nasiona marihuany

[forumowy mix ] [1.44] [600]

Wyszukiwarka Forumowa:

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam , tak na szybko bo czasu brak na wszystko :/

Plan był inny ale po drodze nieoczekiwane problemy eh ale pomijając ten fakt to coś tam rośnie :) miały być same sezony ale doszło 4 automaty :)

Wstępnie wyglądało to tak



Niestety kilka sztuk odpadło i na obecną chwilę wygląda to tak :
Docelowe doniczki data :
4/6/19
Na dzień dzisiejszy doniczki z numerami :
7,6,4, 3 dają radę i jakoś rosną :)
Doniczka z numerem 5 cholera wie ale stanęła nie mnie jednak zostawiłem ją i zobaczymy bo coś ciut ruszyła z miejsca .
Dodatkowo żeby box nie był do połowy wypełniony to wsadziłem 4 automaty ( mniejsze doniczki ) nie pamiętam NL chyba poleciał od popapranca :)





Brakujące numery że zdjęcia niestety odpadły , mam nadzieję że przy następnym razie będzie lepiej :) ( jak nigdy problemy z kiełkowaniem )

16/7/2019 całość została przełączona na 12/12 dodatkowo tydzień temu dwie sztuki dostały cięcie szczytów tak więc zobaczymy jak to się wyklaruje :)

Póki co leci sama woda a od początku była 2 razy dawka root juice. Pozdrawiam .
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Hej hehe wszystko idzie pod górkę ostatnio a i czasu brak i chęci nawet na zdjęcie ale przy weekendzie może coś pstrykne ;)
Nocne zmiany mnie wykańczają , cały tydzień na wariata.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam , sorki za zamułe ale są sprawy ważne i ważniejsze.

Jesteśmy po pierwszym samplu więc mogę coś skrobnąć :)

Próbka została pobrana z doniczki NO.3 Red Passion .
Efekt jest taki że jest ciężka i przyjemna :) szybko wchodzi .





Całość idzie nie równomiernie a ta zaczęła.pierwsza kwitnąć , najładniej leci pecha od Boom-a
Do następnego razu :)
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Witam , żeby nie owijać w bawełnę to napiszę od razu :p że nie będzie zakończenia fotorelacji . Większość już spalona <coolpalacz> ustało się 3 sztuki które będą ciachane za tydzień może dwa jak nie Spale szybciej :p . Do zobaczenia po Nowym Roku w tym juz kończę temat pozdrawiam. Temat można zamknąć bądź przenieść do archiwum albo kosza :) .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół