla kazdego osobne nabicie ? po filmikach np vapcap widze ludzie grzeja kilka razy
co byscie jeszcze polecili z troche mniejszych rozmiarow ?
chyba przejde na jasniejsza strone mocy :p tz zdrowsza hehe no i w koncu i mi przydaloby sie kupic jakiegos vapka
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
932
Buchów
2,053
A moim zdaniem lepiej kupic fenixa mini. Mam, testowałem i tez daje rade. Co prawda najlepsze osiagi ma na max temp i bardziej wysusza niz Mighty np. Swego czasu szlo wyrwac go za 230zl teraz ze 300. Mi sie udalo odkupic lekkp uzywany za 100zl.

Mam tez vapcapa i nie lubie za bardzo tego sprzetu. Raz ze trzeba opanowac technike uzywania dwa ze max 2-3 buchy z nabicia a ta sama ilosc z fenixa mini daje + - 15 buchow. Mocno wysusza i srednio smakuje ;)

C696 jedno nabicie w Mightym to miedzy 10-20 chmur. Przy niskiej tolerancji starcza 1-2 buchy.
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
256
Buchów
425
Odznaki
2
@C696 Hej. Miałem styczność z XVape Xmax Vital, Starry 3.0, PAX 3 i Utillian 722 i nie czaję jak ktoś może na raz vapować jedno nabicie. No chyba, że ktoś vapuje jakieś siano czy liście. Mi w każdym z tych vapków jedno nabicie około 0.3g starczało na około 4 sesje. A tolerancję raczej mam wysoką, bo jaram sporo lat często i dużo i odkąd od 4.5 roku tylko vapuję, to do palenia już nigdy nie wrócę. Dla mnie same zalety.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
@Sceptyk Hej dzieki za opinie
juz sie nastawiłem na to vapowanie teraz kwestia w co uderzyć :)
a ten arizer solo 2 co o tym mozecie powiedziec ?
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
932
Buchów
2,053
Sceptyk a jak rozkladales te sesje temperaturowo?
 

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
@Sceptyk Hej dzieki za opinie
juz sie nastawiłem na to vapowanie teraz kwestia w co uderzyć :)
a ten arizer solo 2 co o tym mozecie powiedziec ?
Mam już z dwa miesiące, bardzo fajny. Prosto się czyści bo tylko komorę i lufkę, bez żadnych uszczelek rozkręcania pierdzielenia. Duuuża bateria to wielka zaleta. Na imprezce każdy się najara i jeszcze zostanie na kolejne dwa dni. Całe życie paliłem z lufki albo jointy.. jak zwapowałem ziółko to się zdziwiłem jak to kurde smakuje.. jakbym jadł tope (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) nie ma tego ciężkiego dymu.. całkiem inny smak niż palone. POLECAM tego wapka. Fakt że paliłem tylko z niego.. ale uważam że to porządny sprzęt. Prosty wyświetlacz, parę funkcji bez bajerów.
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
667
Buchów
759
mój mighty od wczoraj przestał wibrować, zastanawiam się czy go aby nie zepsułem. Miał już ktoś tak ?
 

Sceptyk

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2012
Postów
256
Buchów
425
Odznaki
2

@C696 Nie miałem styczności z Arizer solo 2, więc się nie wypowiem. Ale chyba raczej chwalą ludzie. Pewnie są tu użytkownicy tego sprzętu to może się wypowiedzą.​

@kastet Zależy od vapka, ale przeważnie zawsze nowe nabicie zaczynam na niższych temperaturach 185-190. Biorę 3-4 porządne buchy jako pierwsza sesja i wyłączam (po wyłączeniu jeszcze da radę jednego słabszego bucha zgarnąć). Przy następnym włączeniu (kolejna sesja tego samego materiału) podnoszę temperaturę o około 10st i co następna sesja to znów podnoszę. Jeśli są już zaprogramowane temperatury (jak w PAX czy Utillian) to zaczynam od 1 poziomu. I co następna sesja podnoszę o 1 ustawienie. Końcówkę zioła ostatnie 1-2 sesje vapuję przeważnie w okolicach 205-215st C. Zioło mam raczej dobre (chwalą ludzie), swoje z outdoora, w 100% organiczne bez oprysków itp, dobrze wysuszone (aż za bardzo czasem). Mielę w młynku same topki bez liści, łodyg. Żywicy chyba sporo, bo dużo kiefu mi zostaje w młynku, który też jest na masę mocny. Używam obecnie tylko PAXa 3 (noszę przy sobie, bucham wszędzie co jakiś czas całymi dniami) i Utilliana (głównie w domu wieczorem do piwka, do filmu itp). Pod koniec 2020 roku myślałem o jakimś lepszym konwekcyjnym sprzęcie typu Mighty/Crafty i wybrałem właśnie tego Utillian 722. Chwalili go na różnych stronach, porównywali właśnie do dwóch wcześniej wymienionych. Dałem za niego 580zł i mega sprzęcik. Chmury takie, że jak pierwszy raz nim vapowałem jak kupiłem to aż mi świeczki w oczach stanęły :D. Jak jakiś małolat co pierwszy raz zajarał ha ha. Ale sporo zależy jakie kto ma zioło, jaką ma tolerancję, ile nabije, czy bucha wiadrami czy tylko lufka itp. Każdego vapka trzeba trochę wyczuć i używać po swojemu. Zauważyłem wśród znajomych, że vapek często nie pasuje ludziom którzy palą też papierosy, jointy itp. Ja papierosy rzuciłem dawno temu i chciałem też przestać wdychać jakikolwiek dym.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół