nasiona marihuany

trening LST wczesnie czy pozno?

Wyszukiwarka Forumowa:

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
Witam, mam automaty przeroznej maści no i mam pewna zagwozdke. Mialem duzo odmian i wiem, ze niektore byly male niektore XXL - nie wiem ktore sa ktore. No i niektore osiagnely juz z 70 cm wzrostu jak nie lepiej, sa w doniczkach i sa dosyc rozgalezione i z mocna korona. Warto je giąć? Nie za pozno skoro juz góra ladnie wyrosla? Mam tez mniej fortunne w gorszej ziemi itd ktore sa mniejsze i jak podrosna to moge je wygiac. Co zrobic? Chcialbym troche wiecej plonu, ale nie wtopic na darmo te najlepsze okazy
 

Sophie

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
126
Buchów
0
Jak weszły we flo to może być za późno, pokaż zdjęcia w jakiej fazie są
 

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
Niestety nie mam zdjec bo nie biore telefonu na miejsce :D ale zdaje sie, ze juz weszly we flo, bo tworza sie juz gniazdka z bialym wlosiem :D to juz odpada trening w ich przypadku? Mam te mniejsze jeszcze, od ilu cm juz je giąć? Urosna one jeszcze na dlugosc na lezaco czy wypuszcza boczne po prostu?
 

PaleSquny

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2019
Postów
52
Buchów
0
Warto giąć. Auto rosną nawet w fazie kwitnienia. Ja nagiąłem bardzo późno, a efekty bardzo mnie zaskoczyly.
Warto tez giac z innego powodu - lepsza przewiewnosc - mniejsza szansa na plesn.
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Gnij tylko uważaj co byś ich nie połamał :crazy:- tak od 10-15 cm moim zdaniem dopiero ma to sens i gnij wszystkie nawet te co dopiero ci weszły na flo .Ponaginane rośliny wypuszczą dużo bocznych odrostów co zaowocuje większym plonem ale zawsze coś tam w górę pójdą bo taka ich natura i tego nie da się zatrzymać
 

jarekfujarek

Member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
24
Buchów
0
Rozumiem, dziekuje za odp :D mialem nie giac tych wiekszych, ale przekonaliscie panowie (i panie jesli sie nie myle). Wiem, ze jest duzo poradnikow ale tak w skrocie - moge to zrobic tak, ze wbic kolek obok doniczki, podwiazac koniec sznurkiem do kolka i stopniowo zginac? czy od razu zgiac do maksimum? W ktore strony swiata? :D poludnie/wschod zeby byla skierowana?
 

PaleSquny

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2019
Postów
52
Buchów
0
Gnij tak, żeby nie złamać - możesz to robić stopniowo, jeśli na raz się nie uda. Pomysł z kołkiem jak najbardziej ok.
W którą stronę? Raczej dużego znaczenia to nie ma, zegnij tak żeby miały dłuższy dostęp do światła.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół