nasiona marihuany

Kilka pytań

Wyszukiwarka Forumowa:

Zakulowy

Member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
5
Buchów
0
Cześć, na ostatniej imprezie u szwagra miałem okazję spróbować - jak to nazwał "przysmaku kuchni". Spodobało mi się to więc postanowiłem wejść w temat i troszkę skrępowany chciałbym zadać nurtujące mnie pytania na forum, niżeli spytać się od znajomego.

1. Bardzo rzadko palę papierosy, jednak chciałbym używać tytoniu do skrętów - jakie papierosy polecacie, które są dobre do mieszania? (żeby nie były mocne) - cena nie gra roli

2. Na pewno za jakiś czas chciałbym sobie zakupić około 1-2 gramy na użytek, więc dość głupie pytanie - a prędzej chciałbym się upewnić, czy chowanie towaru w majtkach to najbezpieczniejsza metoda transportu? czy może się mylę?

3. Jaka jest różnica pomiędzy paleniem jointów, a waporyzatorem? Z tego co przeczytałem to drugie jest zdrowsze, ale czy to kosztem słabszej fazy?
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
1. Chyba najlepszym wyjściem wrzucić tytoń z papierosów które ci najlepiej smakują.
2. Metod transportu jest wiele, ale raczej nie ma nic lepszego niż pakowanie próżniowe i wrzucić tam, gdzie nikt nie zagląda ;) tylko nie wiem czy pytasz o transport przez miasto z buta do domu wracając od dila, czy jedziesz w jakiś trip po Europie.
3. Waporyzator jest zdrowszy, to racja, ale nie kosztem słabszej fazy. Ogólnie efekt po waporyzatorze jest ciut inny, wchodzi trochę wolniej przez parę minut, oraz nie złapiesz ew. niedotlenienia. Według mnie jak i osób mi znanych korzystających z waporyzatorów, to efekt po waporyzatorze jest jakby czystszy niż po joincie, fifie etc. Najlepiej porównać samemu obydwie metody konsumpcji bo trudno opisać to w słowach. Z innych różnic to częsta oszczędność, w vapcapie masz komorę która pomieści max. 0.1g i da naprawdę zadowalające efekty. Para z waporyzatorów nie trzyma zapachu tak długo jak dym ze spliffa, więc też mniej przypałowe. Waporyzacja to temat rzeka, warto pogooglować jak jesteś zainteresowany, bo to niesie za sobą masę plusów ;)
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Sprobuj tyton golden virginia
Niedotlenienie;) lapie czasem przy hitach z bonia ;) Jest moc przez chwile ;)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Najsłabszy tytoń jaki paliłem to niebieski "pueblo", polecam dla tych którzy nie tolerują mocnego tytoniu w lolach, ten to super light nie obrabiany bardzo chemicznie jak inne. Joshua skręcony z tym shagiem nie będzie gryzł tak w gąsiora:jocolor:
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Sam nigdy nie jarałem szlugów ale do gibonka trzeba troszeczke tytoniu dodać według mnie. Używam ostatnio Malborasów gold-nie gryzą mnie wcale a najgorsze są przesuszone papierosy długo poza paczką i wtedy potrafią nieźle zadrapać. Trzeba sprawdzić kilka i wybrać najlepszy. Możesz sprawdzić jakieś smakowe, kiedyś z ziomkami kupowaliśmy wiśniowe cygaretki i były fajne tak jak swego czasu jaraliśmy lolki z mentolowym tytexem.
 
K

kolt

Guest
Sam nigdy nie jarałem szlugów ale do gibonka trzeba troszeczke tytoniu dodać według mnie.
A po co?
Jak mnie to wk***ia jak ktoś dodaje tytoniu do jointów..
Albo mówią że trzeba dodać troszeczkę tytoniu przy filtrze, bo jak będzie się wyrzucać już końcówkę to nie można marnować/wyrzucać ganji... Ja pie***le.. Czy jak tą szczyptę ganji która jest przy filtrze wyrzucicie to coś wam się stanie?!
Jak kogoś nie stać na palenie jointów to niech nie pali, są inne metody palenia...
Albo mówią że trzeba dodać tytoniu bo lepsze w smaku będzie.
Albo że trzeba dodać bo wtedy będzie lepiej się palił..

Mnie wk***ia samo to jak ja palę jointa a ktoś mnie się pyta czy z tytoniem czy bez, chociaż moi znajomi wiedzą że nie pale tytoniu i go nie znosze to i tak muszą mnie wk***ić pytaniem o tytoń.

P.s. Jak ktoś już musi palić ganje z czymś zmieszaną albo musi koniecznie dodać odrobinę czegoś przy filtrze bo jest mu szkoda wyrzucić "szczyptę niczego" to polecam inne roślinny niż śmierdządzy i rakotwórzczy tytoń. Np. "podbiał" podobno można go palić i w dodatku oczyszcza płuca, albo rumianek- ale ja tam niewiem musicie pytać doświadczonych zielarzy.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
A po co?
Jak mnie to wk***ia jak ktoś dodaje tytoniu do jointów..
Albo mówią że trzeba dodać troszeczkę tytoniu przy filtrze, bo jak będzie się wyrzucać już końcówkę to nie można marnować/wyrzucać ganji... Ja pie***le.. Czy jak tą szczyptę ganji która jest przy filtrze wyrzucicie to coś wam się stanie?!
Jak kogoś nie stać na palenie jointów to niech nie pali, są inne metody palenia...
Albo mówią że trzeba dodać tytoniu bo lepsze w smaku będzie.
Albo że trzeba dodać bo wtedy będzie lepiej się palił..

Mnie wk***ia samo to jak ja palę jointa a ktoś mnie się pyta czy z tytoniem czy bez, chociaż moi znajomi wiedzą że nie pale tytoniu i go nie znosze to i tak muszą mnie wk***ić pytaniem o tytoń.

P.s. Jak ktoś już musi palić ganje z czymś zmieszaną albo musi koniecznie dodać odrobinę czegoś przy filtrze bo jest mu szkoda wyrzucić "szczyptę niczego" to polecam inne roślinny niż śmierdządzy i rakotwórzczy tytoń. Np. "podbiał" podobno można go palić i w dodatku oczyszcza płuca, albo rumianek- ale ja tam niewiem musicie pytać doświadczonych zielarzy.

Bardziej wk***iajace jest wpie****anie sie ze swoimi madrosciami, ktore uniwersalne nie sa i kazdy moze miec swoje zdanie. Cos slaby temat palisz skoro taki wk***iony chodzisz.

Co do tytoniu to jeszcze mac baren proponuje obczaic, jest kilka roznych (niesmakowych), ten najslabszy bardzo lekki i przyjemny, tylko koloru nie pamietam ;)
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Dla mnie palenie czystego jointa to mordęga. Nie dość, że co chwile gaśnie to gryzie strasznie w płuca i krzywo się pali. To samo z bonga.
A co do tematu jak nie palisz fajek tak jak ja to polecam właśnie jakiś słaby tytoń najlepiej beznikotynowy i bez całej tablicy mendelejewa.
Można też dawać np. mięte, kiedyś babcia ziomka nazrywała mi takiej dzikiej i dałem se na testa. Jak ktoś lubi miętowe szlugi to by mu podeszło :D
 

Bizmesmen

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
40
Buchów
0
Od dłuższego czasu paliłem i wkruszałem tytoń z cameli w miękkiej paczce, ale ostatnimi czasy jego jakość się pogorszyła. Od kilku dni zacząłem kupować westy srebrne. Nie kują i nie czuć w nich tyle chemii.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół