nasiona marihuany

Nie mogę nigdzie znaleźć wydajności mojego filtra. Pomocy!

Wyszukiwarka Forumowa:

Wojczacho_0

Member
Rejestracja
Lip 15, 2019
Postów
21
Buchów
0
Nie mogę nigdzie znaleźć wydajności mojego filtra. Pomocy! Filtr to: 4" /100mm x 150mm Fox Carbon Filter
Posiadam do niego wentylator: 4" Extractor Fan with Twin Speed Setting. Wymiary boxa 80x80x160. Wentylator opisany jest w sposób, że: na niskich obrotach osiąga 180m3/h a na wysokich 245m3/h. Nie wiem czy filtr podoła takim obrotom. Zaznaczę że gdy podłączę filtr pod wentylator ,,traci moc" nie dmucha tak jak bez niego. Jestem tu nowy proszę o wyrozumiałość :tiphat:
 

szalony_baklazan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 14, 2012
Postów
671
Buchów
529
Odznaki
2
Żeby cokolwiek znaleźć trzeba najpierw zacząć szukać :D Mi zajęło to 10 sekund. Twój filtr ma wydajność 200m3.
 

Wojczacho_0

Member
Rejestracja
Lip 15, 2019
Postów
21
Buchów
0
W sumie to widziałem to gdzieś na necie ale nie byłem pewny ponieważ tam był dopisek do filtra pro i jak wyjaśnić te słabsze zasysanie przez wentylator na 180m3/h skoro filtr ma 200m3/h? Czy to normalne i się nie przejmować? Podkreślę że mam lampę hps 250w i boję się że jak zacznie pachnieć to nie opanuję temperatury. Póki co kręci bez filtra. Podkreślam że to moja pierwsza uprawa indoor i chciałbym żeby wszystko było na tip top. Zamierzam wsadzić 4 automaty. Jakieś specjalne uwagi? :jocolor:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół