nasiona marihuany

intruz na spocie

  • Autor wątku kungfuzenmastah
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

kungfuzenmastah

Guest
jak sprawdzić - poza fotopułapkami - czy ktoś był na spocie? macie jakieś sposoby? rozsypać coś i sprawdzić czy pozostawił ślady? liczę na was.
 

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Żyłka wędkarska rozwieszona na różnych wysokościach w różnych miejscach (nie przesadzaj z ilością max 3 kostki, pas, klatka) chyba że masz odkryty teren, to ciężko.
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
Żyłka wędkarska rozwieszona na różnych wysokościach w różnych miejscach (nie przesadzaj z ilością max 3 kostki, pas, klatka) chyba że masz odkryty teren, to ciężko.

Zwierzyna też może zerwać żyłkę to, zaraz Grower będzie srał w gacie, ze ktoś jest na spocie :D

Jedyna opcja to: podsłuch lub fotopułapka.
 

Mr Topek

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2019
Postów
84
Buchów
12
Niekoniecznie moze to zadzialac, ktos mogl znalezc spota i nastepnym razem przyjdzie na harvest, jedyny sposob pewny to fotopulapka od samego poczatku.

Olej to zakldaj kominiare na spota i jaknajszybciej rob co masz zrobic i znikaj.
 
K

kungfuzenmastah

Guest
Zwierzyna też może zerwać żyłkę to, zaraz Grower będzie srał w gacie, ze ktoś jest na spocie :D

Jedyna opcja to: podsłuch lub fotopułapka.

podsłuch? z nadajnikiem, jakimś progiem dB, od których będzie nagrywane?
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
ja kiedys na spocie zostawiłem maczete i kapelusz i jak przyjechałem to nadal była. Mysle ze maczete chetnie by sobie ktos zawinal jakby tam byl.
Po śladach mozna stwierdzić, wystarczy miec dobre oko
 

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Maczeta jak maczeta zawsze można zostawić 50zł które ,,przypadkiem" wypadnie, tylko trzeba pamiętać żeby jakimś małym patyczkiem unieruchomić żeby wiatr nie porwał kto by się nie połakomił?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół