nasiona marihuany

Black Beuaty (CBD)

Wyszukiwarka Forumowa:

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843


Czarna piękność to nowość bogata w CBD. Badania wykazały zawartość kannabidiolu na poziomie 10-14% przy 0.1-0.2% THC. Odmiana medyczna, która może przynieść ulgę w stanach zapalnych, lękowych i wielu innych schorzeniach.
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
czyli co legalne sadzenie ?

Sadzenie konopi w Polsce nawet tej zawierającej poniżej 0,2% thc jest ściśle regulowane i bez odpowiedniego pozwolenia karane.

Ogólnie kilka dni temu widziałem tą odmianę jak wrzuciliście post na wątek sklepu. Planuje w najbliższym czasie grow pod własne ekstrakty cbd i to 0,2% wygląda zachęcająco. Chciałem wziąć dinamed cbd plus, ale jednak tam jest 0,5-1% thc, a bho z tej odmiany byłoby teoretycznie w 100% legalnym produktem. Szukałem informacji o Black Beauty na zagranicznym internecie, ale nic nie ma, nawet na seedfinderze, a wiadomo ze jak czegoś nie ma na seedfinderze, to nie istnieje <rotfl> Kera na swojej stronie nie udostępnia tez żadnych papierów, potwierdzających zawartość kannabinoidów w tej odmianie. Wygląda interesująco, ale napiszę do Kery i zobaczę co odpowiedzą, bo w grow który planuje susz nie może powodować absolutnie żadnego efektu psychoaktywnego.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Cześć [MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION] właśnie jestem po :harvest: tej odmiany!

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do tego postu: https://www.forum.haszysz.com/showt...po-raz-drugi&p=1830839&viewfull=1#post1830839

Dla wzrokowców też coś zostawię tutaj:


Ogólnie jestem zadowolony z tej odmiany u mnie szybko gotowa, kwiaty cieszą moje oczy jak i nozdrza. Za jakieś dwa tygodnie postaram się podrzucić wrażenia z konsumpcji tej odmiany :uff:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół