nasiona marihuany

Leń dalej coś majstruje - 4x Hawrican fem [0.16m.kw. - 100w CDM - organik]

Wyszukiwarka Forumowa:

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
Elo.

Dawno mnie nie było.
Nie lubiłem nigdy prowadzić logów bo nie jestem systematyczny, ale myślę sobie że pasowałoby coś pokazać bo to już długa nieobecność.

Cztery sztuki z moich nasion i mojej krzyżówki, zrobionych parę lat temu - trzymane stale w lodówce, kiełkują wzorowo.

Szafkę mam 40x40cm, lampa 100w 3000k na trzonku g12, odbłyśnik DIY z blachy alu, wentylacja komputerowa: wlot 80x80, wylot 120x120, mieszacz 60x60. Bez filtra - zapach jest delikatny.

Skiełkowane w połowie kwietnia, do ziemi i pod lampę wsadzone 15 maja, kwitnienie od 1 czerwca, czyli na zdjęciach są w połowie 7 tygodnia.

Podłoże to 2l donice z miksem perlitu, kompostu ogrodniczego i ziemi uniwersalnej - proporcji nie pamiętam, robiłem na oko. Nawożone w wegetacji Astvitem, raz jakimś mineralnym NPK6-4-6 i raz dostały Asahi.
Potem w kwitnieniu klasycznie Astvit z melasą, raz po raz podałem trochę sproszkowanych alg Ascophyllum Nodosum, 2-3 razy kilkudniową gnojówkę z połamanego Aloesu z nietoperzym guano i sproszkowaną skórką bananową. Biohumus jakiś też dostawały kilkukrotnie - generalnie organik.

W donicach założyłem knoty z pociętej szmatki mikrofibrowej - super sprawa jak ktoś musi wybyć na parę dni i nie chce zasuszyć roślin. Pojemnik z dziurą w deklu, w pojemniku woda/nawóz, knot zwisa do samego dna pojemnika i wypija wodę do donicy. Proste, skuteczne, pewne.

Stan prezentuje się tak, jak na fotkach W ALBUMIE POD TYM LINKIEM - na zdjęciu jest w jednej donicy bateria AA dla jako-takiej skali.

Rośliny zdrowe, piją ładnie, kwiatostany średnio zbite (czego się spodziewać po 100w hehe) i poprawnie żywiczne, zapach przyjemny, lekko kadzidłowo-korzenny choć świeży i nieco kwiatowy zarazem.

Postaram się strzelić parę fotek ze żniw.

Pozdro.
leń

normal_P1000828.JPG


PS. wybaczcie obrócone zdjęcia, ale nie mam czasu już ich reuploadować.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół