nasiona marihuany

Przejazd nad morze

Wyszukiwarka Forumowa:

Zakulowy

Member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
5
Buchów
0
Cześć, za cztery dni planuję wyjazd rodzinny nad morze z Trzebrzeszyna. Jestem kierowcą, auto będzie zapakowane do pełna, zarówno bagaże i pasażerowie. Jaki sposób jest najlepszy na przewóz 2 gramów, tak by zminimalizować przypał do minimum? Trzymać cały czas majtkach, czy może znacie jakieś lepsze sposoby?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Nigdy nie rozumiałem pisania tylu szczegółów, nikt stąd nie musi znać daty kiedy wyjeżdżasz, skąd wyjeżdżasz, gdzie jedziesz i z kim. Po co się aż tak deanonimizować? :D
Najlepiej zgrzać hermetycznie żeby nie śmierdziało i wrzucić to tam, gdzie nikt nie będzie zaglądał. Nikt stąd twojego auta nie zna na tyle żeby znać potencjalne skrytki. Ja bym kitrał gdzieś w aucie niżeli w gacie mimo wszystko.
 

Zakulowy

Member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
5
Buchów
0
Akurat nie byłbym taki głupi, żeby powiedzieć takie szczegóły mordeczko <peace> Fakt, faktem wyjeżdżam nad morze, a cztery dni napisałem tylko dlatego, że chciałbym szybko uzyskać odpowiedź.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Zawiń w sreberko i schowaj do apteczki :)
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
jak masz kobiete daj kobiecie ona schowa :) one mają anaturalne skrytki :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Zmieniłem miejscowość, a co tam. :joker: Dwóje to w płucach najlepiej przewieź. :p
 

Zakulowy

Member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
5
Buchów
0
Mam się czym przejmować przy przewozie nad morze? To znaczy, czy możliwa jest kontrola jakaś przy bramkach? Troszkę nie daje mi to spać, mimo, że to 2 gramy to taki przewóz przejazd robić pierwszy raz - wolę być przygotowanym, dlatego też piszę o radę do was, starych wyjadaczy <coolpalacz>
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Mam się czym przejmować przy przewozie nad morze? To znaczy, czy możliwa jest kontrola jakaś przy bramkach? Troszkę nie daje mi to spać, mimo, że to 2 gramy to taki przewóz przejazd robić pierwszy raz - wolę być przygotowanym, dlatego też piszę o radę do was, starych wyjadaczy <coolpalacz>

Żadnej kontroli nie będzie, nie ryj sobie głowy.
Na bramkach w pl nie ma kontroli. Włóż gdzie chcesz, najlepiej żeby nie ***alo w środku. I jedź normalnie, nie za szybko, nie za wolno. Ja przejechałem całe Niemcy z 50g baki w majtach. :D
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Ja miałem już nie jedną kontrole, będąc zjaranym i mając ziele w aucie.
Nigdy mi nie trzepali samochodu, zielsko wkładałem gdziekolwiek np, w bocznej kieszeni torby podróżnej.
Nie ma co się schizować mając kilka gramów zielska przy sobie.

Wystarczy zachowywać się normalnie, bez paniki. A w aucie ważne, żeby nic nie było czuć - inaczej trzepańsko nieuniknione :)
 
J

Jake Sully

Guest
Szkoda ziomeczku że nie podałeś jeszcze adresu z którego wyjeżdżasz utrudniasz robotę psom teraz będą przeszukiwać samochody zapakowane do pełna z całymi rodzinami bo 2 g nie umiesz schować mózg rozuebany...


Gdyby nie czujny zulu...
Hahaha nie no rozpie****ilo mnie to
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół