nasiona marihuany

pomoc w doborze vaporyzatora

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Cześć,
rozglądam się za pierwszym vapkiem, krzaki już się szronią. Bedzie na czym przetestować
Mam już dość podrażnionego gardła i kaszlu od wiader. Celowałbym w coś co
będę użytkował raczej w domu. Chciałbbym przeznaczyc 200 funtów , (UK)
nie chce kupić czegoś nie praktycznego


Doradźcie coś na dłużej Vaperzy :jaraczz:
 
U

Usunięty 65798

Guest
Jak w domu bedziesz vaporyzował to kupuj volcano digit - mam go i jest wpiczke. Sprzęcior na lata, i od lat topuje w rankingach. Zawsze daje taką samą jakość pary, a jest super smaczek.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
PAX. maly, poreczny, wszedzie zabierzesz, nie kurzy tak, wg mnie najlepsza rzecz na swiecie.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
PAX. maly, poreczny, wszedzie zabierzesz, nie kurzy tak, wg mnie najlepsza rzecz na swiecie.

Mam i też polecam. Praktycznie cały z metalu i brak wystających części także cięzko to zepsuć. Łatwy w obsłudze i czyszczeniu a jeśli odmówi posługi (a jest 10 lat gwarancji) to i tak kupie nowy.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
pax 2 czy 3 też powoli będę szukał czegoś, żeby zamienić blanta na coś zdrowszego...
No, ale chciałbym, żeby nie było czuć, że kopce zielsko jest taka opcja ?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
pax 2 czy 3 też powoli będę szukał czegoś, żeby zamienić blanta na coś zdrowszego...
No, ale chciałbym, żeby nie było czuć, że kopce zielsko jest taka opcja ?

Jest - jesc nie wapowac ;)
Jak wapuje na chacie to czuc, ale krocej i mniej intensywnie... ale samo urzadzenie tez bedzie walic. W davincim iq smierdzi jak sie rozgrzeje, na zimno nic nie czuje
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Czuc 10 razy mniej i przez 5 minut. Mozna vapowac na sofie przed TV na luzie.
Z tym ze tez zalezy jakie vapo, bo niektore potrafia przypalic ziolo.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
pax 2 czy 3 też powoli będę szukał czegoś, żeby zamienić blanta na coś zdrowszego...
No, ale chciałbym, żeby nie było czuć, że kopce zielsko jest taka opcja ?

Cartridge z destylatem polecam, najbardziej stealth opcja :)
 

Mr. kasztan

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
123
Buchów
0
Mighty jest pro, wad jeszcze w nim nie znalazłem. A ze stacjonarnych mam też plenty i też polecam- pie****nięcie jak z bonga ale parą <wodna>
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Mighty jest pro, wad jeszcze w nim nie znalazłem. A ze stacjonarnych mam też plenty i też polecam- pie****nięcie jak z bonga ale parą <wodna>

To Plenty lepiej kopie niż Mighty?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
pax 2 czy 3 też powoli będę szukał czegoś, żeby zamienić blanta na coś zdrowszego...
No, ale chciałbym, żeby nie było czuć, że kopce zielsko jest taka opcja ?

I 2 i 3 posiadam. Tego starszego ma osoba z rodziny używająca medycznej przy chorobie onkologicznej i też jest zadowolona z prostoty użytkowania. Ja vapuje z 3 ale tak na zmianę z starymi poczciwymi lolkami które poprostu uwielbiam i skręcać i palić-to już tak tradycja-zwłaszcza w towarzystwie.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Kwestia gustu oczywiście ale dla mnie Paxy to nic szczególnego. Fajny design, dyskretne ale na tym w zasadzie kończą się jego zalety w moim odczuciu. Żeby ściągnąć większą chmurkę to nie jest tak łatwo, smak też pozostawia sporo do życzenia mimo wszystko.
Tak jak wspominałem - to moje osobiste obserwacje. Wiem, że PAX ma wielu zadowolonych użytkowników.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Ja przejrzałem z milion porównań i rankingów i Mighty/Crafty wypada najlepiej, tak że osobiście bym nie kombinował, choć na początku jeszcze brałem pod uwagę Paxa 3 i DaVinci, to jednak w ch*j problemów ludzie z nimi mają, zwłaszcza jak już ich trochę poużywają.

Anyway, miałem już otwarty dialog ze Storz & Bickel, to podpytałem o baterię w Mighty, odpisali:

"A fully charged MIGHTY should be able to vaporize 5 to 6 filling chamber of herbs which corresponds to 60 to 70min of permanent operation."

Tak że Crafty 3-4 nabicia i 30-35 minut bateria, a Mighty 5-6 nabić i 60-70 minut.

Będę brał drugie vapo na backup, bo w razie jak mi Crafty padnie, to będzie lipa, bo nie palę fajek, tak że nie za bardzo mi się widzi opcja kręcenie lolków etc. No i zastanawiam się czy tego Plenty nie wziąć, wygląd totalnie z pi**y, jak sprzęt do wstrzeliwania gwoździ w ścianę, ale biorę pod uwagę mimo wszystko. Piszą, że sporo większe i gęściejsze chmury - znacznie szersza komora niż Crafty/Mighty, więc dużo większa powierzchnia zioła jest podgrzewana.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół