nasiona marihuany

Led Cob 2×250watt./1.35m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Setup:
Box-1.35m2
Lampy - 2×panel 250watt led cob 3590
Went.-TD silent500
Ziemia-biobizz light mix
Nawozy-zestaw biotabs, BT silicum, AN Nirvana i calmag na opryski
Podlewanie kropelkowe blumat



Witam wszystkich to moja pierwsza uprawa na tym forum. A wiec roslinki to 8szt.Sticky Fingers od Seedstockers/4szt.Lemon Og Candy od Philospher seeds oraz pozostalosci z lodowki 2szt La. Amnesia od PSi 1szt.Royal ak. Razem 15szt.moje krzaczki maja dzisiaj 48 i 42 dni zostaly przelaczone 7lipca na kwitnienie wiekszosc juz pokazala pistle kilka sie ociaga. Donice 11litrow z biobizem light mix plus biotabsy do srodka. Opryski z calmag i aptus dislike bo pokazaly sie wciornastki a u mnie to norma. Na 5ty tydzien bactrex i orgatrex wedlug rozpiski od BT. Jak narazie swiatelko 250watt potem troche podkrece. Wiec pozdtawiam wszystkich growerow rady i z***ki naturalnie mile widziane

IMG_20190712_155211.jpg


IMG_20190712_155159.jpg


IMG_20190712_155148.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Piękna zieleń jak narazie, lampa nie powinna być trochę niżej? Powodzonka ;)
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Piękna zieleń jak narazie, lampa nie powinna być trochę niżej? Powodzonka ;)
Moze i mogly by byc nizej ale jak narazie mysle jest git wiec zostawie. Zazwyczaj mam tak z 70cm od szczytow raczej zawszo to pasilo roslino
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam od wczoraj licze pierwszy dzien flo na wszystkich pannach pokazaly sie pistle. Zostaly troche podgolone i nadal walcze z wciornastkami. Lampy poszly na 300watt. Kilka fotek i do nastepnegohttps://www.forum.haszysz.com/solarr/thumbnails.php?album=26186
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam zaloge nie wiem czy nie za szybko na up. Mija 1 tydz flo kilka fotek z przed defo. i jedna po. Torebki z robaczkami na wciornastki powieszone niech dzialaja, roslinki sobie kwitna nie widze narazie niedoborow okolo trzeciego tygodnia mam zamiar dac bio pk i nirvane. https://www.forum.haszysz.com/solarr/thumbnails.php?album=26197
 

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
Siema
Fajne oświetlenie, nie myślałeś dołożyć soczewek 120? Długo masz już ten wentylator? Jak Ci się sprawuje w tym setupie ? Odpalony na full ?
Roślinki jak zwykle zacnie idą.
Powodzenia
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siema
Fajne oświetlenie, nie myślałeś dołożyć soczewek 120? Długo masz już ten wentylator? Jak Ci się sprawuje w tym setupie ? Odpalony na full ?
Roślinki jak zwykle zacnie idą.
Powodzenia
Siemanko nie myslalem nigdy jakos nad soczewkami, chce jeszcze dorzucic w przyszlosci redy. Wentyl juz mam chyba drugi rok jest spoko tyle ze wcale nie jest taki silence i max daje na 2gi bieg na 3cim za mocny. Pozdrawiam
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Jaką masz tam powierzchnię?(dłxszer.)-oświetlenie sam robiłeś?
Ładna zieleń i widać masz trochę wiedzy.No i ręka jest...
 

lionelo

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2018
Postów
53
Buchów
13
Siemanko nie myslalem nigdy jakos nad soczewkami, chce jeszcze dorzucic w przyszlosci redy. Wentyl juz mam chyba drugi rok jest spoko tyle ze wcale nie jest taki silence i max daje na 2gi bieg na 3cim za mocny. Pozdrawiam

Mam to samo odczucie tylko przy boksie 1m2. Fakt jest to chyba najlepiej wykonany went jakiego miałem w rękach.
A te blumaty już któryś grow jak dobrze pamietam ? Używałeś autopotow aby mieć jakies porównanie ? Co o tym systemie myślisz ?
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Powierzchnia to 150×90×200.Lampy sam skladalem a co do blumat to poprzednia upraw pierwszy raz jechalem teraz drugi tyle ze na biotabs, wczesniej uprawialem na mineralnych. A co do autopotow jeszcze nie probowalem ale kiedys moze zobacze sobie widze chlopaki tu leca elegancko. Blumaty jak narazie sie sprawdzaja jestem zadowolony zobaczymy dalej.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Powierzchnia to 150×90×200.Lampy sam skladalem a co do blumat to poprzednia upraw pierwszy raz jechalem teraz drugi tyle ze na biotabs, wczesniej uprawialem na mineralnych. A co do autopotow jeszcze nie probowalem ale kiedys moze zobacze sobie widze chlopaki tu leca elegancko. Blumaty jak narazie sie sprawdzaja jestem zadowolony zobaczymy dalej.

To dobry ruch wykonałeś, że przeszedłeś na organike - smaczne zioło. Tylko, że wywal tego calmaga ze swojego set 'a bo nie jest organiczny, a zastąp np. alg-a-mic.
Z fartem do konca <joint>
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
To dobry ruch wykonałeś, że przeszedłeś na organike - smaczne zioło. Tylko, że wywal tego calmaga ze swojego set 'a bo nie jest organiczny, a zastąp np. alg-a-mic.
Z fartem do konca .
Kiedys kilka razy mialem na biotabs teraz znowu,a co do calmag to na samym poczatku poszly opryski kilka razy teraz juz nie daje zamowilem sol epsam w razie niedoborow.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko koniec 3 tyg. Flo roslimy mysle ze zdrowe i ladnie ida kilka polamalem bo wy***aly tyczki.


[/COLOR]























A tu drugi box z tych planuje zrobic nasiona ale czy sie ida zobaczymy
 
Ostatnia edycja:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam wszystkich poczatek 5tego tygodnia jak kwitna za wiele sie nie dzieje powoli cos tam puchna. Kilka fotek zaraz po zgaszeniu lamp.

url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1037907]
normal_IMG_20190813_184845.jpg
[/url]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół