nasiona marihuany

23 dzien indukcji nie gesto na dole ?

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Witam forumowiczow , pytanie do wprawionych wetranow, growerow , kogos z dluzszym stazem kto moglby doradzic , odnosnie zageszczenia lisci dolnych na krzaku OG Kush sezon , czy nie jest tam za duzo lisci ? moze jakos oczyscic dla przeswitu? i doswietlenia dolnych parti .Nie mam na mysli wykoszenie wszystkich , tylko tych moze ktore sa zbedne roslinie ... i pomogom roslinie ...

Sugestie , doswiadcznia ??








:harvest:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Na ostatnim zdjęciu widać zawiązane kwiaty już, więc raczej już powinieneś liczyć flo. :D

Liście bym zostawił, a za to poupie****ałbym te topy które będą ch***wo doświetlone. Możesz też wyj***c wiatraki, jak uważasz.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Na ostatnim zdjęciu widać zawiązane kwiaty już, więc raczej już powinieneś liczyć flo. :D

Liście bym zostawił, a za to poupie****ałbym te topy które będą ch***wo doświetlone. Możesz też wyj***c wiatraki, jak uważasz.


Flow juz licze od 25.06 bo sie zaczelo . teraz jest juz w za***istej fazie kwitniecia

Sa moze z 4 topy nie doswietlone , pomysle nad tym zeby je u***ac :)

Wiatrakow jest pare i juz mnie wk***iaja bo za duzo miejsca zabieraja , i nie chce mi sie juz ich naginac hahahha :jprd:

---------- Post Zaktualizowany 13:06 ---------- Data pierwszego postu 11:09 ----------

Ogolilem liscie teraz to to wyglada porzadnie jest przeswit , jest moc :) jak myslicie dobrze poszlo ?

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół