nasiona marihuany

[AF] [ AK482fm]x3 [AF] [AK472fem]x1 [AF] [AK PASSION XLfem]x2

Wyszukiwarka Forumowa:

Bizmesmen

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
40
Buchów
0
Witam wszystkich serdecznie!​
.

AK482- AKSEEDS
AK472-AKSEEDS
AK PASSION- SeedBay

Planowane nawozy:

Wzrost:
-biochumus
-RSM 32%
Kwitnienie:
- Czekam na Wasze sugestie.

Treningi:
- dla zmniejszenia widoczności pomidorów, na każdej zostanie zastosowany trening LST.


Warunki
- łąka otoczona z 3 stron lasem ..... jodeł? Nie pamiętam.. ;p
- jako doniczkę, służą mi wiadra o pojemności +/- 35l
-na dnach wiader umieściłem około 7cm karmazytu, po czym zasypałem do krawędzi
ziemią uniwersalną o ph 6.0-7.0.
- rośliny mają 8 dni

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/102346/20190714_053651.jpg
 
Ostatnia edycja:

Bizmesmen

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
40
Buchów
0
Dzień #1
Dziś 5 na 6 roślin poszło na dwór. Wszystkie mają 8 dni od wyjścia z ziemi. Troszkę się powyciągały na parapecie, ale wkopałem je troszkę głębiej :tiphat: Pod sadzonkę nasypałem ukorzeniacza "podkorzeń" firmy Himal. Na koniec podlałem deszczówką. Do każdego wiaderka włożyłem po dwie pałeczki "Tracznik ultra" od firmy Substral.
Drugą sprawą jest zwierzyna. Zauważyłem tropy saren, dzików i zająców. Czy znacie jakiś dobry sposób, żeby je zniechęcić do podejścia? Na razie rozrzuciłem dookoła płatki dwóch kostek mydła :p Zakupiłem jeszcze FOTOPUŁAPKA S680M. Jakieś opinie o tym sprzęciku? Z góry dziękuję, za udział w dyskusji.
Aktualizacja za 2-3 dni :p

AK Passion XL-obie:​





AK482







Wspólne ujęcie
 
Ostatnia edycja:

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Tak mi się wydaje że troche są widoczne te twoje wiaderka - lepiej wkop je głębiej albo jakoś zamaskuj
 

Bizmesmen

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
40
Buchów
0
Jutro będzie aktualizacja. Fotopułapka czeka już w paczkomacie ;p
 

Bizmesmen

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
40
Buchów
0
Dzień #4
Roślinki w dobrym stanie <lol> Zdziwiła mnie jedna rzecz. Na drugim zdjęciu ak passion, jedna z pałeczek na robactwo była połamana. Żeby zniechęcić zwierzynę poprzez zapach nasączyłem gąbkę przepalonym olejem silnikowym, i zamknąłem w pociętej butelce z wieloma otworami. Dookoła posypałem środkiem na ślimaki. Myślę, że przed robactwem i ślimakami jest zabezpieczone odpowiednio :headbanger: . Niestety dzić nie zamontowałem kamery, bo wciąż walczę z konfiguracją :pl:

AK Passion xl​






AK482af





 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Najbezpieczniej by bylo dać na doniczki poucinane góry od butelek 5l z otworami na powietrze puki sa takie malutkie
 

Bizmesmen

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
40
Buchów
0
Dzień #9​

Witam wszystkich. jest to 17-sty dzień, od wyjścia z ziemii Niestety jedna z roślin, padła ofiarą jakiegoś gryzonia... Łodyga przegryziona ok. 5mm nad ziemią. Troszkę jej szkoda, ale w jej miejsce zawita koleżanka o tej samej odmianie :p
Do dzisiejszego podlewania, na 7.5l wody dodałem 30ml RSM.

AK482









/\
|
|
|
Listek usechł :/ Dziwna sprawa.​


AK Passion XL




 

bananowysong

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
50
Buchów
0
Będziesz miał pociechę z tego ak passion. Mam w tym roku dwa i w 35 litrowych donicach wyrosły metrowe krzaczory. Jeden po ~75 dniach jest niemal gotowy do ścinki.
Na kwitnienie używam Substral Burza kwiatów od momentu pokazania się pierwszych włosków, a jak tylko zaczną się szronić leję PK1314. Mała butelka 250 ml starcza spokojnie na 5 krzaków na cały sezon.
Na dziczyznę używam takiego środka w proszku co śmierdzi jak kibel w pociągu. kupiłem duży worek za grosze w castoramie. Coprawda miałem problem tylko z kotem sąsiada, ale myślę, że na dużego zwierza też zadziała.
Zamaskuj chłopie te wiadra i posyp z wierzchu keramzytem bo będą się przesuszać.
Z fartem
 

Bizmesmen

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
40
Buchów
0
Jakaś masakra.... Przychodzę dziś na pole, a tu dookoła wszędzie wykopane nory.... Dosłownie metr od wiaderek. WYDAJE MI SIĘ, że te nory należą do mysz. Jakie jest wasze zdanie? Uciekać puki planty całe?; Czy próbować się ich pozbyć? Jeśli tak, to w jaki sposób?
 

Bizmesmen

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
40
Buchów
0
Wiaderka są zakopane w ziemi, i docelowego krawędź wiaderka, ma być w ziemi. (W celu zamaskowania). Więc rośliny są równo z gruntem.
 

Bizmesmen

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
40
Buchów
0
Dzień #12

Dzień #12​


Niestety dwie roślinki AK482 są dużo mniejsze, niż ich rówieśniczki :/ Troszkę mnie to dziwi, ponieważ wszystkie(oprócz zdj. #3. Ta była przesadzona 5 dni później) były podlewane, przesadzane i "pielęgnowane" w ten sam sposób... Z myszkami polnymi już sobie poradziłem :joker:. Z jednej strony mądre zwierzaki, bo w pułapki na myszy nie złapała się ani jedna, ale z drugiej głupie, gdyż wyjadły całe zatrute ziarno :jprd:. Jak myślicie? Błędem było podlewać krzaczki deszczówką, nie sprawdzając przed tym jej pH?:pl:. W zamian za zjedzoną przez myszy ak482, wsadziłem na waciki jeszcze raz pestkę, tej samej odmiany. Teraz troszkę o samej fotorelacji. Czy odpowiada Wam taka forma zamieszczania aktualizacji? Coś zmienić? Każda uwaga jest cenna ;)

AK482:

#1
/\
|
|
Nadzieja całego sezonu :p

#2
/\
|
|
Ta jest znacznie mniejsza od akacza powyżej.

#3
/\
|
|
Tej najprawdopodobniej już przygrywa "Anielski orszak" Jakieś sugestie wobec niej? :zombi:​


AK Passion XL:

#4
/\
|
\/
#5
/\
|
|​
Do tych panienek, mam najmniej zastrzeżeń :p Obie trzymają fason mimo, że MJ ze zdjęcia "#4" została lekko podgryziona przez pieprzone polne gryzonie...

Jeszcze jedna sprawa. Co to może być za cholera?
|
\/


Do zobaczenia za max 3 dni :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół