nasiona marihuany

Zbyt małe dziewczynki kwitnienie ocena

Wyszukiwarka Forumowa:

Szmytekk

Member
Rejestracja
Cze 11, 2019
Postów
9
Buchów
0
Witam mam prośbę o ocenę i porady odnośnie
dalszego prowadzenia
1. Wydaje mi się że ta jedna już zaczyna kwitnąć czy podawać jej coś na kwitnienie i odilozowac od reszty żeby nie dostawały nawozu czy nadal dawać biohumusa
2. Roślinki mialy opadle liście wnioskuję że przed niedobór wody dostały dwie butelki wody z biohumusem
I dolalem jeszcze wody pytanie ile mniej więcej muszę dodawać biohumusa i mam go stosować co drugie podlewanie? Czy za każdym razem dodawać nawóz?

Ogólnie chodzi czy nadal będę się rozwijały na początku
Małe były zbyt długo w małych doniczkach i wiem że może to mieć wpływ na ich dalszy rozwój i plony

Link do albumu https://www.forum.haszysz.com/solarr/thumbnails.php?album=26198

---------- Post Zaktualizowany 01:56 ---------- Data pierwszego postu 00:21 ----------

Dodam że 10 z nich to automaty a jedna sezonówka
 

PaleSquny

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2019
Postów
52
Buchów
0
Kiedy ja wsadzałeś i kiedy te male doniczki zmieniłeś? Mają one jakieś światło w ogóle, bo faktycznie malutkie.
Co do biohumusa to lej tak jak na pudełku co drugie podlewania, ewentualnie dawka 1.5x

Do kwitnących to każdy co innego daje np. Planton K, Burza Kwiatów, Top Booster H&G - ważne żeby w NPK P i K przeważały nad N. Dawkowanie też tak jak na pudełku.

EDIT: Co do oklapniętych liści to głównie są 3 przyczyny: 1. Za dużo wody, czyli przelanie 2. Za mało wody, czyli przesuszenie lub 3. Za małe doniczki. Jeżeli opadają tylko w nocy, a w dzień wracają do normalności to jest to normalne zjawisko.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
W czym to posadziłeś? Co to za biohumus? Wyglądają na popalone albo przelane, generalnie zajechane jak Eva Lovia po gengbengu. :scared:
 

Szmytekk

Member
Rejestracja
Cze 11, 2019
Postów
9
Buchów
0
To fotorelacja z 1 lipca https://www.forum.haszysz.com/solarr/thumbnails.php?album=26148
Zostały zasiane 13 maja 26 czerwca były w ziemi wiem że były ograniczane ale z powodu wyjazdu wszystko się przedłużyło i były tylko podlewanie
Przelane raczej nie były bo aż tak dużo nie dostawały i ziemia dużo wciągała
Co do liści to usychaja tylko te na samym początku (na dole)
Światło dostają taka jest pogoda ale mają dobry dostęp do niego
Co do biohumusa dostają "biohumus extra w pełni naturalny uniwersalny"
Liście były przypalane przez te upały co były po 35°C

---------- Post Zaktualizowany 11:26 ---------- Data pierwszego postu 11:24 ----------

A były posypane po same pierwsze liście tak jak forumowicze zalecili dlatego cześć łodygi jest w ziemi
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Niestety lipa po całości według mnie ta gleba jest winna wydaje się, że jest mocno zbita, dusi korzenie do tego złe PH.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół