nasiona marihuany

Hodowla na strychu

Wyszukiwarka Forumowa:

sadzonka12

New member
Rejestracja
Lip 20, 2019
Postów
4
Buchów
0
no wiec tak jak w temacie mam problem, w ciagu dnia jak swievi slonce to mam czadami ponad 30*C ( czasem 37*C ) i to przez pare godzin. Wiec pytanko nastepujace ... jak moge schlodzic strych co by dziewczynom za goraco nie bylo bo i wilgotnosc mi wtedy spada.

Z gory dzieki za rady i sorry za bledy, hodowla w UK
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
no wiec tak jak w temacie mam problem, w ciagu dnia jak swievi slonce to mam czadami ponad 30*C ( czasem 37*C ) i to przez pare godzin. Wiec pytanko nastepujace ... jak moge schlodzic strych co by dziewczynom za goraco nie bylo bo i wilgotnosc mi wtedy spada.

Z gory dzieki za rady i sorry za bledy, hodowla w UK

Zrób dzień w nocy kiedy to temperatura jest niższa? Natomiast w dzień zrób noc. Polecam też wymieniać pasywnie/aktywnie powietrze między strychem, a dworem.
 

sadzonka12

New member
Rejestracja
Lip 20, 2019
Postów
4
Buchów
0
Zrób dzień w nocy kiedy to temperatura jest niższa? Natomiast w dzień zrób noc. Polecam też wymieniać pasywnie/aktywnie powietrze między strychem, a dworem.

zmiana dnia w nocy to byla wsza rzecz jaka zrobilem, natomiast mam problem z wymiana powietrza z dworu bo bym musial robic dziore w dachu.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Zrób dziurę w podłodze i poprowadz przewod wentylacyjny do okna i zrob dziurę w ścianie jak Ci dachu szkoda. Ewentualnie są jeszcze klimatyzatory. ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Niestety nic ci nie pomoze. Takie zalety uprawy na strychu - latem za goraco, zima za zimna. Zadna rzezba nie pomoze, wyprowadzenie powietrza na zewnatrz to maks 1-2 stopnie mniej, uprawialem na strychu pare lat, tylko profesjonalna klima, a to pare tysi funta.
 

sadzonka12

New member
Rejestracja
Lip 20, 2019
Postów
4
Buchów
0
Zrób dziurę w podłodze i poprowadz przewod wentylacyjny do okna i zrob dziurę w ścianie jak Ci dachu szkoda. Ewentualnie są jeszcze klimatyzatory. ;)

Dziory odpadaja, nikt nie moze wiedziec co sie na strychu dzieje...

---------- Post Zaktualizowany 10:30 ---------- Data pierwszego postu 10:28 ----------

Niestety nic ci nie pomoze. Takie zalety uprawy na strychu - latem za goraco, zima za zimna. Zadna rzezba nie pomoze, wyprowadzenie powietrza na zewnatrz to maks 1-2 stopnie mniej, uprawialem na strychu pare lat, tylko profesjonalna klima, a to pare tysi funta.

jak narazie 3 tydzien veg leci, roslinka przezyla fale upalow po 37*C w namiocie i dalej rosnie jak na drozdzach, tylko to cieplo mnie nie pokoji i chce zaczac kontrolowac je na nastepna uprawe, zobacze jaka bedzie roznica w efektach
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Na vegu rosliny zawsze beda rosly. Lepiej znies ten namiot do sypialni, temp na strychu nie ogarniesz bez pro sprzetu, tak ze nic nie bedziesz kontrolowal, do tego jak przyjda deszcze, to wilgotnosc do 90% moze dobijac.
 

sadzonka12

New member
Rejestracja
Lip 20, 2019
Postów
4
Buchów
0
Na vegu rosliny zawsze beda rosly. Lepiej znies ten namiot do sypialni, temp na strychu nie ogarniesz bez pro sprzetu, tak ze nic nie bedziesz kontrolowal, do tego jak przyjda deszcze, to wilgotnosc do 90% moze dobijac.

Nie moge go stamtad nigdzie indziej dac, bo sie Rodzice skapnal xD
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
zasada numer 1 - Nie uprawiaj póki mieszkasz z rodzicami. Ukrywanie się i kombinowanie co zrobić, żeby tata nie zobaczył boxa zawsze się źle kończy
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Jest jedna opcja wymienic hps-a na leda ja tak robię w upalne miesiące.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół