nasiona marihuany

Cóż się dzieje? Niedobór magnezu, żelaza?

Wyszukiwarka Forumowa:

Ripper

Member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
6
Buchów
0
Cześć! :jaraczz:

Ruszyłem z małym projektem outdoorowym, pestki od FemaleSeeds, wszystko elegancko szło, LST zrobione, Flo już od około tygodnia. Wczoraj zauważyłem, że na liściach pojawiły się brązowe plamy i krawędzie liści żółkną.

Od 4tego piętra lany był uniwersalny Florovit Pro Natura Uniwersalny w rozsądnych dawkach :jocolor:

Przychodzę i patrzę, że coś nie gra, 2 liście dolne wyciąłem bo całkowicie zostały zjedzone przez żółć i plamy.

Sprawy mają się następująco, są to liście wyższych pięter od głównego odrostu.








Cóż robić? Zrobiłem delikatnego flusha aby upewnić się że to nie przenawożenie, mimo tego że nie wydaje mi się ze to objawy aż dużego lania florovitem. Zmiany niestety postępują. Zmienić nawóz? Jakiś niedobór? Z tego co wyczytałem to mógłby to być niedobór żelaza albo magnezu ale co do tej kwestii pewny nie jestem.

Z góry dziękuję za zainteresowanie i proszę o pomoc, nie jest to moja pierwsza panna, wcześniej takich problemów nie uświadczyłem. Pozdro!
:smokee:
 

All you need is

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2019
Postów
51
Buchów
0
Wygugluj sobie informacje o grzybach i szkodnikach mogących żyć na roślinach
Mam podobny problem tylko że liście są atakowane przez szkodniki i grzyby ?
 

Ripper

Member
Rejestracja
Sty 17, 2015
Postów
6
Buchów
0
Dzięki wielkie za zainteresowanie tematem, czytałem właśnie o grzybach i na dniach zaopatrzę się w jakąś pryskawkę :D Pozdro!
 

PaleSquny

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2019
Postów
52
Buchów
0
Jeśli to magnez albo żelazo to wymieszaj dolomit z wodą i podlej + podsyp dookoła łodygi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół