nasiona marihuany

Wybor zasilacza

Wyszukiwarka Forumowa:

Mononukleotyd

Active member
Rejestracja
Wrz 28, 2012
Postów
33
Buchów
1
Witam , nie znalazlem aktualnego wmiare na czasie postu i chcialem podpytac w wyborze balastu, mam kupiony odblysnik wentylowany hydrofarm i przyszła pora na kupno zasilacza. Jakie preferujecie elektryczne czy zwykle magnetyczne roznica ceny spora i niewiem czy wydac czy bedzie to kasa rzucona w błoto.

Z gory dziekuje za pomoc
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jezeli szkoda ci kasy bierz magnetyka, zda egzamin i bedzie dzialal. Jezeli mozesz wydac wiecej to wez elektroniczny, ma kilka plusow: mniejsze zuzycie pradu (podobno, sam nie sprawdzalem), lepsza wydajnosc, przy starcie oszczedza zarowke, lepsze zabezpieczenia, lepsza kultura pracy (brak halasu i mniej sie grzeje), mozliwosc regulacji mocy (nie we wszystkich). Technologia nie poszla jakos za mocno do przodu i wiecej szczegolow mozesz znalezc w starszych tematach. Reasumujac: oba sa dobre, ale drozszy lepszy
 
O

OdcieńZieleni

Guest
to prawda co honziak napisał, teraz cyfrowy kupisz już do 400zł taki 600w balast
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Zakup zasilacza jest na dlugo wiec nie oszczedzaj i bierz najlepszy
ja widziałem jak spala sie taki normalny i powiem Ci ze widok dosc ciekawy i straszny. Gdyby mnie tam nie było to mogło sie skończyc nieciekawie
 

Mononukleotyd

Active member
Rejestracja
Wrz 28, 2012
Postów
33
Buchów
1
Kupilem cultiv 8 elektroniczny moze zda egzamin ;) dzieki za pomoc pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół