nasiona marihuany

pomoc w doborze vaporyzatora

Wyszukiwarka Forumowa:

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
Mam Arrizer Solo 2 jakoś półtorej miesiąca, świetnie się sprawdza. Nawet na ognisku z przyjaciółmi każdy zajara bo bateria na około 3h starcza. No i w niebieskim kolorze wygląda pięknie.
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Mighty to faworyt, lecz o gustach się nie dyskutuje.

JIM, będziesz zadowolony!
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
tez zastanawiam sie nad jakims vapkiem ale juz troche glupieje bo czesc osób pisze po necie ze slabsze fazy sa a tu piszecie ze nawet daja rade
cos w okolicach +- tysiaka myslalem przeznaczyc
podpowiedzcie cos laikowi totalnemu z vapemi nawet raz nie mialem do czynienia
ten mighty jakis wydaje sie byc nawet fajny da sie do niego dokupic jakies akcesorium zeby z malego bonga poleciec dla polepszenia smaku itp ? co to sa te kapsulki na susz? ile realnie trzeba zaladowac w komore zeby poczuc jakas faze? ewentualnie ile wchodzi w komore max?
po tych vapkach czuc z ryjka ze sie jaralo ? czy duzo mniej niz palone same palonko ?
fajek nie jaram szukam alternatywy zdrowszej i mniej smierdzacej :p
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Adapter do bonga wystarczy sobie sprawić. Nie narzekam w żaden sposób na brak fazy. Ludzie piszą że nie ma ***niecia bo są przyzwyczajeni do niedotlenienia przy paleniu suszu. W przypadku waporyzacji wdychamy samą parę, bez substancji smolistych. Czysty smak i czysta faza.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
no i za***iscie oto mi chodzi bo w sumie po to rzuciłem palenie fajek dla zdrowia to fajnie jakbym nie ***ał w pluco smolistymi dlej w innej formie :)

a co do modelów i walenia z geby po paleniu z vapa jest lepiej ? mniej troche nieprzyjemnych zapachów ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Zdecydowanie mniej, normalnie można wapować na chacie i nie ma smrodu.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
a z tych które tu padaja jako polecane
vapcap m - wydaje sie byc ciekawy i cena do elektronika nizsza tylko upierdliwe grzanie tymi zapalniczkami zarowymi i mala komora dla mnie na plus bo mi duzo nie trzeba przynjmniej narazie hehe
lepsze sa te np Mighty lub volcano ? bo juz jak mam cos kupic to woallbym jeden niz dokupywac i testowac jakie oni maja komory i ktory wydajniejszy ?
co to sa te kapsułki na susz?
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,119
Odznaki
7
Zostałem fanem wapowania :D zagorzały jointowiec. Xmax Ace kupiłem jako mój pierwszy waporyzator. Pojemność komory akurat na sesję dla mnie 0,3 / 0,4. Temp od 150-240 + turbo 255 na ekstrakty. W dzień śmigam sobie na 195 , wieczorem podkręcam do 220 i elegancko :D Za***ista sprawa!
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja akurat mam x-max starry 3.0 I jestem zadowolony @Rumcajz . Ale mam niedosyt. Fajnie byłoby mieć możliwość Przetestowania czegoś przed zakupem. Zaznaczam że na tanie mnie nie stać. Dlatego fajnie byłoby mieć możliwość potestowac z tydzień.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
@Gość no wlasnie po innym temacie z tym filmem zainteresowalo mnie to rowiazanie ciekawe ponco dosc wydaje sa te vapcam m ale takie jednak bardziej upierdliwe i gorsze w teren trzeba lazic dobra grzalka itp taki robi sie z niego bardziej sacjonarny ale dalej rozwazam tą opcje :)
macie jakies porownanie takiego vapcap M z vs Mighty lub taki dosc maly wydaje sie poreczny Arrizer Solo które maja fajne małe komory bo ja sam używam moze ktos podpowie z ta ilosc w ktorym ile daje rade szkoda marnowac jak sa takie co mowicie ze trzeba w niektorych 1g to porazka dlamnie zmarnuje duzo
ps jak rozumiem elektroniki jak grzeja to na raz tylko trzeba lapac i nabijac kolejne ?
a te vapcam M mozna kilka razy zagrzac?

ten mighty którego chwalicie to taki ? 999zl ,, Mighty 999zl '' stronka to pierwsza lepsza bardziej chodzi mi o model
ps te kapsułki to jakie sie nabija najmniejsze?
 
Ostatnia edycja:

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
ale dalej rozwazam tą opcje :)
Jest jeszcze opcja bez baterii, podgrzewaczy, zapalniczek i innych pierdół i ceremonii z nimi związanych. Robisz olej, dekarboksylujesz, kapsułkujesz bądź rozcieńczasz oliwą i konsumujesz. Zero chmur, zapachów i potencjalnego przypału.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
@Gość no wlasnie sie nad taka opcja tez zastanawialem czy nie zrobic , ty robiłeś ? kiedys próbowałem nalewki to jakos tak inaczej troche działa , inchalowany szybciej bierze i szbciej puszcza czasami to plusy wiec dobrze by miec to i to heheh
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
ty robiłeś ?
Nie. Ale inni robili.


inchalowany szybciej bierze i szbciej puszcza czasami to plusy wiec dobrze by miec to i to heheh

Ekstrakt też możesz waporyzować.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół